Sõnum inglitelt 26.04.2015

WKfgpG1430028724Armas, oled viimasel ajal olnud pisut segaduses ja püüdnud läbi mõistuse hääle ja pideva mõtlemise oma elulisi asju korda saada. Kuid kui see pole õnnestunud sinu ootuste kohaselt, siis oled langenud emotsioonide küüsi ja selline olukord pole sulle hea- see ei vii sind edasi ega aita sul tegelikku olukorda selgelt ja adekvaatselt näha.

Sinu hinge soov on alati elada armastuses, seepärast vali igas olukorras rahusse jäämine. Lähtu oma valikutes sellest, mis toob su südamesse rahu- sa ei pea oma õigust iga hinna eest taga nõudma ega võitlema millegi pärast, mille näiliselt kaotad siis, kui sa ei lähe lahingusse, et midagi materiaalset endale võita. Sellised võitlused toovad palju negatiivseid emotsioone ja see ei tasu ennast ära- mis näiliselt tundub võiduna võib sulle hoopis kallimaks maksma minna kui see asi tegelikult väärt on. Sul pole vaja kinni hoida millestki, mille tõttu hoopis kaotad- oma heaolus. Tea, et Sa teed enda jaoks alati õiged otsused ja saavutad seeläbi õiglase lahenduse iseendale. See, mida arvavad teised, ei oma tähtsust. Lähtu oma tervisest ja vaimsest heaolust, armas ning tee sellest lähtuvalt ka oma otsused mis puudutavad sinu tulevikku- nii ei eksi sa oma teelt kunagi. Vabasta end asjadest, mis sind kurnavad kuid seda tehes, armas pööra tähelepanu sellele, et su otsused oleksid tehtud südame järgi, mitte siis kui emotsioonid on üle su pea kokku löönud ja kuulad oma mõistuse häält ning negatiivset sisekõnet. Suuna oma energia võitlemise asemel hoopis selle loomisele, mis tooks su ellu selle, mida sa ootad ja millest unistad ning sa näed, et tegelikult saad enamgi veel kui oli väärt see tühine, mille pärast tulnuks ennast vaimselt kulutada ja oma tervist rikkuda.

Kui tihti tunned sa ennast oma eluliste koormate all lausa ägisevat, kuid ei näe enda jaoks väljapääsu sellest olukorrast ja see kisub aina rohkem ja rohkem sind tasakaalust välja- sul ei jää aega iseenda jaoks sest oled pidevalt keskendunud teiste heaolule ja nende huvide teenimisele. Sul on vahel ka tunne, et ka teised võiksid teie ühisesse maailma rohkem panustada kuid miskipärast näed ikka veel, et nad ei saa ülesannetega, mida neile anda tahaksid hakkama. Vaata, kust see usaldamatus sinu sees tuleb. Ehk ei usalda sa iseennast praegu piisavalt ja üritad kõike ise kontrollida. Võibolla kannad endas tunnet olla vajalik läbi selle, mida sa teiste eest ära teed. Lase sellest lahti ja sa näed, kui suurepäraselt teised nende ülesannetega toime tulevad ja sa ei pea enam üksi kõike panustama ja läbi koosloomise teie rõõm mitmekordistub. Sa oled palju vajalikum oma lähedastele kui kannad endas raskuse asemel hoopis elurõõmu ja kergust, armastad ja austad iseennast ning annad neile seeläbi tegutsemiseks energiat. Abi saamiseks on vaja seda abi kõigepealt paluda- seepärast leia endas see julgus teiste abi paluda ja ära heida meelt kui mõnda aega tunned vastuseisu- nii nagu selle mustri “kõigega ise hakkama saada” juurutamine on võtnud aega, võtab aega ka kogu selle energia enda jaoks teistpidi keeramine. Lihtsalt ole kannatlik ja palu seda, mida sa soovid- kas siis mõttes või kõvasti ja su palvetele vastatakse alati, isegi kui see vastus võib vahel erineda sinu tegelikest soovidest.

Usalda oma lõputut tarkust, mu armas. Sa oled tihti küll unustanud, miks sa otsustasid siia maale kehastuda, kuid ma tahan sulle meenutada, et sa täidad seda eesmärki alati, kui sa lähtud oma mõtetes ja tegudes armastusest ja sellest, mis toob rõõmu sulle endale. Kui sa soovid kogeda lõputut küllust ja seda küllust ka oma ellu rohkem tuua, siis astu üks samm õue ja sa näed seda- kuidas kõik küllusest ja värskusest pakatab ja sind kutsub, et võiksid oma hinges puhtust ja korda luua. Kõik mis sind ümbritseb on puhas armastus ja ka sina ise oled armastusest sündinud. Sa oled tingimusteta armastuse kehastus ja meie inglid soovime, et sa ka ise seda järjest rohkem ja rohkem märkaksid, sest seeläbi muutub tähenduslikumaks, rõõmurikkamaks ja paremaks iga su päev, mille siin planeedil Maa veedad.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled alati väga armastatud, hoitud ja kaitstud ja nii on ka sinu lähedased. Astu julgelt mööda oma rada edasi ja tea, et  minu toetus on alati sinuga, kui sa seda vajad. Ole sa õnnistatud.

Kanaldas: Jaana Kuus