Sõnum inglitelt 07.06.2015

archangel-michaelArmas, ma näen, et kogu see info mis sind igapäevaselt ümbritseb on selle asemel, et tuua sulle selgust ajanud sind hoopis segadusse. Liiga palju on vale-tõdesid ja infot, mis on selle maailma duaalsuse poolt mõjutatud tekitades sinus aina enam tunnet, et pead aina püüdlema selle “millegi täiusliku” poole, mis on tekkinud sinu ettekujutustes läbi kogu selle infomüra.

Ma tahan sulle öelda, et sul pole vaja kuhugi püüelda, pidevalt ennast piitsutades ja tagant sundides, sest sa oledki juba kohale jõudnud. Pidev mõtlemine sellest, mida sul pole ja kuhu sa veel pead püüdlema võrrelduna teiste inimestega tekitab vaid rahulolematust sinu sees iseendaga ja sa kaotad nii oma väe iseennast pidevalt nõrgestades ja ära tõugates. Sa oled siin ja võid heita hetkeks pilgu oma elule – mis on need asjad, mis sinu elus suurepäraselt toimivad, millised on sinu enda tugevused ja nõrkused, mille eest sa võid praegu oma elus kogu südamest tänulik olla? Kui sa lubad endal kogeda kõiki neid õnnistusi, mis su elus juba on ja mida elul on sulle pakkuda, tunned sa aina enam, kuidas su vägi hakkab taas kasvama ja tunned end iga päevaga rohkem õnnelikuna, olles rahus iseendaga.

Ainus asi, mida sa praegu oma heaolu parandamiseks võid teha- on õppida ennast tasakaaluseisundis hoidma ja see oskus on universaalne ning läbi elu sulle vajalik, et oskaksid hoiduda sellest, mis sind tasakaalust välja viib ja valida endale seda, mis sind rõõmustab ja su südame helisema paneb. Sul on vaja lasta lahti tahtmisest püüda muuta väliseid asjaolusid sest kui sa oled harmoonias ja tasakaalus iseendaga, siis muutub kogu su väline reaalsus iseenesest- su maailm hakkab peegeldama sulle sind ennast. Kui sa otsid praegu neid põhjuseid, miks sinu hetke heaolu on häiritud siis saad enda jaoks vastuse, kui vaatad oma viimaste nädalate sündmusi ja neid inimesi kellega oled olnud seotud. See võib olla ka sinu jaoks pikemaajaline viibimine olukorras, kus oled end tundnud halvasti kuid püüdnud sellest hoolimata teiste meele järgi olla. Seal peituvad sinu jaoks vastused ja kui sa soovid sind häirivast situatsioonist välja tulla siis on vaja vaadata kogu sellele olukorrale uue pilguga- olla tänulik selle eest, et see tuli sind õpetama, et saaksid teha edaspidi uusi, enda jaoks paremaid valikuid. Siis võid lasta minna kõigel sellel, mis sind enam ei teeni- sealhulgas ka sinu vanad mõtlemis-ja käitumismallid ja tahe olla kinni minevikus ning klammerdatuna “ideaalide” külge, mis on tegelikkuses välja mõeldud ning millel pole reaalsusega mingit seost.

Tasakaaluseisundi säilitamiseks on vaja sul taastada ka maaühendus ja saada sõbraks loodusega. Kui seda teed, näed selgemalt looduse imesid, tunned suurt rõõmu linnulaulust, tuulest, vihmast, päikesest, kuust ja tähtedest, puudest, lilledest ning aastaaegade vaheldumisest – nii õpid elama looduse rütmis, kus kõik on täiuslikult paigas aga samas pidevas muutumises. Võta omaks looduse aeglus ja aeglusta iga oma tegevust, et võiksid tunnetada iseennast- mida ma mõtlen, mida ma tunnen. Mida rohkem aega sa viibid värskes õhus ja kombineerid seda oma igapäevaeluga tuues nii tasakaalu siseruumides ja väljas viibimise vahele, seda rohkem saad kontakti iseendaga ja muutud vaimselt tugevamaks- nii ei saa sind väline maailm nii kergelt enda keskmest välja viia sest sa taastad ennast jooksvalt. See tähendab sulle ka seda, et on vaja saada sõbraks oma kehaga, lõpetada iseenda ja oma keha vältimine ning see omaks võtta sellisena, nagu see on.

Sa oled harjunud otsima armastust endast väljastpoolt ja seda jagama väljapoole kuid sina ise oled see, kes kõige esimesena väärib sinu armastust ja seejärel saad seda ka väljapoole jagada. Hoolitse pidevalt selle eest, et sinu enda heaolu oleks tagatud- nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil. Siis tajud suuremat selgust ja sinu mõtted ei saa enam kaootiliselt sinu elu segamini paisata ja emotsioonipursetele ei kulu enam sinu väärtuslikku energiat. Mu armas, palun kuula oma keha ja selle pidevaid appikarjeid läbi valu, väsimustunde ja energiapuuduse. See kõik räägib sulle läbi sinu elu. Sa võid luua kontakti oma taju läbi ükskõik millise kohaga oma kehas- sa võid saata oma valule armastust ja paluda sellel lahustuda armastuses. Tea, et ainult Sinu enda otsused ja uued valikud aitavad sul piiri panna olukordadele, mis sinus meelehärmi tekitavad. Usalda enda sisemist tarkust, kuulas seda ja käitu selle järgi usaldades kogu elu. Meie, inglid soovime sulle vaid parimat.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga-väga armastatud ja ole sa õnnistatud valguses ja armastuses.

Kanaldas: Jaana Kuus

15 thoughts on “Sõnum inglitelt 07.06.2015”

Comments are closed.