Sõnum inglitelt 26.07.2015

Armas, sa oled oma elus nii tihti olukorras, kus tunned end justkui lõhkikistuna ja kipud laskuma enesesüüdistustesse, enesehinnangutesse. Ma tahan sulle täna selgitada selle olukorra tõelist olemust, protsessi kuidas sa sellesse seisundisse satud ja kuidas sellest välja pääseda. Alati on eelnenud sellisele olukorrale mingid elusündmused, mille tulemusena sa ühel või teisel moel keeldud tundmast oma tundeid. Sa ignoreerid neid tundeid, lükkad need kõrvale ja teed oma südame kõvaks kinnitades endale pidevalt, et ma saan hakkama ja nõuad endalt lausa ilmvõimatuga hakkama saamist. Nii teed kogu oma olemuse “tugevaks”, piitsutades ennast sellega, et pead vastu pidama, pead edasi liikuma, pead olema vapper ja julge, lubamata endal olla nõrk, lubamata pisaraid. Sa võid isegi luua tugeva positiivse mõtlemise selles olukorras mis samuti sunnib sind ignoreerima seda, mis toimub sinu sees.  Nii sa ignoreerid oma tõelisi tundeid, oma kurbust ja oma rõõmu, sest need on vaid ühe tunde mõlemad poolused. Ignoreerid oma valu ja oma naudinguid. Ignoreerid oma hirme ja ignoreerid oma armastust. Kuid ei ole ühte ilma teiseta- sa ei saa vältida elu loomulikkust. Mu armas, nii sulged end lõksu kus su sisemus, sinu süda lõhkeb kõikide nende tunnete lõputus ookeanis, mida sa endale keelad.

Lahenduseks on lubada endal tõeliselt tunda KÕIKI tundeid ja need tunded endast vabaks lasta. Sa võid anda endale isegi lubaduse: “Tänasest alates luban ma endal tunda kõiki tundeid andmata neile hinnanguid”. Kui sa lubad endal tunda ja andestad iseendale, lasedki selle energia koos kõigega, mis olnud, endast vabaks. Küsi igal võimalikul hetkel endalt: “Mida ma praegu tunnen?” Kui sa lased enda tunded sellest vangikongist vabaks, kuhu need oled sulgenud siis pääseb su sisemuses nagu üks tohutu kosk valla. See hetk võib tunduda sulle raske, eriti kui sa pole harjunud oma tunnetega tegelema. Kuid usu, see raskus möödub ja mida rohkem sa saad teadlikuks igas hetkes oma tõelistest tunnetest, seda vähem pead oma sisemaailmaga võitlust pidama ja oma väärtuslikku eluenergiat seetõttu kulutama, et kõiki neid tundeid pidevalt alla suruda ja tagasi hoida, endas peita ja varjata, et vältida nende ootamatu esilekerkimisega seotud ebameeldivusi. Energia hakkab sinus taas liikuma luues sisemusse tasakaalu ja harmooniat. Sinu sisemus hakkab tervenema ja terveneb kogu su füüsiline seisund, su sisemus pole enam konfliktis. Seejärel küsi endalt: “Mida ma praegu saan teha selleks, et oma hetkeseisundit parandada?” ning ole avatud kõigile neile soovitustele, millega su sisemus siis lagedale tuleb. Luba endal tunda oma tõelisi tundeid ja isegi kui sulle tundub alguses, et see ports on liiga suur-sest sa pead alguses tegelema negatiivsete tunnetega siis usu, nende hulk väheneb aja jooksul nendega tegeledes kiiresti, ülekaalu saavutavad rõõmutoovad tunded, sa hakkad peagi kogema rohkem heaolu, rohkem armastust iseendas. Sa oled rohkem kohal ja see võimaldab sul märgata rohkem ilu enda ümber. 

Mu armas, üks suurimaid murekohti, millega pidevalt vaevled on su elus armastus ja suhted. Armastuse pärast on läbi inimpõlvede tehtud igasugu tegusid mis võivad ületada igasuguseid piire. Kõik teod siin planeedil Maa on lähtuvad armastusest või armastuse puudumisest, olenemata nende iseloomust. Elus on aga igasugu olukordi, kus sa võid ennast armastusest ära lõigata kuna oled loonud läbi oma mineviku illusioorseid pilte ja üritad end kaitsta valu eest, et vältida minevikuolukordade kordumist. Tõeline armastus toob endaga kaasa suured tunded- suure armastuse aga vahel ka suure valu, mis võib panna su endasse tõmbuma ja sa üritad viia suhtluse sellisele tasandile, kus tõeline lähedus ei saa tekkida, sest sa ei anna sellele lihtsalt võimalust, sa ei lase endal kaevata sügavamal, kui pealispinnal, otsides teokarpe kuid niimoodi mitte kunagi ei leia sa pärleid. Sellises olukorras ei kohtu mitte hinged vaid kehad. See on põgus kohtumine, mis annab küll hetkeks võimaluse armastuse energiate vahetuseks kuid samas ei täida oma eesmärki lõpuni, selles ei peitu võimalust liikuda kõrgemale oma teadvuses. On loomulik, et sellises olukorras jääb hing nälga ja hakkab vaevlema, kuna hinge suurim ja kõrgeim igatsus on armastus tema kõige sügavamas ja puhtamas mõttes ja kui ühelt või teiselt poolt on see vool suletud ei saa armastuse energia voolata sinna, kuhu see tahab voolata- loomisprotsessidesse või ka eelnevate õppetundide ning minevikuga kaasnevate energia lahustumisse. Su hing on elanud tuhandeid elusid ja kogenud väga palju ning võid tunda, et just selle kehastuse ajal on sulle antud väga paljust vabaneda. Luba endal kaevuda sügavamale kui pealispind, luba endale rohkem kohtumisi hingest hinge, südamest südamesse. See tõstab su taevasse.

Üks suurimaid probleeme on armastuse pööramine oma sisemuses vihkamiseks või muudeks rasketeks tunneteks olukorras, kus su hing tegelikult armastab. Armastab, sest sulle on antud kogeda midagi väga erilist, kohtumist kellegagi kelle vastu armastus tegelikult mitte iialgi ei lõpe. Su hing armastab hoolimata sellest, mida sulle on tehtud või kuidas iganes su meel on minevikusituatsioone tõlgendanud. Su hing lihtsalt armastab, sest see on su põhiolemus, kõige loomulikum seisund.  Mu armas, sa ei saa armastust endale keelata, sest kui sa seda teed, lõhkeb su sisemus, võid isegi tunda, et kaotad mõistuse. Kõik su probleemid algavad seal, kus keelad endale armastuse ja lõpevad seal, kus lubad endal armastada tingimusteta, olenemata kõigest mis olnud, on praegu ja mis pole veel tulnud. Luba endal näha neid õnnistusi, mida oled saanud ja luba endal tunda tänulikkust. Luba endal kogeda seda sügavat armastuse tunnet, mis on sinu sees ja lahustada sellel kõik negatiivsed tunded ning illusioonid millegi puudumisest. Ja isegi kui füüsiline reaalsus ja emotsionaalsed barjäärid teid lahutavad siis sa tead, et oled alati armastuses. Sinu armastus on igavikuline, katkematu, olenemata ajast ja ruumist- ära seisa sellele vastu, sest siis ei seisa sa kunagi ka iseenda vastu. Sa oled üks kõigega, sa oled üks armastusega, ainult armastades oled sa tõeliselt vaba.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Ole sa õnnistatud jumalikus valguses ja armastuses. Minu armastus on alati sinuga.

Kanaldas:  Jaana


Personaalse sõnumi inglitelt saad tellida SIIT

11 thoughts on “Sõnum inglitelt 26.07.2015”

Comments are closed.