Sõnum inglitelt 01.09.2014

peaingel miikael Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, võimas kaitseingel, kes juhatab taevaste inglite vägesid ja toob su ellu valgust, rahu ja kindlustunnet.

Armas, on aeg hakata kohtlema ennast austusega, ka siis kui sind ümbritsevad inimesed seda ei tee. Oled vaevelnud nende uskumuste küüsis, mis sulle kunagi ammu on teiste inimeste poolt sisestatud ja see mõjutab praegu otseselt sinu enesekindlust ja usku oma asjadega elus hakkama saada, oma probleemidele lahendusi leida. Meie, inglid kinnitame sulle, et Sa väärid austust mis pärineb nii sinult endalt kui ka teistelt inimestelt, sa oled Jumala armastatud laps. Seepärast palun ma sul lasta minna kõigil nendel ennasthävitavatel käitumistel nagu enesesüüdistamine, hinnangud enda kohta, viha iseenese vastu, sõnade kasutamine iseenda vastu.  Need käitumised on sinu tervisele kahjulikud ja hoiavad sind tagasi elamaks elu, mida sa tõeliselt soovid elada. Selle asemel kasvata endas armastust iseenda vastu, usku iseendasse ja ole enda vastu hea nii sõnades kui ka tegudes. Nii hakkab kogu maailm sinule vastama täpselt samasuguse austusega, nagu sa iseenda vastu tunned.

Oled tundnud hirmu oma eluliste otsuste tegemise suhtes sest sul on hirm tuleviku ees. Sa kardad teha valesid otsuseid ja sellepärast ei suudagi sa midagi ette võtta. Kuid veelgi hullem on see, kui sa ei tee üldse mingeid otsuseid ja jääd kinni sinna, kus sa praegu oled. Edasiliikumiseks on vaja sinu enda otsust ja kui sa kardad mingitki otsust teha, siis mine jaluta looduses, palveta, luba endale selgust ja uuri asju lähemalt…ja siis tee oma otsus. Armas, kui sa oled kord otsuse langetanud, hakkab universum koheselt sinu jaoks tööle ja kõik energiad asuvad sind toetama. Uksed avanevad sulle ja sind saadab edu. See teekond saab olema imeline, täis ootamatuid lahendusi. Tea, et kõik siin universumis toetab sind ja sinu otsuseid. Ära kahtle ega viivita rohkem, kuula oma intuitsiooni, sa valid endale tee, mis on õige sinu jaoks. Lase lahti oma kahtlustest, kõik õnnestub sul suurepäraselt.

Tea, et sinu enda usk on see, mis tagab sulle asjade õnnestumise su elus. Mida tugevam on sinu enda usk, seda avatum oled sa lahendustele, mida taevast sinule antakse. Usalda, see võimaldab rahuneda nii sinu kehal kui ka meelel ja see aitab sul tuua endasse rohkem looveenergiat ja nii jõuad kiiremini lahendusteni mida vajad. Võta ette positiivseid muutusi oma elustiilis ja tervist puudutavates küsimustes, seejärel oled valmis ka teisteks suuremateks muutusteks oma elus. Sa võid julgelt anda kõik oma mured Jumala ja inglite hoolde, armastatud laps.

Väljendamata jäävad tunded põhjustavad sulle rahutust, väsimust ja teevad sind ärevaks. See paneb omakorda sind sirutama käe ainete poole, mis tekitavad sõltuvust. Pööra oma pilk loovate tegevuste poole, ja võta aega, et joonistada, maalida, kirjutada, fotosid teha, tantsida, midagi oma kätega luua. Sa ei pea olema meister, et midagi iseenda jaoks luua, lihtsalt tee neid asju, mida sulle meeldib teha ja tee neid nii, nagu see õnnestub. Selliselt väljendad ühtlasi oma tundeid ja suurendad endas rõõmu mida sa oma ellu nii väga praegu vajad.

Sul on vahel küsimusi selles suhtes, miks sinu unistused ei täitu. Me palume sul olla järjekindel ja jätkata oma soovide soovimist, sa jõuad kohale, kuid selleks on oma aeg. Senikaua tee oma unistuste suunas väikesi samme ja jää endale kindlaks, sinu positiivsed mõtted ja nägemused sellest, et asjad on sinu elus juba õnnestunud nii, nagu sa soovid toetavad sinu unistuste täitumist.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud ja ma saadan sulle julgust ja kindlust, et võiksid astuda tähtsaid samme oma elus ja liikuda oma unistuste poole. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

One thought on “Sõnum inglitelt 01.09.2014”

Comments are closed.