Sõnum inglitelt 08.09.2014

afb85e60210b07c1827cc2ad0a146e79Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael. Ta on sinu kaitsja ja hoidja, aidates sul julgelt ja enesekindlalt käia mööda sinu hinge valitud teed. 

Armsad, arusaamatused on võtmas üha suuremaid mõõtmeid ja see kõik on tekitanud suurt segadust, millest väljapääsu ei paistagi olema. Praegu on kätte jõudnud aeg, mil tuleb endast maha jätta kõik need olukorrad ja kogemused, mis sinu kõrgemaid huvisid enam ei teeni. See tähendab seda, et üks eluperiood on oma lõppu leidmas ja aeg on edasi liikuda. Meie, inglid mõistame, et see võib tekitada sinus kurbust kuid see on teisalt ka suur kergendus. Ole avatud teiste inimeste seisukohtadele, sest see aitab vaigistada tugevaid tundeid ja emotsioone, mis antud olukorras tekkida võivad. Kui sa üritad oma elus asju lahendada lähtudes kaastundest, headusest ja armastusest, garanteerid sa, et kõikide osapoolte vajadused, sealhulgas ka sinu enda omad saavad rahuldatud harmoonilisel moel. Ole valmis andestama ja anna armastust iseendale, see on võimas jõud, mida oled seni alahinnanud kuid on aeg seda tundma õppida.

Vanad uskumustesüsteemid ja see, kuidas sa oma elus teatud olukordades käitud või midagi teed, on oma aja ära elanud. Sul on vaja ennast kõrvalt näha, et võiksid selgemalt aru saada, mis su elus vajab korrastamist, sest hirmud ja negatiivsed mõttemallid ei teeni kuidagi sinu kõrgemaid eesmärke. Kõik see, mis praegu su elus toimub on  jõudnud sinuni läbi külgetõmbeseaduse- sa tõmbad enda poole teatud inimesi, kes peegeldavad sulle su mõtteid, tundeid ja uskumusi. Sarnane tõmbab sarnast, seepärast sarnaneb ka su elu su mõttemustritele. Hetkel, mil sa seda teadvustad, saad sa muuta oma mõttemustreid positiivsemaks. Asenda muremõtted sellega, mida sa tegelikult soovid ja sa kohtad imesid oma teel.

Sa muretsed oma suhete pärast, see tuleneb hirmust, et sind ei armastata. Seepärast üritad sa iga hinna eest seda armastust kinni müürida, et see oleks kindel, vankumatu, muutumatu. See pole kahjuks võimalik, sest müürides millegi kinni teiste eest või teiste pärast, müürid selle kinni ka enda jaoks. Vabasta see hirm endast, sa oled väga armastatud ja meil on kahju, et sa oled selle unustanud. Sul on vaja muuta oma vaatenurka, et suudaksid näha, kui palju armastust tegelikult su elus juba on.  Ava end selle vastuvõtmisele ja tunnetad seda koheselt.

On väga oluline, et hoiaksid oma karika suhetes puhtana. See tähendab teineteisele andestamist, ausust ja tõe rääkimist isegi siis, kui see teisele poolele ei pruugi meeldida. Asjade rääkimata jätmine ja varjamine on tunnetatav energeetiliselt ja see on aluspinnaseks emotsioonide ja blokeeringute tekkele füüsilises kehas, luues usaldamatust, kahtlusi ja segadust, mis viib teid üksteisest aina kaugemale. Täielik usaldus on võimalik vaid siis, kui karikas teie vahel on puhas ja asjad on selged. Seepärast ole läbinisti aus nii iseenda kui teise inimese vastu ja räägi ausalt ka oma tunnetest, sest tunded on ainus, mis on mõistetav ka teisele poolele.

Sa tead sügaval oma südames, mis on need muutused, mida sa oma elus peaksid ette võtma. Muutused on vältimatud, kui sa soovid oma elus areneda ja edasi liikuda. Võid nüüd viivitamise lõpetada ja tegutsema asuda. See, mis sind on ees ootamas, saab olema äärmiselt vabastav, aga ka põnev ja rõõmu pakkuv. Tea, et sa pole nendes muutustes üksi, sinu inglid toetavad ja aitavad sind, et võiksid elada elu, mida sa sügaval oma südames nii väga igatsed.

Sa oled meie palvetes. Me armastame sind väga ja toome sinuni rahu ja selguse, et võiksid võtta vastutuse oma elu eest iseenda kanda.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled südamest õnnistatud.

Kanaldas: Jaana Kuus