Sõnum inglitelt 02.08.2015

265d9ef16e1082824f888d24b6c53d98 Armas, su elus on nii palju valesid mida sulle on räägitud teiste poolt ja mida sa oled rääkinud iseendale. Need valed ei lase sul olla see, kes sa tegelikult oled oma puhtas olemuses. Need valed loovad sulle piiranguid, mis pole mitte midagi muud kui energeetilised blokeeringud, tõkked ja takistused, mis blokeerivad su elujõu ja selle vaba voolamise- seepärast tunned sa nii tihti, et ükskõik, mis suunas sa ka minna ei proovi, see ei õnnestu sul, justkui sein on ees. Sa oled neid valesid siiralt uskuma jäänud, luues sellega oma identsustunnet, reaalsust; luues läbi nende valede ettekujutusi iseendast. Need võib olla kellegi teise poolt peale pandud sõnad, kellegi teise hirmud või hinnangud, mida ta on sinu peale projetseerinud ja mille läbi sa praegu oma reaalsust lood. Need võivad olla sinu enda poolt antud hinnangud iseendale hetkel, kui sa pole enda valikute või tehtuga rahul olnud ja oled laskunud enesesüüdistamisse. Võibolla oled sa harjunud läbi elu pidevalt ennast eitama ja enesele valetama ja ennast vältima, kuna tõde võib olla sulle liiga valus, et sellele otsa vaadata ja teha seda, mida sa tegema pead. Kui sa usud, et sa ei suuda, ei saa, ei vääri jne. siis on need valed sulle sügavale sisse juurdunud ja hoiavad sind tagasi teostamast oma hinge tõelist teed, hoiavad sind tagasi õppimast. Sinu hing januneb enda väljendamise järgi ja need valed mida sa pidevalt enesele räägid ei lase su eneseväljendusel vabalt voolata, luua ja terveneda. Kuid need valed pole tõeline sina. Võta aeg maha kasvõi mõneks päevakski, et kuulata korraks neid valesid, mida sa oled enda kohta uskuma jäänud ja mida sa iseendale räägid. Sa näed siis tegelikkust selgemalt ja see saab olema sulle tervendav, vabastav igas mõttes. Ära lase neil valedel enam mõjutada oma heaolu, oma elu ja sukeldu oma olemuse lõputusse ookeani, selle põhjatusse ja piiritusse olemisse. Oma olemuses oled sa puhas valgus, puhas eneseusk, puhas enesekindlus, julgus, lõputu tarkus ja tingimusteta armastus ja nii see on, igavesest ajast igavesti.

Mu armas, ma soovin, et sa vaataksid praegu lähemalt kõiki suhteid oma elus ilma emotsioonideta. Kõik need armsad ja kallid inimesed su elus on tulnud su juurde põhjusega, sest nad aitavad välja tuua sinus kõik selle, mis vajab tervenemist. Teine inimene peegeldab sulle alati sind ennast, neid külgi ja haavu, mis vajavad parandamist- ikka selleks, et võiksid liikuda sügamava armastusekogemuse ja läheduseni, mida nii väga igatsed ja oma vaimseks kasvamiseks vajad. Teine inimene näitab sulle läbi enda neid hingeosasid, mille oled valusates elukogemustes endast kaotanud. Võibolla lihtsalt teadmatusest oled muutnud oma suhted egode võimuvõitluseks, kus üks üritab teist üle trumbata või muul moel teisest parem olla niimoodi oled otsustanud end üha enam armastuse eest sulgeda ja lukku panna. Oled muutnud armastuse enda jaoks mässuks ja mu armas, sa ei tee seda kunagi teisele vaid mässad iseenda vastu- mässad selle vastu, et saada taas terviklikuks oma olemuses ja võtta tagasi see, mis kuulub sulle.  Sel hetkel, kui sa hakkad kasutama oma välist reaalsust peeglina hakkad sa tõeliselt õppima. Kui sa tunnistad oma haavatavust ja lubad endal olla nõrk, isegi kokku variseda- saab esile kerkida sinu tõeline tugevus ja vägi. Sa saad siis lubada oma armastatu endale lähemale julgedes kogeda tõelist intiimsust ja lähedust, mille järgi sa nii väga igatsed. Iga sinu eluhetk on sinu võimalus õppida, igale peegeldusele mida elu sulle näitab võid sa olla lihtsalt kogu südamest tänulik ja suhtuda kõike teadlikult, oma sisemise tarkuse toel. Sinu sisemine tarkus mäletab alati kogu tõde sinu enda kohta ja läbi selle näed sa selgelt, et asjad pole nii nagu sa oled arvanud olevat vaid on veelgi paremad.

Armas, sa oled enda vastu vahest liiga karm, sest oled otsustanud, et sinu elu või heaolu peaks olema igas hetkes stabiilne, püsiv. Seeläbi oled end liialt piitsutanud ja tagant sundinud, viies ennast äärmustesse, mis sind tegelikult kurnavad ja sind oma heaolust veelgi kaugemale veeretavad. Sa oled üks kõigega, loodusega, oled osake sellest universumist- oled pidevalt liikumises, mille osaks on ka hetkeline paigalseis või tagasiliikumine. Seepärast oled sa ka mõjutatud looduse tsüklitest, muutumistest. Nii, nagu oled harjunud kalendriga, päevade, kuude ja aastaaegade vaheldumisega, on sarnane kalender ka sinu enda sees, mis võib väljenduda nii igas sinu päevas kui ka kuus ja aastas. See tähendab, et su elu liigub läbi tõusude ja mõõnade, läbi õitsengu ja läbi vaikoleku ning sul on vaja lihtsalt õppida elama selles, vooluga kaasa liikuma. Sul on vaja ära tunda oma puhkeperioodid ja perioodid, kus su mõte on selge ja energiatase toetab täielikult sinu tegemisi. Võibolla vajab see sinult mõningast oma elu ja enesetunde ülestähendamist kuid tee seda ja sa näed oma sisemisi energiataseme mustreid selgemalt. Kui sa saad teadlikuks oma sisemisest kalendrist siis sellele toetudes ei nõua sa endalt ilmvõimatut seal, kus peaksid tegelikult puhkama ja energiat koguma, ennast tasakaalustama. Sa ei otsi rahulolu sealt, kus on sulle antud aeg vabaneda sellest, mis on sulle kogunenud. Ma tuletan sulle veelkord meelde seda, et tähtis on kuulata oma enesetunnet ja seda, mida räägib sinu keha- millist toitu ta sinult palub ja milliseid emotsioone ta sulle näitab, millal ta on pulbitsemas energiast ja teotahtest ja millal ta vajab lihtsalt puhkust. Usala oma keha lõputut tarkust ja ole enda vastu hea, mõistev ja kaastundlik- see tasub end kiiresti ära.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Õnnistan sind jumaliku valgusega ja saadan sulle julgust, et võiksid oma teel edasi liikuda. Minu armastus ja toetus on alati sinuga ja võid mind alati kutsuda, kui tunned, et abi vajad.

Kanaldas:  Jaana


Personaalse sõnumi inglitelt saad tellida SIIT

7 thoughts on “Sõnum inglitelt 02.08.2015”

Comments are closed.