Sõnum inglitelt 22.03.2015

H2uZbp1426942751Armas,  sa tunned praegu oma südames, et su tee on liikuda rahu ja harmoonia poole kuid miskipärast oled arvamusel, et ei oska seda saavutada ja seepärast ei teegi midagi, olles lukustunud oma mürgistesse tunnetesse. Aeg on tõeliselt maha istuda ja sulle meelehärmi tekitavad sündmused ükshaaval läbi vaadata sest on üsna tõenäoline, et oled kogu olukorda tõlgendanud endale negatiivsel moel, sest oled harjunud keskenduma kõiges vaid negatiivsele.

Selline vaatepunkt mürgitab kogu su elu ja olemist, seepärast teadvusta seda endale ja lase sel minna. Lase ka andestusel ja kaastundel ennast puhastada ning püüa kogu olukorda enda jaoks tõlgendada sellisel moel, et kõik mis sinuga juhtus, oli sulle tegelikult hea- see kasvatas ja arendas sind ja ära unusta ka armastust, mida läbi nende olukordade kogesid. Kui sa oled valust vaba, siis oledki sa rahus, harmoonias ja tasakaalus ning sul pole vaja mitte midagi rohkemat teha.

Ma kutsun sind üles andma endale alati uusi võimalusi – rõõmustada, armastada, õnnelik olla. Uus võimalus aitab sul ka läbi positiivsemate mõttemustrite parandada kõik need olukorrad, milles oled end halvasti tundnud ja luua asemele head mõtted ja tunded, tunne tänulikkust selle üle, kui keegi sulle kätte näitab need kohad, kus sa veel armastav ei suuda olla. Igal juhul ma kinnitan sulle, et uute võimaluste andmine tasub end alati ära ja viib su edasi millegi paremani, millest sa pole osanud unistadagi. Ole siis sellele avatud ja paku rahu, et selgus luua.

Kõik see, mis puudutab sinu suhteid, siis palun ma võtta praegu üks samm korraga- lase lahti tahtmistest asju tagant kiirustada või enda meele järgi toimima panna. Kui asjad ei edene, nii nagu sa soovid siis on tulemuseks konflikt iseenda sees.  Kui lased kõigest lahti ja usaldad, lased lahti ka vastuseisust, mis sulle negatiivseid tundeid põhjustab ja mille tõttu halvad emotsioonid tekivad.  Armas, katsu näha, et need inimesed kes on su kõrval, on seal alati kindla põhjusega- nad aitavad sul sel hetkel kõige paremini kasvada ja areneda. Püüa seda näha ja selle asemel, et pidevalt keskenduda sellele, mis sul puudu on, hoopis võta vastu nende armastuse kingitused ja ole tänulik. Armastus on siinsamas su kõrval, näe ja tunne seda.

Neile, kes praegu suhtes ei ole, tahan ma öelda, et armastus on universaalne, sa ei pea olema suhtes selleks, et armastus oma ellu tuua. Õpi kõigepealt armastama iseennast – ole enda vastu hea ja ümbritse end ilu ja sulle rõõmutoovate kingitustega. Mõtle endast hästi ja tunnusta end oma tegude eest iga päev. Too oma ellu rõõmu läbi väikeste asjade. See kõik aitab su ellu tuua ka armastava partneri, keda sa nii väga ootad ja igatsed. Selleks, et sa ei seaks ennast oma suhetes sõltuvaks teisest inimesest ja tema armastusest, tuleb sul armastada iseennast ja nautida elu enne, kui tõelise armastuse oma ellu saad vastu võtta.

Ma palun sul lõpetada vabanduste otsimine ja usalda oma sisemist juhatust- sa ei pea oma sisemisi mõtteid ja tundeid alla suruma vaid sammhaaval tegudesse panema. Kuidas muidu saaks üks samm sind teiseni viia, kui sa ei tegutseks? Sinu elu on loomisprotsess ja väga suur osaline oled selles sina ise. Kuid ma panen sulle südamele, et tee vahet ja usalda seda, mille läbi sa kasvad ja arened, kõigel muul lase lihtsalt minna. Kui sul on puudus eneseusust siis tea, et Sa oled Jumala laps ja sulle on antud kõik see, mida teistelegi, täpselt sama mõõduga- kellelgi pole vähem ega rohkem, lihtsalt vahe on selles, kuidas sa seda kasutad. Usu endasse, Sa oled lõputu kaev, milles on kõik need head omadused, mida näed olevat ka teistes. Ka see rikkus ja ilu mida näed kedagi enda lähedal ümbritsemas, on peidus sinus endas. Kunagi pole liiga hilja õppida enda andeid kasutama, see tasub ennast ära ja näed peagi, et oled sa suuteline kõigeks, mida vaid soovid.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled täielikult kaitstud ja väga-väga armastatud. Ole sa õnnistatud jumaliku tarkuse ja valgusega.

Kanaldas: Jaana Kuus