Sõnum inglitelt 09.08.2015

xGeGdk1431798117 Armas, nii tihti tunned sa, et sinu armastust ei võeta vastu, ükskõik, kuidas sa ka ei püüaks. See on tekitanud sulle läbi elu nii palju meelehärmi, isegi pannud sind ennast armastuse jagamisest eemale tõmbuma, oma südant sulgema, võibolla isegi otsustama, et sa ei armasta enam kunagi, sest see on liialt valus. Ometi tead sa sügaval oma olemuses, et armastuse seisundis viibimine on parim asi, mis su elus võib olla. Muidugi pole see asi, aga sa saad aru, mida ma silmas pean. Ükski seisund, mis tekib topeltväljas armastuse voolamise seisundis, pole võrreldav millegi muuga. See on kõrgem teadvustasand, milleni üksi jõuda on keeruline. Kuid paraku ei sõltu alati kõik sinust ja ainus väljapääs on tekkinud olukorda aktsepteerida sellisena nagu see on. Su hinges võib olla lahendamata asju, mida saab tervendada vaid sinu armastatu armastav kohalolek, kuid ülejäänu saab lahustada sinu enda armastus iseenda vastu. Sinu hinge loomulik olek on armastav olek ja kui sa selle sulged, töötad iseenda vastu. Seepärast, suuna see armastus, mida oled harjunud endast väljapoole saatma või projetseerima mõne konkreetse inimese peale oma armastavate mõtete ja tunnete näol nüüd vahelduseks iseenda suunas. Luba endal oma suurest ja sügavast armastusevoost osa saada, sa oled seda igati väärt. Hoia alati oma süda avatuna, mida iganes ka elu sulle ette ei too ja ära lase oma armastuse vool kunagi sulguda seetõttu, et seda vastu ei osata võtta- luba endal lihtsalt liikuda armastuse vooga kaasa ja sa koged armastuse imesid oma elus.

Loodus on andnud sulle nii palju, et ennast saaksid aidata. Kõiges, mis looduses kasvab peitub lahendus igale sinu probleemile. See on toit, mida sa iga päev tarvitad, et energiat ja elujõudu saada ning ka kõiksugu taimed, mida oled harjunud ravimtaimedeks pidama ja tarvitama siis, kui oled jäänud haigeks. Sa ei pea alati ära ootama seda, et asjad äärmuslikuks läheksid ja sa oma tervise kaotad. Märgid on alati olemas juba varem, sul on vaja lihtsalt oma keha kuulata ja anda talle vajalikku. Kõige, mida loodus sulle pakub mõju on energeetiline, seetõttu kaasnebki nendega alati tervenemine sügavamal rakutasandil. Sa võid teha oma valikud puhtama ja tervislikuma toidulaua suunas juba täna ja turgutada end lisaks taimede toel, mis sinu heaolu toetavad. Mine loodusesse või oma koduaeda ja vaata ringi- mis sinu tähelepanu köidab ja mis sind kutsub, nopi see ja tarvita ning lase endal selle taime tervenduse osaks saada.

Armas, Sinus endas peitub vägi muuta ükskõik milline oma eluvaldkond paremaks. Tea, armas, et sa oled täielikult toetatud nendes elulistes muutustes, mida sa nii kaua endas oled kinni hoidnud. Võibolla oled sa oma unenägudes näinud end olukordades, kus sa lihtsalt ei suuda ega saa hakkama mõne näiliselt nii lihtsa asjaga. Sa oled alahinnanud oma võimeid ja suutlikkust, sul puudub usk sellesse, milleks sa oled tõeliselt võimeline. Asi on selles, et sul on kahtlused. Sa kahtled iseendas. Sa küll tead täpselt, mida sa soovid kuid kui sinu alateadvuses on kasvõi väiksemgi kahtlus, siis asjad ei saagi õnnestuda, sest osa sinust usub midagi muud ja saadab välja ka sellekohast signaali. Rakenda oma otsustavust selles küsimuses, armas. Kui sa teed selge otsuse, et suudad, saad ja võid- otsustad ära, et nii ongi deklareerides seda endale selgelt ja usudes iga oma rakuga positiivsesse lõpptulemusse, siis annad endast välja selget signaali ning nii saabki olema. Sinu enda selgus, usk ja otsustavus loovad sulle kooskõlana parimaid tulemusi. Iga kahtlus, kõhklus ja hirmumõttesse kinnijäämine piirab su elujõudu ja aeglustab su elus asjade liikumist, see hoiab sind tagasi elamast elu, mida sa tõeliselt tahaksid elada. Lase lahti muretsemisest, sellest, mis juhtub siis kui kõik ei lähe sinu soovide kohaselt. Keskendu lõpptulemusele, sellele, mida sa tõeliselt oma elus soovid näha ja hoia seda kindlalt enda silmade ees; samal ajal kujutledes, kuidas kõik, mida soovid, juba ongi sinu elus ja tunne seda suurt rõõmu sügaval oma südames. Nii su ees avanevad taeva väravad, mis toovad su ellu külluse ja armastuse igal elutasandil. Sinu inglid toetavad sind igati, on uute alguste aeg. Kuid selleks, et seda abi vastu võtta, tuleb sul kindlalt asuda tegutsema, kasvõi kõigepealt oma mõttemaailmas korda luues. Saa teadlikuks oma mõtetest ja tunnetest ja liigu edasi nii kindlalt, et mitte kellelgi, sealhulgas ka sinul endal poleks kahtlusi nende asjade õnnestumise suhtes. On imede aeg.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Olgu sinu päevad õnnistatud Jumaliku tarkuse ja armastusega. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana


Personaalse sõnumi inglitelt saad tellida SIIT

20 thoughts on “Sõnum inglitelt 09.08.2015”

Comments are closed.