Sõnum inglitelt 26.10.2014

ArchangelMichaelprotector Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, kes suudab võita kurjust läbi headuse ja armastuse võitmatu jõu. Ta hoiab ja kaitseb sind ja hoolitseb alati tõe ja õigluse eest. Ta aitab sind alati, kui sa tema abi palud ükskõik millises eluvaldkonnas, sul tuleb vaid kuulata ja järgida tema juhatust, mis jõuab sinuni sisehäälte vahendusel.

Armas, sa pidevalt alahindad ennast ja kui miski su elus ei lähe sinu soovide kohaselt, otsid süüdlasi väljastpoolt. Iga kord, kui sa kaebled millegi üle oma elus vähendad sa ennast ja langed vanadesse, negatiivsetesse mõttemustritesse, mis heidab varju kogu su elule tervikuna. Sellega laskud sa ohvrirolli, otsustades võtta vastu hoope ühest ja teisest suunast, just nagu ohvritele kohane. Tõde on see, et sa oled palju tugevam, kui sa ise arvad. Ma soovin sind aidata, et võiksid näha end positiivsemas valguses. Sul on vaja vaid süüdistamine lõpetada ning õppida ennast nägema kõige ilusamas ja puhtamas valguses. Sinus on nii palju ilusat, me soovime, et sa näeksid ennast just nii, nagu meie, inglid sind näeme- kui imeline, kaunis ja jumalik olend sa oled. Kui sa näed ennast uues valguses, siis kogu su elu hakkab muutuma väga kiiresti ja täiesti imelisel moel. Sa tõmbad endale ligi küllust ja suhteid mis kõik peegeldavad sulle sinu tegelikku kõrgeimat potensiaali. Lisaks sellele, tuleb sul olla ehe ja lubada endal tunda emotsioone- nii rõõmsaid ja kui vaja siis ka kurbi. Kuid eelkõige kutsun ma sind tegema otsuse loobuda ohvrirollist igaveseks ning otsima endast seda tugevust, mis sinus peitub. Sa leiad julguse endast, kui hakkad liikuma oma mugavustsoonist väljaspool, seal kus ootavad sind imelised kohtumised inimestega, kes sind edasi aitavad ja sind alati ka toetavad, kui nende abi peaksid vajama.

Ma kutsun sind üles usaldama oma tõelisi südamesoove, ka siis kui tunned, et nende täitumine on võimatu ning sul praegu raske näha, millisel viisil need võiksid su elus täituda. Ma soovin, et sa mõistaksid, et sa oled piiritu olend. Täpselt nii, nagu on piiritu kogu universum. Pole tarvis endale seada piire mis sind takistama hakkavad ega ehitada ümber kindlusi mis takistavad sul vastu võtmast ka häid asju oma ellu. On väga tähtis, et kannaksid endas usku kõige selle imelise võimalikkusesse, mida sa oma ellu soovid. Kui sa julgelt astud samme oma unistuste suunas siis vastavad ka taevased väed sulle koheselt oma toetusega ja hoolitseb selle eest, et kõik sinu vajadused saaksid rahuldatud sellal, kui viid oma elus läbi neid muutusi, mis viivad sind oma unistustele lähemale. On need siis sinu suhted, elukohaga seotud muutused või tööalased muutused- tea, et sa oled kõigis nendes muutustes täielikult toetatud. Sul on vaja lihtsalt kuulata jumalikku juhatust, mis jõuab sinuni läbi sinu tunnete ja intuitsiooni.

Armastuse helisev hääl täidab su südame. Olles armastuses, kaotad sa piirid, langedes igavikulise helluse hoolitsevasse rüppe. Mõnedele tekitab see hirmu, mõndasid tõstab taevasse. Armsad, teie hulgas on hingi, südameid helisevad ühes rütmis ja kelle igatsus ja tõmme teineteise poole on mõõtmatu. Armastus on kustumatu ja see on pidanud vastu läbi eelnevate elude ning elab edasi ka tulevikus, igavesti. Nii olete pidanud vastu läbi iidsete aegade olles vahest koos ja vahest eraldi, hinged siiski alati armastusest teineteise poole kutsumas ja kohtudes täidab südameid eriline, kojujõudmise tunne.

Sinu juured, mille läbi oled seotud selle planeedi, emakese maaga ulatuvad sügavale ja seovad sind mälestustega eelmistest eludest. Mõned sellised mälestused on seiskavad kogu su elu ja oled ükskõik millises oma elu puudutavas küsimuses justkui halvatud ja võimetu edasi liikuma, kuna valu ja ebameeldivad tunded on nii sügavale maetud, et armastatud inimese iga liigutus taasaktiveerib selle ammuse valu ning kutsub esile hingepiinad sinu südames. Kuid see kõik on miski, millele sa otsa vaadata ei taha või ei julge- kõik need armukadeduse, kontrollivajaduse, hirmude ja ebakindlusega seotud teemad sinus pole tegelikult eluohtlikud ja mis saab sisimas kord lahendatud, see nii ka jääb. Ning ära unusta andestada iseendale, armas, sest tõlgendad tihti nende vanade kogemuste tõttu ka seda reaalsust siin ja praegu mõjutatuna nendest eelmiste elude kogemustest ja annad hinnanguid iseendale oma suhetes ning oma elule tervikuna. On aeg negatiivsetest suhetega seotud tunnetest kõrgemale tõusta ja lubada endal elada tingimusteta armastuses. Aeg vaid süvendab kauneid tundeid ning sellega koos kasvab nii mõistmine teineteise suhtes kui ka austus. Ma kinnitan sulle, et võid julgelt armastada ja võtta vastu armastust. Kus on kaks armastavat südant, seal leiab aset alati midagi imelist ja on sinu valik, kas lubad endal neid kogeda ja oma maist elu siin täielikult elada, või jätkad endale piiride seadmist ning veedad oma elu ka edaspidi negatiivsete tunnete laineharjal kõlkudes. Vali armastus, sa võid turvaliselt tunda armastavaid tundeid, mu armas ja sa ei kahetse. Meie, inglid toetame sind ja kaitseme su südant, kui see peaks vajalikuks osutuma. Me oleme üks armastuses.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Olen igaveses armastuses alati sinuga. Sa oled väga õnnistatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

One thought on “Sõnum inglitelt 26.10.2014”

  1. Aitähh jaana!

    Seda kõike oleks vaja kõigil ja kõikjal,kusjuures kõik toimib.Supper!!!

Comments are closed.