Sõnum inglitelt 05.01.2015

a88c26a777609e078dde156d608c7eabArmas, sa oled teinud suuri edusamme oma teekonnal ja meie, inglid rõõmustame selle üle väga. Aeg on käes, et  ka sina ise võiksid tunda suuremat rõõmu oma edusammude üle- isegi kui sulle tundub, et oled liikunud edasi aeglaselt siis tegelikult on ka need väikesed sammud sinu elus mõõtmatult suure mõjuga. Jätka oma teekonda ja ava ennast veelgi enam uutele vaatenurkadele mis su teadlikkust avardavad. Kuula oma sisemist juhatust ja uuri lähemalt neid teemasid, mis su teadvusesse kerkivad ja sulle huvi pakuvad, õpi midagi juurde- läbi selle arendad ennast veelgi. Harjutamine teeb sinust meistri. Rõõmusta oma saavutuste üle ja liigu julgelt edasi- sa oled oma teekonnal täielikult toetatud.

Võid väga tihti tunda, et kellegi mürgise märkuse peale lähed sa endast välja ja sa hakkad ennast võrdlema mingite täiuslike ideaalidega, mida sa oma peas oled välja mõelnud-  sul tekib illusioon millegi puudumisest ja ühtäkki võib sulle tunduda, et su elus on kõik valesti. Sa lased ennast kaasa kiskuda kellegi teise intriigidesse ja emotsioonidesse ja emotsioon, mis sellises olukorras ka sinus tekib kahjustab sind ja sinu füüsilist seisundit. Siin on alati sinu valik, millises suunas sa otsustad minna. Sa võid olla tänulik ja keskenduda positiivsele ning näha oma probleemset olukorda vaimusilmas juba täielikult lahenenuna.  Väldi igasugust hinnangute andmist nii endale kui teistele ja ole selle asemel kaastundlik ja armastav. Ära lase ennast kaasa kiskuda, nii on sul palju lihtsam.

Armas, sa oled nii tihti enda vastu karm ja tunned ennast süüdi olukordades, mis on seotud kellegi teisega. Andesta endale kõige eest, milles sa eales oled ennast süüdistanud- võibolla pole sulle meeldinud sinu keha, sinu välimus, sinu mõtted, sinu teod. Andesta, sest sa oled andnud endast parima. Andesta, sest sa oled täiuslik nii nagu sind loodi. Sinu hinge pärisosa on puhas, tingimusteta armastus. Meie, inglid soovime, et sa armastaksid ennast sama palju kui sinu inglid armastavad sind.  Luba endal näha neid imelisi omadusi, mida sa endas kannad- kui palju valgust, armastust  ja rõõmu sinus peitub. Luba endal seda avastada ja saa iga oma rakuga selleks imeliseks energiaks, mis heliseb kooskõlas nii sinu enda kui ka kogu ülejäänud Universumiga.

Iga päev võid sa märgata, et su süda kutsub sind millegi poole, mis võiks tuua su ellu suurt rõõmu mida ootad- need on sinu unistused, mis saavad manifesteeruda, kui sa vaid ise lubad sellel juhtuda. Siruta oma käed välja ja võta see vastu. Vahel on see mõni unenägu, mis näitab sulle pilte sellest, millega peaksid tegelema või kus suunas liikuma. Vahel on see lihtsalt üks korduv mõte, mis ei jäta sind rahule enne kui oled selles suunas tegutsema asunud ja midagi ära teinud. Kõik need tunded, mis on oma olemuselt su elu edasi viivad ja sind kutsuvad, on täiesti usaldusväärsed. Universum hoolitseb selle eest, et kõik sinu vajadused saaksid rahuldatud ja aitab sind igati nii sinu suhetes kui ka rahalise poolega sellal, kui sa teed neid endale südamerahu toovaid ja nii vajalikke elumuutusi.

Armas, sa elad ikka veel oma elu süüdistades väliseid tegureid ja asjaolusid oma ebaõnnes või halvas enesetundes mõistmata, kui suur osa sinul endal on oma elu loomises. Ma tuletan sulle meelde, et sinu mõtted on sinu palved universumile ja universum toob sinuni kõik, millest mõtled. Universum täidab kõik su palved, ilma neid muutmata, nendele hinnanguid andmata, sest sinu mõtte vibratsioon tõmbab sulle ligi sarnast. Seepärast palun vaata üle, kas mõtled ikka sellest mida sa soovid või hoopis sellest, mida sa ei soovi ja muuda oma mustreid. Lase minna oma hirmudel, kahtlustel ja keskendu alati positiivsele- see on olemas igas olukorras, ükskõik kui kehv see ka ei tundu. Kui sa lähtud armastusest nii oma mõtetes kui tegudes, saadab sind õnn ja küllus igal elutasandil.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sinu inglid armastavad sind tingimusteta, sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

One thought on “Sõnum inglitelt 05.01.2015”

Comments are closed.