Sõnum inglitelt 24.08.2014

peaingel miikael 6Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, kelle juhatusel imelises sinises valguses võid julgelt ja kindlalt sammuda mööda oma Jumalikku eluteed. 

Armas, mured ja valu, mida sa kannad oma südames on muutunud väljapääsmatult kurnavaks nii sinu füüsilisele kehale ja ka elule tervikuna. See kajastub su suhetes, elusituatsioonides ja sinu olemuses, mis kogu selles ärevuses ja rahutuses üritab vaikset paika leida, kuid see tundub üha lootusetum. Sinu meel üritab vaigistada iga väiksematki valu, mis pärineb su südamest, kergitades seda pidevalt sinu teadvusesse ja lükates su ellu sündmusi, mis aitavad seda valu tervendada kuid sa ignoreerid järjekindlalt neid katseid, surudes valu üha sügavamini alla, kuniks sinus veel jõudu jätkub. Armas, sa pole tulnud siia maale kannatusteks, lahendus on olemas ja sul on vaja vaid oma silmad avada, et seda vaid näha.

Sinu südame tervenemine saab toimuda vaid seestpoolt väljapoole ja algab sinu enda otsusest lahendada ära kõik probleemid, mis kerkivad üles sinu südamest. See aitab su südamel terveneda reetmisest, kurbusest, üksindustundest ning vabaneda vihast, mis nende valude tõttu sul iseenda vastu alateadvuses tekib. Sinu süda on sulle kõige kallim koht, kogu su elu rullub lahti su südamest. Seega ole oma südant puhastades kannatlik iseendaga. Su südame vägi ärkab vaikselt ja rahulikult ning valu asendub rõõmu ja armastusega. Kuid lase lahti suurtest ootustest ja keskendu sellele, milliseid samme sa võiksid ette võtta oma südame tervenemiseks, vabanemiseks sellest, mis sind kurnab. Sa märkad peagi, kui edukas sa selles oled.

Suur osa nendest kannatustest mida sa oma elus koged, on tekitatud sinu enda hinnangute tõttu, mille oled endale andnud. Seepärast on vaja andestamist eelkõige endale kuid ka teistele. See võib tunduda sulle raske, isegi võimatu, kuid sa saad hakkama.  Siin on vajalik keskenduda iseendaga sõbraks saamisele, armastusele iseenda vastu. Hakka kohtlema ennast, kui kõige imelisemat olendit siin maa peal, sest seda sa oled- sind on Looja poolt täiuslikuna loodud, armastatud laps. Sinu eesmärk on olla rahus ja tingimusteta armastuses ja see on võimalik sul ka saavutada.  Vii ennast paikadesse, kus võtab sind vastu igavikuline vaikus ja rahu, loodusesse, kus kõik lihtsalt on ja sinus taasärkab ammu kaotatud kirg elu ja elamise vastu siin planeedil maa.

Sinu enda usk kõige võimalikkusesse on see, mis kaunistab seda imelist teekonda, millel praegu viibid. Ilma usuta tundub kõik hirmutav, isegi võimatu. Seepärast on väga oluline, et sa võtaksid oma elus ette samme, mis aitaksid sul oma head usku säilitada. Ära kaota lootust iseenda ja teiste suhtes, sest niikaua, kuni  põleb lootuseleek sinu hinges, on võimalik sul muuta pimedust valguseks.

Pole vaja rohkem ettekäändeid ega vabandusi, lihtsalt tee see ära, mida oled ammu vajalikuks pidanud, et edasi liikuda. Sa oled õigel teel, sul on vaja vaid ise olla kindel oma plaanides. Sinu usk teeb sind tugevamaks, lase nüüd kõigil oma muredel minna ja loo endas positiivset tunnet kujutledes, et sinu probleem on juba lahenenud. Imed on su ellu saabumas, sul tuleb seda vaid uskuda ja parimat loota. Meie, inglid ei saa sinu ellu sekkuda ilma sinu vaba tahteta kuid kui sa palvetad selle nimel, mida sa tõeliselt soovid oma ellu armas, siis me saame sind aidata ja vastame su palvetele. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus 

 

2 thoughts on “Sõnum inglitelt 24.08.2014”

  1. Tänan,kallid inglid!Mu südame jõud on ärkvel,ja usun juba,et olen õigel teel,et usaldan oma vaistu.Veel,veel eneseusku ja armastust enese vastu!

  2. Imeline, armas Anne! Küllap see eneseusk ja armastus enese vastu ka tasapisi tuleb, kui oled seda endale teadvustanud…kuidas saab veelgi paremaks minna?

Comments are closed.