Noorkuu kaksikutes 28.05.2014

tumblr_mkz057HPOt1r74y0uo1_500Peale kuuloomist Kaksikutes 28. mail, muutuvad meie päevad peagi meeldivamaks ja värskemaks. See uus kosmiline hooaeg avab meie meeled imelistele uutele teadmiste vormidele, mis on nii säravad, et meie päevad kiirgavad uuest kvaliteedist ja potentsiaalist. Peagi hakkavad ennast näitama minevikus istutatud imed, kui meie päevad salapärase armu ja iluga edenevad. Saabuv Valgus on suunatud meie meeltele, mida jõustatakse selleks, et taasluua meie elusid vastavalt meile pähetulnud mõtetele.

Järgneva kuue kuu jooksul ennustan ma järgmisi teemasid arenemas: teadmiste jumalike vormide omandamine; mõttemustrite ja vaimse tervise kõrgelt hindamine; üleloomulikud tunnetuslikud täiustumised; õnnistused, mis tulevad kahekaupa; suhete arenemine õdede-vendade vahel; igapäevaste stressorite kõrvaldamine; paaride sügav kokkusulandumine; võimsad tõe ülekanded läbi tehnoloogia; kogukonna taasühinemine ja jõustamine; kaubanduslikud ja logistilised uuendused; kaksikleegi palavik; äkiline tunnetuslikkus; ja drastilised hüpped intelligentsuses.

Läbi selle kuutsükli on õigusteta noortel palju võita. Uued ressursid, suhted, sotsiaalne tugi, õigusaktid, hoolitsus ja taasloomine muudavad soodsalt nende tuleviku trajektoori. Kus iganes võimalik, olge Valguseks noortele; eriti neile ulakatele noortele, kes on langenud hukutava Paabeli kultuuri paljude püüniste ohvriks. Tooge nende meeled valgustatud kohtadesse ja sisendage neile elu jõustavaid teadmisi, mida te oma vaimsel teekonnal saavutanud olete. Avatud meel võib ühe põgusa vestlusega aastaid võita…

Rassina teeme me edusamme oma püüdlustes inimmeele saladusi tunda. Silmapaistvad uuringud loovad uusi tähiseid mälu, taju, teadvuse, psühholoogia ja kurnavate haiguste, nagu autismi mõistmises. Valgust valatakse kõigele, mis nõrgestab ja hävitab inimmeelt. Oodake paljastusi, mis on samaaegselt nii hirmutavad kui ka valgustavad, et juhatada sisse elamise kõrgemad viisid, mis kaitsevad, hoolitsevad ja jõustavad meie kõige väärtuslikemaid meeli. Meie meeled saavad olema relvastatud võitudega keset käimasolevat sõda teadvuse pärast…

Lõputud teadmised on Kaksikute ülim õnnistus. Selle kuutsükli jooksul juhivad teadmiste astmete vormid meid kõiki teadmiste aladele ja kogemustele, millel on kõige olulisem või määravam tähtsus meie kohal ülestõusmise radadel. Järgnege neile astmetele, mis iganes suunas nad teid ka viiksid. Olge eriti tähelepanelikud ja usaldage saladuslikke paare ja kaksikuid, mis manifesteeruvad. Teadlikule meelele on need usaldusväärsed astmed Teekonnal.

Kui see vaimselt virgutav energia siseneb, on eluliselt tähtis, et me vabastaksime oma mõtted kahjulikule keskendumisest, kaasa arvatud näiliselt süütu meelelahutus, mis hoiavad meie ajulained madalal ja takistavad meil saavutamast jõustavaid teadmisi. Selle alla käib televisioon, filmid, tele-ajakirjandus, raadio, teatud muusika, laulusõnad ja vestlused. Asja mõte on filtreerida välja kahjulik ja asendada see jõustavaga. See on üks kõige lihtsamaid meetodeid, kuidas läbi selle kuutsükli kiiresti areneda.

Lähinädalatel edendab Jumal inimeste evolutsiooni läbi sümbioosi vormide. Moodustage paare rõõmus ja efektiivsuses seal, kus elu seda soodsaks peab. See on tsükkel, mil tandemina töötades saavutatakse erakordseid tulemusi rekordilise ajaga. Tehke seda nii sageli kui võimalik, eriti seal, kus ilmne tugevus saavutatakse läbi meele kooskasutamise. Need, kes on ärganud, võiksid proovida paarides mediteerimist ja vaadata, milline inspiratsioon kummalegi tuleb ja siis vaadata, mida võib saavutada, kui need inspiratsioonid ühendada. Meile kõigile tulevad teadmiste osad. Meie tööks on need kokku panna.

Tänu noorkuule Kaksikutes muutuvad peagi populaarsemaks numeroloogia ja gnostitsism. Läbi traditsioonilise õppe ja vaimse inspiratsiooni kombineerimise, saavutatakse nendel aladel hämmastav uus teadlikkus ja teadmised. Hermese õpetused jõuavad peagi nendeni, kes on valmis ja väärt neid omandama. Järgnege sosinatele, mis viivad kaksikuteni. Töötage matemaatikaga, et leida salajast võimu. Numbrite käes on võtmed. Teadke numbrite kaja ja õitsege…

Pidage meeles, et meie meeled on jumalikud kingitused. Kui me lubame neil degradeeruda, võime me muutuda vangideks iseenda kehades või ebateadlikeks orjadeks, kes arvavad, et elus on kõik hästi. Alustage noorkuud Kaksikutes paludes Jumalalt ennast tervendada ja juhatada oma meelt viisil, mis on kõige väärtuslikum teie hinge arengule. Otsige uusi teadmisi ja toitke oma intelligentsust. Austage loogikat ja tõstke noorte meeli, et Jumal võiks vastutasuks teie meelt tõsta. Hoidke oma meel avatuna ja valmis muutusteks. Kaksikute orkaan on teel!

Kosmilises teenistuses,

Astroloog Salvador Russo
Tõlkis: Tiina Hoel