Sõnum inglitelt 14.09.2014

miikael 7Nädalasõnum pärineb peaingel Miikaelilt, kaitseinglilt kes aitab sul rääkida oma tõde, vabastab negatiivsusest ning annab sulle julgust ning kaitset.  

Armas, sa oled praegu oma elus läbimas suuri muutusi ja see on loomulik, et oled hakanud kahtlema ning hirmu tundma tuleviku ees. Kuid sa oled osake loodusest, kus on loomulikud tsüklid, mis hõlmavad nii sündi, surma kui ka taassündi. Selleks, et võiksid oma ellu võtta vastu kõik selle uue, millest sa unistad ja sügaval oma südames ihkad, tuleb sul lubada nendel osadel oma elust, mis ei teeni enam sinu hüvangut minna lasta. Minevikku pole vaja kahetseda, see ei vii sind kuhugi. Neid muutusi pole ka vaja karta.  Pigem rõõmusta nende üle ja ole tänulik nende õppetundide eest, mis sind targemaks ja tugevamaks tegid ning lase siis kõigel minna. Ole põnevil ja ootusärevuses selle suhtes, mis on sind tulevikus ees ootamas ja luba jumalikel kingitustel ennast üllatada.

Ma palun sul teha inventuur oma elus seoses sinu sisemiste küsimustega ja leida üles need kohad,  kus sa iseenda vastu päris aus ei ole. Sest need on kohad, kus sa pole aus ka teiste inimeste vastu, on need siis sinu lähedased, lapsed. Nii annad sa ka oma lähedastele väga vastakaid signaale, mis tekitab asjatut segadust. Kui ei olda lõpuni aus, siis see on intuitiivselt tunnetatav ka teiste poolt ja see võib tekitada alateadlikku viha, mis on aluseks mitmete füüsiliste vaevuste tekkel. Tea, et kui sa tunnistad tõde iseendale, tunnistad endale oma tundeid, siis leiad sa kergesti üles õige suuna, milles tegutseda ja tead täpselt, mida sa tegema pead.

Sa võid vahel tunda, et sinu partner toob sinus esile valusaid tundeid, mis on sulle tuttavad sinu lapsepõlvemälestustest. Need meenutavad sulle suhteid sinu ema või isaga, mida sa tegelikult enam kunagi uuesti kogeda ei tahaks. See võis sinuga toimuda siis, kui olid laps ja soovisid olla oma vanemate poolt armastatud ja aktsepteeritud, kuid pidades pidevalt nende kontrolli ja süüdistusi taluma, tundus parem variant neist kaugeneda, eralduda ja lihtsalt oma elu elada. Kuid soov olla oma vanemate poolt armastatud ja aktsepteeritud saadab sind alateadvuses läbi terve elu. Nii kordub sama muster sinuga ka paarisuhtes, aja jooksul tekib tunne ja soov lihtsalt põgeneda nende kurnavate tunnete eest sest sa lihtsalt ei oska oma valuga muul moel toime tulla. Ainsaks lahenduseks tundub eemaletõmbumine oma armastatud partnerist, sest sul on raske olla pühendunud, lähedane, kuigi armastus pole kunagi otsa saanud. Selline lahusolek pole hingeline lahendus vaid kaks füüsilist objekti lihtsalt eemalduvad teineteisest. Nii aga keegi ei tervene ega arene, sest ka juhuslik kohtumine oma armastatuga võib tuua taas esile ebamugavad tunded ja ärritunud oleku, ilma ,et sa saaks aru tegelikust põhjusest. Nii otsid aina uusi ja uusi partnereid kuid nendesamade valusate tunneteni jõuad tihti ka uue partneriga. Oma hinges soovid tegelikult terveneda ja kogeda uuesti seda, mis sind esialgu teise poole tõmbas. Seniks kuni sa pole saanud teadlikuks oma hingehaavadest ja alateadlikest ootustest, jääd alatiseks oma probleemides süüdistama teisi ja otsima väljastpoolt seda, mis kompenseeriks puuduolevat sinus endas. Pühendunud suhete eesmärk on õnnelik olemine ja samas ka koos kasvamine ja arenemine, tajudes ühendust ja terviklikkust iseendas. Teineteist toetades ja mõista püüdes lood teed uue tuleviku sünnile. Nii on võimalik kogeda rõõmu, maagiat ja sügavat armastust mida sa sügaval oma südames ja hinges nii väga ihkad.

Armas, kui sa elad oma elu avatud südamega on elu ja iga hetk selles imeline kogemus. Sinu süda on see paik, kus sa kohtud iseendaga, oma sisemise allikaga. Süda on sinu üksolemise keskus ja aitab sul luua kõike iseendast lähtuvalt, mitte tahtejõust lähtuvalt.  Südamest lähtub sinu kokkupuutepunkt eluga ja enamus sinu elulisi probleeme lahenevad, kui sa lahendad ära südametasandil peituvad küsimused, aktsepteerid iseennast, teisi inimesi või oma elu sellisena, nagu need tegelikult on. Nii lõpetad sisemise vastuseisu ja sest see on sinu sisemaailma konfliktide allikas.  Tee oma minevikuvaludega rahu iseendas ja lase nendel lõplikult minna. Puhta südamega võid julgelt usaldada elu, armastada ja võtta vastu armastust ning küllust igal elutasandil. Siis võid tunda seda piiritut rõõmu, mis sinu sees peitub sest rõõmu täis süda on armastusega täidetud süda. Seal on tingimusteta armastus, mis ei küsi aega ega kohta, armastus lihtsalt on. Armastus on nagu magnet, mis tõmbab su ellu positiivseid kogemusi, inimesi ja olukordi ja kogu su elu saab selle imelise armastusega täidetud.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

One thought on “Sõnum inglitelt 14.09.2014”

Comments are closed.