Jõulusoov

Christmas gift on defocused lights background

On jõuluaeg, aeg puhkamiseks ja tagasivaatamiseks. See on aeg, mil kodusoojus ja küünlavalgus taaskord meile meenutavad, mis tegelikult on siin elus tähtis.

Väikesed, südamest tehtud heateod täitku su südant andmiserõõmuga. Südamepõhjast tulev tänulikkus kõigi kaunite hetkede ja armsate inimeste eest oma elus toogu sulle veelgi enam imelisi kogemusi ja kõike seda head, mida sa oma ellu vajad. Soovin sulle väikesi imesid ja oskust neid märgata. Soovin sulle head tervist- tunne sellest rõõmu ja hoia seda. Soovin sulle hingerahu ja rõõmu südamesse. Soovin sulle julgust ja pealehakkamist, et võiksid igas hetkes elada täielikult. Soovin sulle inspiratsiooni ja häid mõtteid, et kõik su armsad unistused saaksid täituda. Ma soovin sulle küllust igal elutasandil. Soovin, et võiksid nii täna kui alati olla koos nendega, keda sa kogu südamest armastad. Ma soovin sulle valgeid jõule- sinu hinges olgu need alati olemas, isegi siis, kui oled praegu Eestist kaugel. Soovin, et sinu inglid ümbritseksid sind armastuse ja valgusega ja sa tunneksid alati, et oled hoitud.

Aitäh, et oled olnud osaline selles sündmusterohke, erilise ja maagilise aasta 2014 loomises. Olen sulle südamest tänulik.
Palju armastust, rahu ja soojust sinu südamesse.

Imelisi jõulupühi!

Jaana Kuus