Sõnum inglitelt 17.08.2014

angels-100Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, võimas peaingel, kes annab sulle juhatust, kindlust ja tahet käia omaenda teed.

Armsad, on kätte jõudnud aeg hakata mõistma, kui imeline ja võimas olend sa oled.  Sa hakkad seda mõistma siis, kui sa hakkad austama oma tundlikkust- nii emotsionaalsel kui füüsilisel tasandil. Su elus on tihti olukordi, milles sa enda vastu karm oled, tagant kiirustad või ennast koguni karistad- kas siis oma sõnade või mõtetega kuna tegelik sina ei suuda vastata sellele ideaalpildi-sinule, kelle sa oma meelega loonud oled. Sellistel piltidel pole ühist tegeliku reaalsusega ja sinu hirmud kajastavad vaid sinu alateadvuse valesid. Ootustele järgnevad pettumused ja selline muster aina kordub. Nii lood endale hinnanguid ja satud üha suuremasse puntrasse, millest väljapääsu ei näi olevat, kuigi tegelikult on väljapääs siinsamas olemas.

Armas, Sa teed kõik oma elus õigesti arvestades asjaolusid ja olukordi, millesse sa satud. Sul on vaja seda vaid näha. Seepärast lase lahti oma ideaal-sinast, võta aeg maha, et olla iseendaga, hoolitseda enda eest ja näha seda imelist hinge, kes sa tegelikult oled. Andesta iseendale nende hinnangute eest mida oled andnud ja anna oma süütunne inglite hoolde, et võiksid nautida igavikulist rahu oma hinges nüüd ja igavesti. Olgu sinu kirjeldused iseendast kajastamas alati sinu parimaid omadusi, mõtteid ja tundmusi. Ära unusta seda, et ka teistest rääkimine kajastab otseselt seda, kuidas sa iseendasse suhtud, olgu sinu tõed alati armastavad, toetavad, täis headust ja kaastunnet.

Meie, inglid soovime sulle meenutada, et sinu tunded on alati usaldusväärsed. Paljudele neist tunnetest võib olla küll raske otsa vaadata kuid sinu tunded on koos sinuga alati teatud põhjustel. Su tunded räägivad sulle selgelt ja arusaadavalt sellest, mida sul on vaja enda juures tervendada, parandada. Seepärast ole avatud ja usalda seda, mida sa kuuled. Usalda oma sisehäält, sest see peidab endas võimsat jõudu, mis ühendab sind Jumaliku Allikaga. Sa võid küll vahel öelda, et minu palvetele ei vastata, kuid see pole nii. Tihti Jumal ja inglid vastavad alati su palvetele ja pakuvad sulle juhatust läbi füüsiliste või emotsionaalsete aistingute. Sinu ülesanne on neile tähelepanu pöörata ja midagi ette võtta, sest nii kõnnid vaikselt aga kindlalt mööda oma rada valguse poole.

Võti sinu elujõu suurenemiseks ja tervise paranemiseks peitub sinus endas. Sul on vaja keskenduda sellele, mis su elus on hästi selle asemel, et pidevalt kirjeldada, mis on halvasti. Püsi täielikult keskmes, et võiksid jääda pühendunult selle juurde, mida sa tõeliselt soovid, mitte olla oma hirmude vang. Sinu keha reageerib nii armastusele kui ka hirmule, need on väga erinevad vibratsioonid, millest üks toetab sinu keha, teine kahjustab.  Hirm paneb su kokku tõmbuma, armastus avardab. Eelkõige on vaja õppida armastama iseennast- nii oma heade külgede kui ka puudustega. Kui sa ei suuda armastada iseennast, ei saa sa kunagi täielikult avada oma võimet armastada teisi või avada oma tõelist potensiaali loomiseks.

Saada oma südamest armastust ja õnnistust igasse oma keha rakku, tunneta seda imelist tunnet. Sinu jaoks on üha rohkem valgust saadaval, kui avad enda potensiaali selle vastuvõtmiseks. Võta julgelt ette muutusi oma igapäevaelus ja arenda ennast, suunates kõik oma jõupingutused selleks, et luua endale parem ja hirmuvabam maailm, milles oled see imeline sina- kes on avatud südamega, ümbritsetud rõõmu ja armastusega ning armastab elu.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tarkused. Ma ümbritsen sind oma sügavsinise kaitsva valgusega, sa oled täielikult kaitstud ja väga-väga armastatud. Ole sa õnnistatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

3 thoughts on “Sõnum inglitelt 17.08.2014”

  1. Mulle on seda sõnumit praegu väga-väga vaja, sest lähen homme haiglasse ja teisipäeval opile,aitäh,

    1. jõudu ja jaksu..kõik saab korda ja peale oppi on elu jälle ilus ja õnnelik… 🙂

Comments are closed.