Sõnum inglitelt 13.10.2014

zMPCPZ1413185821Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, ta on võimas kaitseingel, kes aitab sul rääkida oma tõde, vabastab negatiivsusest ning annab sulle julgust ning kaitset.  

Armas, me näeme, et praegusel suurel muutuste ajal oled sattunud segadusse ja oled ebakindel, kas oled ikka õigel teel. Isegi kui praegu võib sulle tunduda, et oled sattunud ühte suurde kaosesse, siis tea, armas, et muretsemiseks pole põhjust, kõik laheneb lõpuks kõige parimal moel ja kõrgeimal võimalikul viisil, kuna armastavad jõud toetavad sind ja hoolitsevad su eest täielikult. Sina lihtsalt lõdvestu ja lase minna kõikidel oma muredel ja hirmudel. Suuna oma tähelepanu hoopis kõikide nende õnnistuste ja imede nautimisele, mis su elus juba on. Mida rohkem sa keskendud tänulikkusele, seda rohkem avad ennast armastusele ja nende õnnistuste vastuvõtmisele, mida elul on sulle pakkuda.

Sa oled viimasel ajal endast palju ära andnud nii töösse mida teed, kui ka inimestesse kellega suhtled ja on aeg see taas tasakaalu viia. On aeg pöörata tähelepanu enda suunas ja anda nüüd endale midagi, hoolitseda iseenda eest. Armas, katsu rohkem puhata ja liikuda, oma keha mürkainetest puhastada. Ära unusta, et enese eest hoolt kandmine tähendab ka oma vajaduste eest hoolt kandmist täpselt nii, nagu sa kannad hoolt teiste vajaduste eest. Unustad end tihti teiste eest hoolitsedes tahaplaanile, armastad teisi rohkem kui armastad iseennast. Pea meeles armas, selleks, et sul oleks rohkem energiat, rahu, rõõmu, küllust ja kõike muud  mida sa sügaval oma südames nii väga ihaldad, on sul vaid vaja armastada iseennast.

Universum tantsib koos sinuga ja see tants on  oma olemuselt väga õnnelik. Kõik on peensusteni paigas ja täiuslikus harmoonias, sa ei pea püüdma seda täiuslikkust enda tahtmise järgi seada vaid võid lihtsalt ühineda selle tantsuga, lubades endal nautida seda imelist teekonda, millel oled. Ära karda neid asju mis tunduvad muutuvat või hoopiski kaovad su elust, armas. See kõik toob su ellu selle uue, millest unistad. Selleks, et head asjad saaks sinuga juhtuda, on vaja vanal minna lasta ja teha ruumi, nii oma südames kui ka terves oma elus.

Kui sa kuulad oma südant, siis sa tunned selles ära iidseid rütme, sisemisi trummihelisid, mis ühendavad sind Emakese Maa armastava südamega. Neid helisid pole võimalik teeselda ega kinni müürida, nad on igavikulised ja loomulikud, need helid on sinu südame kaja. Mis on see, mida sa oma elus püüad ignoreerida? Mis on selle põhjuseks, et oled nii väga pühendunud teiste teenimisele, kuid oled ennast täielikult eraldanud oma südame häälest? Tea, armas, et sinu unistused väärivad täpselt sama palju austust ja energiat nagu teiste omadki, mille eest nii kiivalt hoolitsed. Kuula oma tõelisi südamesoove, kuula oma unistusi, kuula oma sisehäält. Nii leiad taas endast üles selle elevuse ja rõõmu, mida tunned siis, kui su soovid täituvad. Tea, et mida rohkem sa tantsid oma elus iseenda muusika ja rütmide järgi, seda elavam ja elusam oled sa igas hetkes, nii lubad endal täielikult nautida oma elu ja kõike seda ilusat, mida Universum oma lõputus külluses su poole kiirgab.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud ja õnnistatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

 

11 thoughts on “Sõnum inglitelt 13.10.2014”

 1. Suurimad tänud! Uskumatu,aga loen sellelt täpselt oma elu hetkeseisu,.Lugedes neid kanaldatud nädala inglisõnumeid,tuunen suurt rahu oma hinges.Sest mu elutee ongi olnud nii konarlik,aga olen alati tundnud ,et mul on olemas kaitseingel ,kes mind mustast august välja aitab.Olen selle eest väga tänulik.Armastan väga käia kirikus lihtsalt istumas ja küünlaid panemas,nii saavutan taas tasakaalu oma hinges.Viimati panin küünla Peaingel Miikaeli ikooni ees ,tänades teda .
  Südamlikud tänud,Sulle Jaana kanalduste eest!
  Päikest hinge!
  Ülle

  1. Ootan alati suure huvi ja tähelepanekuga Jaana kanaldusi inglite sõnumeid. Mulle tundaub, et need sõnumid on kongreetselt ainult mulle. Tegelikult ju nii ei ole. Vahel on pisar kurgus ja mõtlen, kuidas küll Universumis teatakse mu muredest ja vajadustest. Aitäh! Nii hea on teada, et sinust hoolitakse ja sinu eest hoolitsetakse. Maie

   1. Rõõm kuulda, armas Maie! Me kõik oleme üks, seepärast puudutavadki need sõnumid kõiki täpselt ühtemoodi! Rõõmu ja armastust, sa oled hoitud:)

 2. Ootan ja loen alati iga esmaspäev neid siiraid ja häid kanaldusi, suured tänud Jaana sulle!
  Päikest ja armastust soovides.
  Kaja.

  1. Suured tänud armas Jaana:)
   Lugedes kõike seda, siis oleks see tõesti nagu just mulle suunatud.

   Armastust, armastust, armastust:)

Comments are closed.