Nädalasõnum inglitelt 14.07-20.07.14

sõnum ingliteltSelle nädala sõnumi toob teieni peaingel Miikael, kes tugevdab sinu usku, aitab sind enesekindlusega seotud küsimustes ja häälestab sind Jumalikule kaitsele.

Armas, sa muretsed üsna tihti oma lähedaste pärast, keda sa nii väga armastad. Selline muretsemine tekitab palju pinget su ellu ja viib sinu emotsionaalse poole tasakaalust välja. Mina, peaingel Miikael ja teised inglid hoolitseme selle eest, et sinu kallid armastatud lähedased oleksid kaitstud- nii taevas kui ka maa peal. Ma kinnitan sulle, et kaitstud on ka sinu elu, sinu äri ja ka sinu rahaliste vajaduste eest kantakse hoolt. Sa võid lõdvestuda ja unustada oma mured. Sinu mured on palved, seega lõpeta negatiivsete palvete välja saatmine ja palu vaid seda, mida sa tõeliselt soovid- on see siis tervis nii sulle endale kui su lähedastele, rahu ja tasakaal igas eluvaldkonnas või lihtsalt see, et sinu ja su lähedaste elu oleks alati täidetud armastusega.

Ära lase ennast häirida igapäevasituatsioonides ja olukordades. Tihti lased väga tühistel asjadel ennast rivist välja viia, lased emotsioonidel nõrgestada oma füüsilist keha. Nii muutud jõuetuks ja tühjened hetkega energiast, mida oled endale puhkeajal kogunud. Taastumiseks võib olenevalt emotsiooni suurusest kuluda päevi või nädalaid. See juhtub, kuna Sa lased ennast oma energiavoost välja tõmmata ja annad oma energia ära ründajale. Iga sinu emotsioon on märk sulle sellest, millises suhtes sa oled oma isikliku energiavooga.

Kui sa tunned ennast kindlalt, siis sinu mõtted, tundmused klapivad sellega, mida sa oma sisimas enda vastu tunned ja sa püsid kindlalt enda energiavoos edasi ka keerulises situatsioonis, lubamata kellegi sind ja sinu pilti enda suhtes nõrgestada. Ära otsi heakskiitu kelleltki teiselt selleks, et oma enesetunnet parandada. Sinus endas on olemas see kosutav allikas, millest janusena kosutust otsida, sina ise saad ennast heaks kiita ja seeläbi oma kindlust kasvatada.

Ma palun sul minna loodusesse ja katsuda uuesti leida seda ühendust loodusega, mida tundsid siis, kui olid veel laps. Tundsid siis siiralt rõõmu lilledest ja puulehtedest, imetlesid putukaid, viskasid ennast tihti pikali ja vaatlesid pilvi taevalaotuses liikumas, tundsid rõõmu vihmast ja tähtedest. Kuid nüüd oled selle unustanud, veetes enamuse oma ajast siseruumides. Pöördumine tagasi loodusesse on nagu üks hea investeering, mis tasub ennast igati ära. Esiteks, sa hakkad nägema palju selgemalt oma elu ja kuulma selgemalt oma sisehäält, mis alati kannab sinu kõrgemat juhatust. Teiseks, vähenevad sinu mured ja vaevused, muutud oluliselt lõdvestunumaks nii keha kui ka meelte tasandil ja see võimaldab kõikidel sinu mõtetel kergemini realiseeruda. Paljud teist keelduvad minema loodusesse, kuna tunnevad ennast seal halvasti. Armas, see on märk sulle sellest, et sinu auras on mustad plekid ja valgus, mida sa looduses koged aitab sul neid plekke selgemalt näha. Vabasta endast teadlikult see mustus ja sa koged selgust ning energiataseme tõusu igal oma elutasandil.

Oled viimasel ajal tundnud sügavaid igatsusi mõningate tegevuste suhtes mis sind kutsuvad ja tõmbavad justkui magnetiga enda poole. See võib olla miski, mille tegemisest oled unistanud, kuid sul puudub julgus see tõeliselt ära teha. Kui tunned hirmu, siis proovi suhtuda sellesse küsimusse mänguliselt, kujutle ennast mängu nimega elu, kus kannad just seda rolli, milles sa ennast näha soovid- milles sinu unistused on täitunud ja sa näed ennast rõõmsa ja õnnelikuna. Vaata oma kahtlustele ja hirmudele otsa- kas need kehtivad ka teiste inimeste jaoks või esinevad ainult sinus endas? Vabasta oma hirmud, ma kinnitan sulle, et võid julgelt teha oma elu puudutavaid otsuseid ja järgida oma sisemist kutset sest lõpptulemused on alati kõrgemad, kui sa isegi julged loota.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tarkused. Õnnistan sind oma sinise kaitsva kiirega ja tea, et sa oled Jumala armastatud laps, sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

One thought on “Nädalasõnum inglitelt 14.07-20.07.14”

Comments are closed.