Liigeste puhastus

loorberilehed

Paljude inimeste probleemiks on valutavad liigesed. Liigeste puhastamiseks on täiesti looduslik ja turvaline ja rahvatarkusest pärinev viis: puhastamine loorberilehe tõmmise abil.
Protseduuri päevadel on soovitav taimetoit ja hea oleks teha igapäevaselt klistiiri, aga see pole kohustuslik (1,5-2 liitrile jahutatud keedetud veele lisada supilusikatäis sidruni mahla (pigistada välja poolikust sidrunist). Valada saadud lahus klistiirikotti ning teha klistiir. Protseduur viia läbi küünarnukk-põlvili asendis. Protseduur teha enne magamaminekut või hommikul k 5-7 paiku, kuidas mugavam.). Kindlasti juua ka iga päev vähemalt 2 liitrit vett.

Puhastuseks läheb vaja:
5gr loorberilehti
300g vett
loorberilehti keeta vees 5 minutit. Seejärel lasta segul termoses 3-4 tundi tõmmata. See kogus juua lonkshaaval 12 tunni jooksul.

Protseduur kestab 3 päeva (igaks päevaks teha uus tõmmis), ehk siis kokku on vaja 15 gr loorberilehti kogu kuuriks.

Soovituslik on protseduuri 2-3 nädala pärast korrata. Liigeste puhastamist teha esimesel aastal kord kvartalis, hiljem piisab kord aastas.

See puhastus tõepoolest aitab hästi igasuguste liigesehädade puhul ja paljud on saanud abi ning lahenduse oma probleemidele. See puhastus toob välja liigestesse kinni jäänud emotsioonid, mis ongi valu põhjuseks. Tõsisemate liigeseprobleemide puhul pea enne protseduuri tegemist nõu arstiga.

Jaana Kuus