Sõnum inglitelt 29.09.2014

peaingel miikael 8Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, kes aitab sul rääkida oma tõde ja vabastab sind sinu enda loodud illusioonidest, millesse oled kinni jäänud. Kutsu teda, kui sa vajad selgust, kaitset, julgust või jõudu, et viia läbi vajalikke muutusi oma elus. 

Armas, sa tead oma südames juba ammu, et on aeg muutusteks ja sa tead ka täpselt mida pead selleks ette võtma. Luba nendel muutustel nüüd aset leida ja jäta oma hirmud ning vanad uskumustesüsteemid, mis sind enam ei teeni seljataha. Sa näed, kuidas läbi sinu tegutsemise muutub kõik su elus ühtäkki kristallselgeks. See annab sulle võimaluse tajuda suuremat vabadusetunnet ja viib sind uute, imeliste elukogemusteni. Muutused on paratamatud ja läbi muutuste võid õppida, areneda ja kogeda suuremat rahu iseendas.

Kui sa tunned endas raskustunnet, oled tuim või kurb ja mõtled musti mõtteid on aeg endaga tööle asuda ja tuua rohkem valgust oma ellu. Tee rahu iseendaga sind piinavates küsimustes ja hakka ennast toitma positiivsete mõtete ja tunnetega. Söö sellist toitu, mis kannab endas väge ja annab sulle energiat ning too oma ellu kõike seda, mis tekitab sinus armastavaid tundeid. Ümbritse ennast ilusate õitsvate lilledega, kaunista oma kodu ilusate värvidega. Vaata üle ka oma garderoob ja pane kõrvale tumedad asjad, kanna rohkem värve, mis peegeldaksid sinu tõelist säravat olemust. Lase valgus tuppa ja peatu mõneks minutiks, et lubada päikesekiirtel paitada ja valgustada oma südant. Sa hakkad tundma ennast palju tugevama ja energiast täidetuna kui sa kaunistad oma välist maailma ja sisemaailma valguse ja värvidega. Kogu seda energiat võid aga kasutada mõne uue tegevuse, projekti või unistuse täideviimiseks, tee neid asju, mis panevad su hinge ja südame rõõmust laulma.

Iga kord, kui sa ei luba endal olla sina ise, satud endaga vastuollu ja ei tunne ennast hästi. Luba endal olla see, kes sa tõeliselt oled, niimoodi liigud oma vaimse arengu ja avardumise suunas. Väärtusta teadlikult oma valitud mõtteid ja leia viise, mooduseid, kuidas asjad on sinu jaoks võimalikud. Sinu reaalsus lausa nõuab seda ja õnnelik olemiseks on sul vaja vaid oma reaalsusega sammu pidada.

Armas, sa oled palju tugevam kui sa ise arvad. Sa ei ole väliste asjaolude ohver, pole vaja endale sellist rolli võtta. Ohvrirollist väljatulek nõuab sinu enda otsust hakata ise vastutama oma elu ja selle asjaolude eest. Kõik mis su elus on, on su enda loodud ja kui sa sellega rahul pole, tee uued valikud ja loo endale selline reaalsus, nagu sa soovid. Sul on vaja näha iseennast tugeva ja kindlana, seepärast lõpeta oma elu üle kaeblemine ja teiste süüdistamine. Kui sa tõused neid negatiivseid tundeid põhjustavatest vanadest mustritest kõrgemale ja hakkad nägema oma elu uues valguses, muutub koheselt ka su elu täiesti imelisel moel. Sa tõmbad enda ellu uusi võimalusi, suhteid ja küllust, mis kõik aitavad sul saavutada oma tõelist potensiaali. Olla tõeliselt tugev tähendab näha ennast kõige imelisemas ja ilusamas valguses, mida sa suudad ette kujutada ja tunda, et sa oled seda kõike väärt. Sa tõesti väärid kõike head oma elus  ja on aeg asuda seda ka ise tunnistama. Ole ehe ja luba endal tunda tõelisi tundeid ning avasta iseenda tõeline vägi.

Sa võid oma elus õppida kogemuste kaudu. Elu on see, mis põhjustab sinu arenemist ja lennutab sinu soove universumisse, et need võiksid seal manifesteeruda. Täielikku mõistmist ja teadmist võid aga kogeda siis, kui sa lubad endal oma soovidega üheks saada ja pead nendega ühte sammu. Iga  kord, kui sa püüad sammu pidada teiste inimeste soovidega, ei õpi sa midagi uut. Sa lased ennast oma keskmest välja tõmmata, lastes teistel end veenda, et nende tunded on tähtsamad kui sinu omad. Nii kaob sinu enesekindlus vaikselt ja sa üritad üha rohkem teistele meeldida, muutes oma mõtteid, tegusid, käitumist ja sõnu, et neile meele järgi olla. Kuid sina saad õppida vaid oma elukogemusest. Sul on vaja endast lugu pidada ja olla kooskõlas iseendaga, oma sisemise allikaga. See on alati kõigutamatu ja usaldusväärne. Armastus, mis sul iseenda vastu on, ei kao kunagi kuhugi ja see allikas on piiritu, lõputu. Armastades iseennast armastad kogu maailma ja maailm armastab sind. Nii lihtne see ongi.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus