Täiskuu skorpionis 14.05.2014

25464614. mail tuleb täiskuu Skorpionis, et paljastada meie elus toimivad pühad ja kurjakuulutavad jõud. See lõpetab kuus kuud kestnud taassünni ja jõustamise perioodi. Pehmelt öeldes saab rahuldatud himu tervenemise, avastuste, õigeksmõistmise ja pühitsuse järgi. Peagi võib eeldada püha hoiakut kui salapära ja ümberkujunemist meie kõigi jaoks…

Valmistuge kahjulike saladuste, pettuste, kuritegude ja mürgituse vormide paljastumiseks ja nendega arvestamiseks. Peagi valatakse valgust meie elude ja planeedi tumedatele külgedele ja mis võib-olla kõige tähtsam, meie meelte sügavustesse. Selle eesmärgiks on meile näidata, millistest hirmudest ja kurjusest me peame jagu saama selleks, et lunastada elu ja tõusta vaimus.

Paljude tähelepanu tõmbub sel päeval haigustele meie seas. Sümptomid, mida on ignoreeritud või unarusse jäetud, tuuakse meie teadvusesse. Voolake koos kosmosega, uurige ja ravige neid veendunult, mõjutades neid kaasaegse teaduse kogu võimsusega. Likvideerige haiguste algpõhjused läbi pühendumiste ja karskuse, kus iganes see voorus teie elu teenib.

Valedele ravimitele tuleb nüüd vastu seista ja asendada need tõestatud looduslike ravimitega. Töötage selle kallal, et lahustada salakavalad sõltuvused, mis hävitavad keha ja meelt, mida nad väidetavalt kaitsevad. Pöörake tähelepanu farmaatsiatööstuse ravimitele, nende kõrvalmõjudele ja anorgaanilistele toitudele ja jookidele. Saatan on neist väga huvitatud ja siin detailselt…

Tume teadus, mis töötab meie toidu, joogi ja meditsiini vastu, põhjustab rekordiliselt palju haigusi ja surmasid. Olge teadlikud sellest, et keemiasõda peetakse läbi laiatarbekaupade, põhiliste toiduainete ja korporatiivsete ravimite, mida paljud veel usaldavad. Transformeeruge selle Skorpioni Kuu all vahetades välja kõik selle, mis on toksiline, selle vastu, mis on naturaalne. See on sõna otseses mõttes elu ja surma küsimus.

Selle täiskuu osaks on ka koletu tööstuslikus ulatuses loomade väärkohtlemise paljastamine. Mida rohkem võin ma paluda, kui seda, et jagaksite oma tõusvat teadlikkust piinamistest, mis jätkuvad loomade kuningriigis – ekspluateerimisest, valust ja kannatustest. Paljastage ja boikoteerige neid, kelle kohta te teate, et nad on süüdi nende süütute loomade piinamises ja hooletusse jätmises ja kindlasti leiate te armu Jumala juures.

Selle täiskuu all on kõige olulisem see, et me kõik keskenduksime perekonna tervisele. Kes on haige? Mida nad tegelikult tervenemiseks vajavad? Milline on minu püha roll nende tervenemisel? Mida ma õppima pean, et olla efektiivne? Need on võimsad küsimused, mida küsida ja millele vastata. Pange ressursid kokku, et luua mõjusaid lahendusi. Olge ausad ja kartmatud seisukordade, olukordade ja vajalike tegevussuundade suhtes. Võtke omaks Loodus kui perekond ja teid saadab edu.

Kosmilises teenistuses,

Astroloog Salvador Russo
Tõlkis Tiina Hoel