Sõnum inglitelt 01.03.2015

archangelmichael-300x300 Armas, sa kõnnid siin, planeedil maa mööda oma õnnistatud radu kuid ometi on su reaalsustaju nii tihti häiritud viha, hirmu, kättemaksusoovide ja valede uskumise tõttu. See ei lase sul rõõmu tunda igast hetkest ja on sulgenud su justkui kinnisesse ringi, millest väljapääsu leidmine tundub justkui võimatu.

Armas, kõik need valed mis sa enda kohta praegu usud ja minevikus oled uskunud on viinud su eksiteele, need mineviku mustad loorid loovad sinu elukogemuse konfliktsena ja see ei lase sul olla see, kes sa tegelikult oled- särav täht, helkimas universumi piiritus taevas. Ma kutsun sind üles nüüdsest veelgi enam ja tõsisemalt tegelema oma minevikuenergiatega, sest iga kord, kui sa midagi endast vabaks lased teed sa ruumi tingimusteta armastusele ja selle poole liikumine teeb su tõeliselt vabaks.

Suurpuhastus oma kehas, hinges ja kogu elus on see, mille poole praegu liikuda. Tunnista endale oma sisemuses olevaid tundeid- Sinu väline maailm pakub sulle nii palju peegeldusi sinu sisemaailmast- kõik, mida näed ennast ümbritsemas on vihjeks sulle, millega peaksid tegelema. Iga suhe, mis sul on ümbritseva maailmaga pakub sulle võimalust kasvamiseks ja arenguks. Ära põgene nende suhete eest, vaid võta tänulikkusega vastu need kingitused, mida sulle arengu näol pakutakse. Kui sa tunned pidevalt hirmu, et sind ei armastata, siis mõtle sellele, kas sina ise armastad ennast piisavalt? Kui sa tunned, et keegi pole sinu vastu hea ja ei kuula sind ära, siis mõtle sellele, kas sa ise kuulad ennast või oled oma sisemusest tulevad mõtted hirmust juhindudes kõrvale heitnud? Kui sul on lahkhelisid oma partneriga ja näed, et teie suhted hakkavad hääbuma siis on viimane aeg ennast kätte võtta ja vabaks lasta endalt need müürid ja kaitsed, millega oled ennast armastusest eraldanud ja seisad vastu vabale voolamisele. Kui sa elad pidevalt puuduses ja sul on võlgasid ning rahaprobleeme, siis mõtle sellele, kas sa ikka viibid vastuvõtmises ja oled liikunud kooskõlas oma sisemiste tunnete ja mõtetega või seisad ikka ja jätkuvalt nendele vastu?

Neid näiteid on palju. Oluline on, et lubaksid endal olla vabas voolamises ja pidevas arengus. Kuid tähtsaim kõigest on see, et jää igas hetkes enda vastu mõistvaks ja heaks- sa oled ju kõigest inimene ja eksimine on inimlik. Jälgi väga hoolega neid mõtteid, mida mõtled iseenda kohta ja hoidu enesesüüdistamisest ning mineviku pärast nuhtlemisest- oled ju andnud endast alati vaid parima.

Vabane katkistest esemetest või lase parandada see, mis vajab parandamist. Vaata üle kogu oma kodu ja vajadusel vii läbi suurpuhastus- kas sealne keskkond on sulle toetav või tunned koju jõudes ärevust ja ebameeldivustunnet? Austa oma tundlikkust- viibimine ruumides, mida pole võimalik õhutada ja kus on raskeid emotsioone ja energiaid – on liig sinu õrnale hingele ning see häirib sinu mõtete selgust ja puhtust- võta sellega seoses midagi ette. Puhasta ka oma füüsilist keha- paastu, joo palju puhast vett ning käi looduses ennast puhastamas ja laadimas. Hinga sisse värsket õhku ja tunneta, et sa elad- see on imeline tunne. Istu vaikuses ja kuula, mida su sisemus sulle räägib- su järgmised sammud tulevad kiiresti su mõtetesse. Julge võtta aega iseendale- kui sina ise tunnistad ja aktsepteerid, et vajad seda aega ning üksindust, et võiksid kuulata ja aru saada, mis tegelikult toimub sinu sisemaailmas, siis aktsepteerivad seda ka teised. Nad saavad suurepäraselt hakkama ka ilma sinuta, isegi kui sulle tundub, et kaotad siis oma elu mõtte. Teiste teenimine on oluline, kuid sama oluline on seda teha ilma iseennast sellesse kaotamata. Leia harmoonia selles teemas oma elus- iseenda eest hoolitsemine ja teiste eest hoolitsemine olgu alati tasakaalus.

Tervita iga muutust oma elus rõõmuga ja tunne tänulikkust selle eest, et sa elad! Muutused on elu paratamatu osa ja isegi kui vahel tundub miski kaotusena, siis tegelikkuses on miski, mis esialgu tundub kaotusena vaid üks vahepealne staadium selleks, et võiksid liikuda oma südamesoovide suunas. Sinu usk on see, mis alati su teekonda kaunistab, ilma usuta võivad asjad tunduda hirmutavad. Kui sul on raske jääda oma mõtetes positiivseks siis keskendu affirmatsioonidele või palvetele ja usalda seda juhatust, mis läbi sisetunde sinuni jõuab. Lihtsalt usu ja usalda, et kõik läheb hästi ja kõik see toob su ellu õnnistust. Kui sa oled valmis imedeks, oled valmis vastu võtma ja ootad neid oma ellu põnevusega, saavad imed peagi su elu lahutamatuks osaks nüüd ja igavesti.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Olgu õnnistatud sinu teekond. Sa oled täielikult kaitstud ja väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

8 thoughts on “Sõnum inglitelt 01.03.2015”

  1. Igakord kui loen neid sõnumeid,on tunne nagu need oleks kirjutatud mulle

  2. Iga kord kui loen on nagu mulle kirjutatud.Pisarad lihtsalt voolavad.Ei ole selliseid sõnu ja toetust oma elus kuulnud.Suur,suur aitähh!!!

  3. Ma alguses lugesin niisama neid sõnumeid, aga aja mööduses hakkasin rohkem süvenema nendesse ja nüüd on need mulle nii tähtsad, et iga kord kui loen arvan ma ka, et need on just minule kirjutatud. See on mind väga palju muutnud. Ükskord esmaspäeva õhtul töölt koju minnes mõtlesin taaskord nädalasõnumile ja leidsin maast pori seest ingli kujulise helkuri (ja see oli tõesti nii) mille ma loomulikult ka üles võtsin ja oma koti külge panin, see ei saanud olla lihtsalt juhus, vaid märk sellest et liigun oma mõtetega õiges suunas ;).

  4. Tere! Ka mina leian et see on nagu minu jaoks saadetud.Olen vahest pikema pausi teinud ja arvutisse pole vaatanud , siis saan kohe aru et midagi läheb viltu ja kui siis tütar küsib kas oled lugenud Inglite sõnumist, seal on midagi sinu jaoks. Tõesti , suured tänud! Ma olen õnnelik nende võimaluste eest. Sirje.

Comments are closed.