Sõnum inglitelt 3.08.2014

U0SV341407048398Seekordse sõnumi toob teieni Peaingel Miikael, ta annab sulle tahtejõudu, elujõudu, et võiksid täita oma ülesandeid rahulikult ja pingutusteta.

Armsad, alustame täna palvetades maailma rahu nimel. Maailmas on praegu palju kohti, kus viha ja vägivald on väljunud kontrolli alt ja see info valgub pidevalt kõikjalt sinu ellu. Kui sa lugedes selliseid uudiseid keskendud hirmule ja koledustele, siis toidad neid allikaid veelgi ja häälestad ennast kõikide nende inimeste tasandile, kes on samuti hirmule keskendunud. Keskendu kaastundele ja rahuseisundile, mille läbi võid saata armastust nende olukordade lahendamiseks. Nii ülendad ennast nende inimeste teadvusetasandile, kes elavad elu, lähtudes oma mõtetes ja tegudes rahust ja armastusest- vaid selliselt aitad sinagi kaasa rahu loomisele maailmas.

Su mõtted keerlevad pidevalt minevikus. Oled keskendunud vigadele, läbikukkumisele; sellele, mis võinuks olla. Meie oleme teadlikud sinu mõtetest ja tunnetest, kõigist nendest väikestest ja suurtest asjadest mida sa häbened, kahetsed ja soovid olematuks muuta. Sa tunned, et oled abitu, justkui lõksu kinni jäänud. Sul on tekkinud hirm, et sa ei vääri midagi paremat.

Armas, keegi ei anna sulle hinnanguid peale sinu enda. Parim uudis on sulle see, et kõik need piirangud ja takistused mida sa oma elus koged on sinu enda loodud ja seepärast on sul võimalik luua sellest midagi erinevat, kui vaid teadvustad oma tegevuse algpõhjuseid ja valid uue tee. Negatiivne mõtlemine hoiab sind eemal su südamesoovide tõeliselt rajalt. Minevik on möödunud, see on kadunud igavikku ja põlenud tuhaks puhastustule leekides. Pole enam põhjust selle külge klammerduda. Anna see nüüd vabaks, et tulla praegusesse hetke sest vaid nii saad näha selle ilu ja keskenduda sellisele tulevikule, mida soovid endale luua. Anna loojale iseendas võimalus luua midagi paremat, kui see, mis juba möödas ja sa koged oma südant avanemas.

On aeg minna lasta mürgistel energiatel enda seest- süütunne, süüdistamine, viha. Miski pole mürgisem, kui mürgised mõtted. Kõik sinu suhted on nendest energiatest mürgitatud ja sul on raske luua midagi paremat, kui sa ei suuda nendest lahti lasta. Ebakõlad on nagu üks suur rauduks, mis seisab teie vahel ja ei lase teil teineteisesse armastavalt suhtuda. See vaevab ja kurnab sind ja praegu on suurepärane aeg, et parandada oma vanu haavu, mis on tekkinud nii vanemate, lähisuhete või lastega suhete tagajärjel.

Iga olukord pakub sulle võimaluse kasvada ja areneda. Kui kasutad sõimusõnu mingi situatsiooni või olukorra kirjeldamiseks, siis blokeerid oma elus energiate vaba voolamise ja kõik läheb justkui mädanema, veelgi hullemaks kui see algselt oli. Seepärast leia igast olukorrast midagi head, mis sulle õppetunni andis, midagi mille pärast see olukord sulle kasuks tuli ja leia andestus oma südames. Iga asi, mis sinuga juhtub, toob sulle õnnistust ja isiklikku kasvu. Võta endale praegu üks hetk, et väärtustada igaüht, keda selles elus oled kohanud ja saada neile armastust- nii muudad väga kiiresti oma elu ja tõstad selle vibratsioone. Lõpeta muretsemine ja palveta selle nimel, mida soovid oma ellu sest vaid nii avad väravad kõigele heale, mis sinu ellu soovib tulla. Täida oma süda leidlikkuse, armastuse ja uute võimalustega. Ole südamest tänulik ja lase õnnistustevihmal langeda enda peale.

Me saadame sulle pidevalt infot ja ideid vastuseks sinu palvetele. Armas, need ideed mõjuvad sulle jõuduandvalt ja ergutavalt, ära siis lämmata neid oma pessimistlike mõtetega. Sügaval oma südames sa tegelikult tead, kui palju head need ideed su ellu võivad tuua. Riskid on alati, kuid keskendu kordaminekule ja kõik sujub hästi. Alusta tegutsemist oma ideede teostamiseks juba täna, see on siin elus üks olulisem.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tarkused. Tea, et inglid ümbritsevad sind, armastades tingimusteta, sa oled väga armastatud. Õnnistatud olgu sinu jumalik hing.

Kanaldas: Jaana Kuus

Aitäh! mul on väga hea meel, et selle lehe avastastasin. Loen ja tunnen südames, et aitab .

Suur tänu ma just vajasin seda sõnumit ja ma annan edasi ka oma lastele ja lastelastele.
Olin segaduses kuidas lahendada olukorda ja see ongi lahendus .Tänan ja õnnistusi kõigile!

Praegusel momendil oli mul väga vaja seda lugeda. Läks öigesse kohta . hinge! Tänud!

Tänan südamest! Tohutult vabastav ja ilus kogemus! Ole õnnistatud! <3