Sõnum inglitelt 28.06.2015

afb85e60210b07c1827cc2ad0a146e79 Armas, elu suunab sind praegu üha enam ja enam harjutama andmise ja vastuvõtmise kunsti. Väga paljud probleemid suhetes saavad alguse sellest, et üks pool ei oska või ei saa anda ja teine pool ei oska või ei saa vastu võtta.  See tuleneb uskumusest, et esmane kohustus on anda teistele, mis on aga pool tõde, sest see jätab aga nälga sinu enda. Keeldudes andmast iseendale ja kurtes ja kannatades selle pärast, et teine sinu armastust vastu ei võta või ei anna sulle piisavalt armastust oled tihti justkui nõiaringis, millest ainsa väljapääsuna näed suhete lõpetamist. Kuid siin on sulle tähtis õppetund- sul on vaja anda iseendale ja esimesena täpselt sama mõõduga, nagu sa annad teistele- on see armastus, tähelepanu, hellus, hoolivus- kõik see, mida oled harjunud teistelt saama ja millest sa ennast nii sõltuvaks oled seadnud. Sa arvad, et ainus allikas, kust armastust saada on sinu armastatud inimene. Nii tihti oled sa sellepärast pidanud loobuma iseendast ennast üha enam kaotades, ikka tükike korraga.

Mu armas, kui sa õpid omaenda armastust vastu võtma ja annad iseendale- annad samas ka teistele, ilma pingutuseta- lihtsalt olles see, kes sa oled. Nii kasvab su võime tunda end alati armastatuna ja tead, et sinu enda armastus on see, mida keegi teine sinult võtta ei saa. Sa võid luua iseendaga parima suhte, mis üldse olla saab õppides ennast austama ja armastama ja kõiki neid ilusaid väärtusi mida sa nii väga oma elus soovid. Kõik, mis saab olema sinu suhtes iseendaga, peegeldub ka suhetesse, mis on sinust väljaspool. Sinu süda on organ, millel on piiritu võime luua ja vastu võtta armastust. Seepärast tule välja oma illusioonist, et sul on armastuse puudus ja luba kogu oma olemusel täituda armastusega iseenda vastu.

Sinu füüsiline keha on sinu tempel.  Kui tihti ütled sa, et oma keha eest hoolitsemiseks lihtsalt pole aega ja tõstad esiplaanile teiste vajaduste rahuldamise, lükates oma keha eest hoolitsemise kuhugi kaugele tulevikku. See hoiab sind päevast päeva tasakaalutuse seisundis, kus pead tegelema pidevalt oma emotsioonide ja nende tagajärgedega, samuti suhteprobleemidega nägemata selle kõige tegelikku põhjust. Sinu hing kannatab selle kõige pärast väga. Mu armas, sa ei vaja seda, et su keha sulle millegi äärmuslikuga meelde tuletaks, et oled oma keha eest hoolitsemise unarusse jätnud ja on vaja aeg maha võtta. Tavaliselt paneb keha su siis haigevoodisse puhkama, et sa sellest aru saaksid. Oma keha eest hoolitsemine on aga esmane, et tagada endale hea tervis nii täna kui tulevikus. Kui sa võimaldad endale iga päev piisavalt liikumist, värsket õhku, toitaineid ja piisavalt puhkust austad sa iseennast ja oma keha vajadusi. See võimaldab sul olla paremas tasakaalus, sisemiselt tugevam ja iga väline asi ei saa sind nii kergesti endast välja viia. Näita oma keha vastu armastust, sa väärid vaid parimat ja ainult sina saad selle oma ellu vastu võtta tehes oma valikuid.

Mu armas, oled takerdunud praegusesse hetke, julgemata sellest edasi liikuda. Sa tunned hirmu ja kardad kõike seda, mida sinu valikud võivad kaasa tuua. Tule oma peast alla oma südamesse, et võiksid tunnetada oma südame tõelisi soove. Kuulata, kuhu sinu süda sind täna kutsub, lase hirmud vabaks ja mine mööda seda teed. Usu ja usalda, et see kuhu sa satud, on hetkel sinu jaoks parim. Seal ootavad sind imed, ükskõik kui väikesed või suured need ka pole- märka neid ja võta kõik hea oma ellu vastu rõõmu ja tänulikkusega.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Meie, sinu inglid aitame sind sinu teel ja oleme alati sinuga, kui kuulad juhatust ja astud meiega iga sammu. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus