Sõnum inglitelt 19.04.2015

c7ef2b8981903d8643e74a34ed3252ce Armas, on positiivsete muutuste aeg. Sinus on muutunud nii palju ja meie, inglid rõõmustame selle üle väga. Palju sellest, mis sulle kunagi rõõmu tegi ei paku seda tänases päevas sulle ja oled märganud uusi uksi, kuid tunned veel hirmu nende uste avamise ees. See hirm on elu loomulik osa ja on mõistetav, et tundmatu tekitab mõningast hirmu, kuid usalda, et sind on ees ootamas vaid hea ja sulle antakse kõik, mida sa vajad oma teekonnal, et garanteerida asjade õnnestumine tulevikus. Sul on vaja väga austada oma tundeid ja tundlikkust ja oma keha tarkust ja teadlikkust oma teekonnal- kui su elus on inimesi või asju millega seoses sa ennast lihtsalt ilma märgatava põhjuseta väga halvasti tunned siis aeg on sellest lahti lasta ja vabastada end sellest, mis sind kurnab ja su heaolu mingil moel reostab. Nii teed oma ellu rohkem ruumi headele asjadele. Tea, et kõik need olukorrad millele sa praegu kõigis oma elulistes suhetes otsa vaatad, suunavad sind tähtsate muutuste poole mis toovad su hinge rahu, rõõmu ja õitsengu- kõik selle mida sa oma hinges nii väga vajad ja ootad. Ma tahan sulle meenutada, et kõik ei pea olema täiuslik kohe alguses, kui teed otsuse midagi muuta ja uute asjadega alustad. On looduse seadus, et kõik millele annad oma armastavat hoolt, hakkab kasvama ja arenema, nii arened ka sina ja arenevad su projektid tegemiste käigus ja kõik võib saada just selliseks, nagu sa unistad kui lihtsalt annad sellele võimaluse sündida ja kasvada. On väga oluline, et hoiaksid prioriteedi alati endal ja oma heaolul ning oskaksid öelda “ei” kõigele sellele, mis sind su rajalt kõrvale kisub- see hoiab sind jätkuvalt vanas kinni ja võtab võimaluse sul kasvada ning areneda. Ütle “jah” oma isiklikule kasvule, leia endale eesmärk mille poole püüelda ja uued võimalused hakkavad avanema sulle peagi väga kergelt.

Väga oluline on, et pööraksid oma tähelepanu kannatlikkusele. Kui sa oled kannatamatu, siis ei saa sa mingil põhjusel rahu ja sa ei naudi igat hetke elus täielikult, sa ei näe nende hetkede ilu, võlu ja maagiat. Oled harjunud keskenduma sellele, mis on puudu ja seda põhjust otsima välismaailmast. Nii oled püüdnud välismaailma oma tahtmise järgi korda seada kuid kui asjad ei edene nii nagu sa oled soovinud, reageerid tavaliselt pettumusega, suled oma südame. See on alati sinu enda sisemaailma lahendamata küsimus. See, millest sa puudust tunned ja mida ära ei jõua oodata väljendab sulle puuduolevat osa sinu kontaktis iseendaga. Rahulolematus iseendaga peegeldub rahulolematuses oma lähedaste ja kogu maailmaga. Kui sa tunned, et sind ei armastata, siis ehk on aeg luua parem side iseendaga, oma kehaga ja suunata oma armastus iseendale. Sinu hing vajab sinu armastust sama palju kui kõik teised keda sa armastad ja kellele oma armastust väljendad. Võta iga päev aega selleks, et kuulata oma sisekõnet- seda mida sa läbi oma mõtete nii enda kui oma elu suhtes räägid. Kõik need negatiivsed hinnangud mida pidevalt endale, oma tegemistele ja oma elule annad on sul vaja muuta positiivsemaks ja see on töö, mida keegi teine sinu eest ära teha ei saa- tööta üks asi korraga ja sa jõuad sihile. See on täielikult sinu vaba valik, kummale poolele sa otsustad keskenduda- kas armastuse või hirmu poolele- kuid ma kinnitan sulle, et jäädest headuse ja armastuse juurde, võidad sa kõik. Otsi üles rahu ja vaikus enda seest ja märka oma jumalikku olemust- kõiki enda häid omadusi mida sa endas kannad. Igas olukorras, kus elu kiirus tahab sind endaga kaasa kiskuda katsu olla veidi leplikum ja kannatlikum- nii iseenda kui kõige muu suhtes. Lihtsalt aktsepteeri asju sellisena, nagu need on. Armas, kui sa sead oma sisemaailma laitmatult korda, külvad justkui seemned mulda, mis hakkavad kasvama ja su välismaailm hakkab peagi peegeldama sulle seda ilu, mis su sees tegelikult on. Nii sa näed peagi, et sa ei pea midagi enam ootama, kõik juba ongi siin, su kätes sind rõõmustamas ja tervitamas.

On aeg teha rahu naiste ja meeste vahel sest paljud teist kannavad endas viha kas siis endaga sama sugupoole või vastassugupoole suhtes. Palju sellest valust on saanud alguse sellest energeetilisest pagasist, mis on läbi sinu suguvõsa liini rakumäluga sulle edasi kandunud – vaaremade ja isade omavaheliste tülide ja kannatuste viljad. Kui sinu vanaisa on vihanud naisi või kui su vanaema on vihanud mehi- see energia on kaasas ka sinuga tänases päevas ja kui vaatad oma vanavanemaid, vanemaid ja oma elulisi mustreid, siis leiad nendes sarnasusi- kõik justkui kordub ja see kandub ka sinu lastele kuniks otsustad selle läbi teadlikuks saamise vabastada. Kõik see tekitab tänases päevas omavahelist konkurentsi, vihkamist ja ebakõlasid olukordades, kus võiks olla lihtsalt rahus ja armastuses ja nautida elu ja omavahelisi suhteid. Sa võid nüüd oma sisimas mõelda, et mina küll kellegi vastu viha ei kanna, kuid kui tabad end sellelt mõttelt, peaksid eriti hoolikalt oma sisemust uurima, sest tõenäoliselt oled siis need tunded endas eriti hästi alla surunud ja lihtsalt valetad iseendale. Mõtle sellele, kui tihti suunad sa oma süüdistustenoole kellegi täiesti süütu kolmanda peale, keda sa üldse ei tunne ja pead teda oma kannatuste allikaks mõeldes, et kui teda poleks olemas, poleks ka sinu kannatusi. Selle asemel, et kannatada ja valu tunda märka parem oma võimalust, mis seisneb selles, et see inimene, kes sind ärritab on tulnud aitama sul terveneda sellest vihast mida sa endas kannad. Ma palun sul see õppetund tänuga vastu võtta, sest see toob sulle tervenemise millestki, mis pole isegi mitte sinu oma. Otsi selle viha põhjus endas juurteni (vajadusel uuri ka oma vanavanemate suhteid) üles ja andesta kõigile kelle tõttu oled asunud uskuma, et keegi soovib sulle halba. Kui sa teadlikult vaatad, siis sa näed, et tegelikult pole mitte mingit põhjust kedagi süüdistada vaid hoopis tuleks olla tänulik selle eest, et sulle näidatakse kätte need kitsaskohad, mis suunas võid veel kasvada ja areneda- naisena, mehena, partneri, abikaasa ja armastatuna, emana, isana, lapsena. Õpi leidma kõike seda head selles, mis ellu su teele ette toob ja sa saad peagi üle sugudevahelisest sõjast. Nii õpid üha rohkem ja rohkem elama armastuses siin planeedil maa ja suhtuma üksteisesse jumalikult, justnagu elatakse armastuses sinu hingekodus, seal, kust oled sa pärit.

Mu armas, tea et sinu palveid on kuulda võetud ja iga päev, iga hetk käib töö selle nimel, et see, millest unistad reaalsuseks muutuks. Ma tuletan sulle meelde, et sinu töö on jälgida, et sa julgeksid ka soovitut vastu võtta ning et su palved kajastaksid alati sinu tõelisi soove ja unistusi, mitte seda mida sa tegelikult ei soovi. Usk ja armastus on see, mis toetavad su südamesoovide täitumist. Armastus ei soovi kunagi kannatusi. Jumal on armastus ja armastuses oleme üks.

Mina olen peaingel Miikael. Ma lõikan su vabaks valede käest ja juhatan sind igal sammul sinu eluteel. Ole sa õnnistatud valguses, armastuses ja igaveses tões.

Kanaldas: Jaana Kuus

25 thoughts on “Sõnum inglitelt 19.04.2015”

Comments are closed.