Armastuseinglite sõnum

PDI2kh1440915927Mina olen Thyron, armastuseinglite meeskonnast. Mu kullakallis, see sõnum on sulle meenutamaks, et iga päev, mil sa otsid oma püha missiooni ja täidad oma hinge ülesandeid siin maises elus, oleme meie, inglid sinu kõrval, hoiame sind õigel rajal ja me ei lase sul oma kursist kõrvale kalduda. Me aitame sul tuua rohkem armastust, rõõmu ja küllust oma ellu.

Mu armas, tunne täis armastust ja rõõmu on sinu loomulik seisund. Kui sa vaatad väikeste laste silmadesse, siis sa näed alati, missugune täiuslikkus seal peitub, kui palju rõõmu, siirust ja armastust need silmad peegeldavad. Sinu rõõmukogemus võibolla varjutatud, sest oled endasse läbi elu kogunud erinevat pagasit, emotsioone, tundeid ja mõtteid; keskendud armastuse puudumisele või oled loonud minevikukogemuste baasil negatiivseid reaktsioone, mis teatud olukordades sind blokeerivad ja su elu voolu takistavad. Mõnikord on need kogemused olnud sulle vajalikud, et võiksid kogeda erilisi väljakutseid ja õpiksid midagi sellist, mis võimaldab sul vaimselt kasvada ja areneda ja kõrgemale tõusta. Kuid tea, et sinu puhas olemus on alati siinsamas, sinu käeulatuses olemas ja su kõrgem olemus ootab, et sa selle enda jaoks valiksid ja ennast oma ellu vastu võtaksid.

Mu armas, sa oled armastuse elav kehastus. Iga sinu rakk on armastuse manifestatsioon füüsilisel tasandil, armastuses oled sa loodud ja selles seisneb ka sinu Jumalik olemus. Nii on ka armastuse jagamine ja vastuvõtmine kõige loomulikum asi, mida sa teha saad. Igas oma eluetapis, olukorras mis sulle ette tuleb saad sa valida armastavate mõtete kasuks- puudutavad need siis mõnda konkreetset inimest, sinu suhtumist sellesse või midagi muud. Sa võid armastada ka omaenda pimedust ja see aitab sisemisel pimedusel valguseks muutuda. Sa võid alati ise valida selle suuna, kuidas sa millessegi suhtud ja kuidas sa teatud olukorras reageerid kuid ma palun sind sinu enda huvides, jää alati keskendunuks armastavatele mõtetele ja tunnetele, sest need teevad su tõeliselt vabaks. Nii nagu teeb su vabaks ka andestamine- see võimaldab sul lahti lasta minevikust ning aitab armastuse taas vabalt voolama. On täiesti sinu enda teha, kui palju ja kui sügavalt sa lased eluenergial enda sees vabalt voolata ja lubad endal luua oma elus kõike läbi armastuse vaatepunkti.

Mu armas, rõõm on see, mida sa võid enda jaoks leida kõikjalt- nii iseenda seest kui ka välisest maailmast. Isegi väljakutsetes peitub tohutu rõõmukogemus, mille mõnikord enda jaoks hirmuks tituleerid. Märka kõigepealt iseenda ilu ja märka seda, kui imelised on kõik need inimesed, kes sinu ümber hetkel on, tunne rõõmu oma suhetest ja märka looduse ilu ja täiust, märka kõiki neid kingitusi, mida su elu sulle hetkel pakub. Sul on nii palju, millest rõõmu tunda juba praegu. Küsi igal hommikul endalt, mida on vaja selleks, et su elu muutuks rõõmukogemuseks ja sulle antakse kõik, mida selleks vajad. Sinu asi on vaid püsida vastuvõtmise ja lubamise seisundis. Tee kõik oma valikud rõõmust lähtuvalt, sest nii võid täita iga oma päeva rõõmuga ja viibida selles õnneseisundis, mida see kõik su ellu endaga kaasa toob.

Pea alati meeles, et kui sa keskendud armastusele ja armastamisele, lood sa alati armastust. Kui sa keskendud rõõmule, lood sa rõõmu. See kõik omakorda loob tugeva aluse külluse ja tänulikkuse kogemustele, mida Universum sulle anda soovib. Küllus tähendab, et kõik su vajadused on rahuldatud, andmata hinnanguid sellele, kui suured või väikesed need vajadused on. Väga oluline on, et jääksid alati oma mõtetes keskendunuks küllusele, isegi siis, kui küllus su ellu pole veel ilmunud. Nii külvad väekaid seemneid oma ellu ja tulevikku tasapisi luues midagi veelgi enamat kui see, mida sa seni kogenud oled. Näe armastust, rõõmu ja küllust kõikjal enda ümber ja ole selle eest tänulik, sest see aitab sul väga kiirelt ja kergelt läbi liikuda igast olukorrast, väljakutsest; väljuda kinnismõtetest ja vabaneda seostest, mis sind ja su eluvoolu takistavad.

Sulle võib vahest tunduda, et see kõik on sulle liiga raske või et sul on käia lõputult pikk tee- see pole tegelikult nii. Kõik on sulle lähemal ja palju kergem, kui sa isegi arvad. Meie, armastuseinglid ootame seda hetke, kui meid endale appi palud sest meie ülesanne on hoida sind armastuse teel ning muuta see tee sinu jaoks nii siledaks ja kergeks, kui võimalik. Iga sinu armastav mõte on kui kutse meile, armastuseinglitele, sest siis saame me sind ümbritseda ja aidata. Me aitame sul liikuda läbi probleemide ja takistuste, sosistades sulle kõrva sinu järgmisi samme. Me innustame ja inspireerime sind ja aitame su meelel jääda alati selgeks.Me aitame sul näha, kui imeline ja täiuslik sa oled. Me aitame su südamel jääda avatuks, et sa võiksid rõõmu tunda igast hetkest, milles parasjagu viibid. Ka peale selle sõnumi lugemist, jääme me valgustama sinu teed ja hoiame sind õrnalt oma armastavas embuses. Me toetame sind alati ja jäägu meie armastav energia õrnroosast armastuse kiirest valgustama sinu armastust ja rõõmu täis südant. Sa oled väga-väga armastatud.

Kanaldas: Jaana


Armastuseinglite kaugtervendusseansi info leiad SIIT

Personaalse sõnumi inglitelt saad tellida SIIT

19 thoughts on “Armastuseinglite sõnum”

Comments are closed.