Sõnum inglitelt 23.11.2014

Ro8Ka91416725146Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, kelle mõõtmatu tarkus ja jõud toob su ellu lahendusi ja aitab elada sul oma elu kõige kõrgemal ja parimal võimalikul moel.

Armas,  näen kuidas sa rõõmutult ringi tormad ja oma rahulolematust kõikjale külvad. Kui sa tunned enda südames pahameelt siis tea, et see on sellepärast, et kannad endaga rohkem koormaid kui sa kanda jõuad ja sellest pole mitte mingit kasu ei sulle endale ega ka kellelegi teisele. Sa võid endas kanda uskumust, et ainult nõrgad paluvad abi kuid lase sellel süütundel endast minna- sa võid julgelt endale tunnistada, et vajad abi ja see avab sinu jaoks erinevad võimalused ja sa avad oma isikliku väe, mis saab siis avalduda. Sul on vaja hakata abi paluma teistelt ja jagada oma elulisi või tööalaseid kohustusi, sest võtad enda kanda liiga palju kuna ei usalda teisi ja oled asjad enda jaoks juba liiga kaugele lasknud. Seetõttu ei ole sul piisavalt aega iseendale, kuid see on äärmiselt vajalik, et saaksid olla iseendaga ning kuulata, mida räägib sinu süda, et võiksid koguda energiat ja taastuda ning lubada enda pähe tulla uutel ideedel ja avada end uutele võimalustele. Sinu valik on, kas kuulad oma südant või ignoreerid seda. Iga kord, kui sa ignoreerid oma südame häält, viib see sind rahulolematuseni. Otsi vaikust nii oma kodus kui ka kõikjal mujal, see loob sulle pinnase selginemiseks ning kui sa järgid neid samme, mis sulle ükshaaval sinu intuitsiooni vahendusel pähe tulevad, siis liigud elu vooluga kaasa ja lubad endal elada oma elu kõige parimal võimalikul moel.

Iga kord, kui sa väidad, et sul pole valikut, oled negatiivse reaalsuse enda omaks tunnistanud. Meie, inglid ei saa sinu otsustesse elada kannatustes sekkuda, kuid me tahame sulle meenutada, et mitte miski ei takista su elus muudatuste läbiviimist. Kui sa otsustad vaevelda hirmude, kõhkluste ja otsustamatuse käes, siis pidurdab see ka sulle appi saadetud taevaseid jõude sind aitamast. Tihti tahad keskenduda mustadele stsenaariumidele, kuid vaata parem sellesse paika enda sees, kust kiirgab valgust ja me täidame su südame rahu, julguse ja motivatsiooniga. Palu endale juhatust muutuste elluviimiseks ja lase kõik oma stsenaariumid, kuidas mingi olukord võiks laheneda vabaks, sest Lõputul Tarkusel on lõputu arv võimalusi lahendada olukord just nii, nagu sulle on hetkel parim.

Sellel hetkel, kui sa asud muutuste teele, hakkavad asjad su elus muutuma nii kiiresti või nii aeglaselt, nagu sulle sobib. Kui sa vajad kiireid muutusi, siis astu julgelt sammud selles suunas. Sa võid valida ka aeglasema tee. Oluline on, et säilitaksid tasakaalu ja väldiksid teiste süüdistamist oma elulistes probleemides. Kõik, mis su elus on on sinu enda looming ning sinus on ka jõud ja vägi kõike muuta luues endale just selline elu, nagu sa tegelikult soovid. Liiga tihti oled keskendunud vaid välisele, püüa parem leida teistes inimestes ja igas elusolendis seda tõde, milleks on jumalik armastus ja valgus. Püüa näha sisemist rõõmu igaühes, sest kui sa näed seda teistes elusolendites, on sul kergem märgata seda ka iseenda juures. See kõik aitab sul elus paremini toime tulla kõikvõimalike olukordadega. Olgu sinu armastav olemus sind toetamas alati ning leidku tervenemine sinu sees aset nii seespool kui ka väljaspool ja kajastugu see nii sinu alateadvuses kui ka füüsilistel tasanditel.

Praegu on aeg, mis toob väga selgelt pinnale probleemid suhetes. Põgenemine suhete eest ei ole kunagi lahendus sest nii võtad endalt võimaluse areneda. Kipud tihti süüdistama oma partnerit, kuid kannad ise endas andestamatust ja tervendamata tundeid, mis on seotud sinu ema või isaga, endiste või praeguse partneriga. See vana valu on nagu takistus su teel ja ei lase armastusel sinuni jõuda. Kui sa andestad, siis tasakaalustad enda mees-ja naisaspekti ja sinu praegused suhted muutuvad kiiresti paremaks. Andestades tervendad neid tundeid endas ja lased vabaks vana valu ja mürgised tunded nagu viha, süütunne ja süüdistamine. Sinu hinge puhas olemus on tingimusteta armastus, selles oled sa sündinud ja selles sa lahkud siit. Ava end võimalustele ja katsu eemaldadada endast need takistused, mis ei lase sul armastust vastu võtta. Nii koged imet nii iseendas kui ka oma suhetes. Sa oled armastus.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Tea, et sa oled alati toetatud ja kaitstud. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

One thought on “Sõnum inglitelt 23.11.2014”

Comments are closed.