Kaugtervendusseansi “Armastuse tee” juhised

event_15902071Armas hing!

Ma tänan sind südamest, et oled otsustanud osaleda kaug-tervendusseansil “Armastuse tee” ja pühendad veidike aega iseendale, et lubada tervenemisel aset leida suurema hulga armastuse ja sisemise rahu, parema tervise ja heaolu nimel.

Seanss toimub esmaspäeval, 12.veebruaril kell 22.30 ja kestab ca. 42 minutit (olenevalt sinu enda isiklikest sisemistest protsessidest võib kesta ka kauem ja mõningatel juhtudel jätkuda ka öösel).

ENNE SEANSSI on soovituslik teha järgnevat: 

  1. Kui sul vähegi võimalik on, siis võta üks paberileht ja kirjuta sellele: “Ma lasen vabaks oma hirmu…”: ning pane sellele kirja seansini jäänud aja jooksul kõik need hirmud, millest soovid vabaneda. Mõned näited: hirm, et sind ei armastata, hirm, et armastust ei jätku sulle, hirm oma hirmusid vabaks lasta, hirm et sind ei peeta millekski, hirm läheduse ees, hirm intiimsuse ees, hirm iseenda, hirm reetmise ees, hirm usaldada, hirm kontrolli või iseennast kaotada, hirm et sind ei kuulata, sinuga ei arvestata jne. Pane kirja kõik, millele suudad anda nime. Mõtted võivad tulla ükshaaval ja parem ongi kui need tulevad sundimatult, seepärast on hea paber enda lähedal hoida ning sinna kohe kirja panna kui midagi meenub. Kui oled valmis, siis põleta enne seanssi see paber ära, andes kõik mured mõttes üle Looja armastavasse hoolde.
  2. Kui oled lõpetanud,  Siis võta veel üks paber ja kirjuta sellele: MA TAOTLEN OMA ELLU: ….ja lase tulla kõigel sellel heal, mille hulka oma elus soovid suurendada. Need võiks olla soovid millegi sellise järele, mis aitab sul ärgata. Võid taodelda oma ellu suuremat rõõmu, selgust, tõde, lahendusi, vabadust, julgust, armastust, küllust, tööd mis on sinu jaoks õige jne- kuula oma sisemust, mille järele sinu hing praegu igatseb. Seejärel pane see paber silma alt ära, et saaksid seda mõne aja pärast vaadata ja sisimas võrrelda, mis vahepeal on muutunud, kust tuled ja kuhu edasi liigud.

SEANSIKS VALMISTUMINE:
Lõpeta vähemalt 5 minutit enne seansi algust oma argitoimetused, pane põlema küünlad ja valmis muusika (kontrolli helitugevust!). Muusika käivita peale taotluse ütlemist ja muusika lõppemine on sulle ka indikaatoriks seansi lõppemisest. Kui muusika mängimisel peaks tekkima internetiühendusega probleeme (hakkab hakkima) siis võid lihtsalt vaigistada muusika ja jätkata seansi vastuvõtmist ilma muusikata.

Seejärel heida pikali, et võiksid lasta oma kehal ja meeltel rahuneda. Võta peale kerge tekk, et seansi ajal oleks mugav olla. Jälgi et su käed ja jalad oleksid vabalt (jalgade vahel ca. 40 cm vahe), peopesad ülespoole keeratud, ja keha avatud vastu võtma (väldi ristiasendeid seansi ajal, see on kaitseasend ja blokeerib energiavoogusid). Hinga mõned korrad suu kaudu hästi sügavalt ja aeglaselt sisse ja välja ja lõdvesta teadlikult oma keha.

Kui aeg on käes, lausu seansi vastuvõtmiseks lausu TAOTLUS (mida keskendunumalt (tugeva tahtega) ja aeglasemalt, tunnetades ning kõva häälega saad seda lugeda, seda parem:) :

"Ma võtan nüüd vastu kaugtervendusseansi "Armastuse tee". Ma puhastan praegu oma alateadvuse kõikidest armastusega seotud valedest, uskumustest, võõrastest energiatest, ärritavatest suhetest ja inimestest, kõigest segavast ja kõikidest mõjutustest ning piirangutest. Ma puhastan praegu oma kehas armastuseenergia kõikidest negatiivsetest minevikukogemustest ja annan vabaks kõik duaalsed energiad oma kehast. Ma aktiveerin siin ja praegu oma kehas kogu oma armastuse potensiaali. Ma lasen oma füüsilise keha igasse rakku voolata puhtal armastuseenergial, et täielikult rakutasandil terveneda vanadest mälestustest, uskumustest ja piirangutest. Ma usun, et kõik on võimalik ja võtan vastu kõik imed ja Universumi kingitused. Ma avan ennast nüüd armastuse vastuvõtmisele lasen oma ellu tulla armastusel kõikidel elutasanditel, ma võtan selle nüüd vastu. MINA OLEN see, kes MINA OLEN, minu olemuse Jumala nimel, ma palun nüüd, et minu füüsilise keha, eeterkeha, emotsionaalkeha ja mentaalkeha iga rakk, aatom ja elektron, kõik minu peenkehad ja selle, kes mina olen kõikides dimensioonides ja teadvuse seisundites, elu iga osake saaks täielikult täidetud Vabaduse ja Armastuse Violetse Leegi imede ja imeenergiatega ja et iga minu väärkasutatud energia saaks muundatud hinge puhtaks väljenduseks, looveenergiaks ja armastuseks. Sündigu kõik suurema armastuse, rahu, harmoonia ja valguse  nimel ja pärast minu ja kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks."

Käivita muusika, otse youtube link on SIIN:

Seansi lõppedes: Kui muusika lõpeb, on seanss läbi. Võta siis üks hetk ja täna mõttes peaingleid Miikael, Gabriel, Chamuel, Zadkiel, Rafael, Uriel, Jofiel ja Ülestõusnud meistreid (sind on aitamas meister St Germain, Quan Yin, kõiki teisi valgusolendeid ja ingleid kes sind aitasid ja toetasid, Loojat ja muidugi ka iseennast ning saada oma südamest armastust ja tänu igasse oma keharakku.

Joo kohe peale seanssi vähemalt klaasitäis vett, puhas vesi aitab su kehal puhastuda, viib välja toksiinid.

Selle seansi ajal saad osa ingellikust tervendusest ja puhastavast ning laadivast kristallienergiast. Kogu protsessi käigus võid tunda oma kehas erinevaid aistinguid- kõik need hetked kui sa tajud nähtamatut puudutust või tunned, justkui keegi võtaks midagi liigset su seest ära on täiesti normaalsed ja tervendusprotsessi osa. Võid tajuda energiate liikumist spiraalselt, lainetena, soojusena, külmusena. Ole vaatleja, katsu mitte anda toimuvale hinnanguid. Kui sa tunned mingil hetkel seansi vältel raskustunnet mõnes kehapiirkonnas või keha läheb pingesse, kuskil tekib valu, siis hakka teadlikult sügavamalt hingama nina kaudu sisse ja suu kaudu välja. Võid ka sellele tundele öelda: Lahustu armastuses! Igal juhul on see on märk minevikuraskuse vabanemisest. Võid ka kujutleda, et see raske energia väljub iga hingetõmbega su kehast jalataldade, peopesade või pealae kaudu. Kui on olnud seansi eel raske aeg või palju raskeid tundeid, sissepoole lukustatud ja allasurutud tundeid, siis on ka väga suured vabanemised. Mida puhtamaks keha läbi energiaseansside saab, seda vähem on taolisi aistinguid ning need asenduvad aja jooksul heaolu, rõõmu, üksolemise ja rahulolutundega.

Võib juhtuda, et jääd mingis seansi etapis magama, see võib olla keha loomulik reaktsioon ja sellest pole midagi, seanss toimib sinuga energeetilisel tasandil läbi alateadvuse ikka- mõnel juhul on see isegi kasuks kuna siis ei seisa meel tervendusprotsessile vastu. Võid näha seansi ajal pilte, värve, kujundeid, minevikumälestusi, tajuda pimeduse muundumist valguseks, avardumist, laienemist. Ja isegi kui vahest nähtud pildid on sulle arusaamatud või rasked tõlgendada, siis usalda lihtsalt, et su Kõrgem Mina teab, mida sellega peale hakata. Kui sa midagi ei näe ega tunne, siis sellest pole midagi, see võime ajapikku areneb ja on seotud sinu tundlikkusega. Mõnikord piirab tundlikkust ka liigne negatiivsete emotsioonide hulk kehas (hiljutised emotsionaalsed läbielamised). Võid tunda ka seansi jooksul erinevaid emotsioone, tunne need ära ja lase siis nendel minna. Kui sul on mingeid füüsilisi probleeme, siis valutavad kohad saavad erilise tervenduse osaliseks ja võid tunda seansi vältel valu aktiveerumist (toimuma hakkab paranemine) või ka kadumist probleemses piirkonnas.

Kui võtad seanssi vastu esimest korda ja seansi ajal suurt midagi füüsiliselt ei tunne siis tea, et muudatused ja tervendusprotsess leiab su alateadvuse tasanditel ja energeetikas aset ikkagi, kõik saab sulle parimal moel seadistatud just nii, nagu oled hetkel valmis vastu võtma ja sinu keha hakkab paremini tööle, et ka seansijärgselt ise asju vabastada. Tervendusprotsess ja energiate kohandumine algab tavaliselt juba sel hetkel, kui oled teinud otsuse seansil osaleda. Isegi kui sa ise enda juures hilisemaid muutusi tähele ei pane, siis võivad teised tajuda muutusi sinus, et oled kuidagi rahulikum, tasakaalukam, säravam ja sa hakkad usaldama rohkem iseennast ja elu loomulikku kulgu. Tuletan sulle meelde, et selle seansi mõju ei pea kajastuma (kuid võib!) otseselt sulle nähtavate/tajutavate tundmustena seansi ajal vaid tajud muutusi oma igapäevaelus seansijärgselt, kui satud näiteks sind varem häirinud olukordadesse või ka suurt rõõmu toovatesse olukordadesse.

Seansijärgne aeg: Hoia järgnevatel päevadel toitumine kergemana. Kui tunned ennast seansi järgselt või mõnel järgneval päeval halvasti või rohkem emotsionaalsemana, see on märk sellest, et oled mingit rahulolematust alla surunud ja need teemad on üles kerkinud. Lahendamata psühholoogia on see, mis siis tähelepanu vajab. Allasurutud tunded on vaja ära kogeda- lubada endal tunda- viha, kurbust vms. Tunne vabaneb, kui lubad endal seda tunda, lase sel siis nagu merelainel üles kerkida ja välja vibreerida. Siis on võibolla vajalik ka andestada nendele inimestele, kellega need energiad seotud on, vahest ka välja nutta, naerda. Igal juhul tuleb kasuks teadlikumalt oma mõttemustritesse vaadata ja see rahulolematuse allikas oma elust kõrvaldada- vahel piisab selleks ka selgest otsusest või suhtumise muutusest antud olukorda.  Kindlasti on sel juhul vaja ennast täiendavalt puhastada kuna vabanenud pakett on olnud liiga suur ja aurasse kinni jäänud- siis pese dušhi all oma aurat (lastes veel 2-5 min järjest voolata kehast u. 30 cm kaugusel), mediteeri-kuula või hääli mantraid nt. hea muusikameditatsioon SIIN või tee sporti (mine jooksma), viibi looduses- ole puude all või veekogude läheduses, kuula tervendavat, tsakraid tasakaalustavat muusikat või põleta enda läheduses küünlaid. Ole enda vastu hea ja ära nõua liiga palju! Sa oled täpselt seal, kus sa olema pead, sa kasvad, õpid ja liigud oma teekonnal edasi iga päev!

On suurepärane, kui tunned end seansi järgselt hästi ja tajud endas kvaliteete, mida pole tajunud kunagi varem. Siis võid lihtsalt olla tänulik iseendale ja lihtsalt hoia ennast, lase endal särada, lase armastusel endast väljenduda! Lase oma armastus lihtsalt südamest valla ja loo oma unistuste elu teadmisega, et su südame tarkus juhatab sind su teel!

KUST LEIDA ARMASTUSEENERGIAT? Kõik, mida näed siin planeedil on armastus- niisamuti ka see, mida sa silmaga ei näe. Enese armastuseenergiaga täitmiseks piisab kui viid oma teadlikkuse sellele, ehk siis otsustad seda teha. Siruta oma käed üles ja hoia peopesad avatuna- armastuseenergia hakkab koheselt voolama su kehasse ja see puhastab ning laeb sind. Niisamuti võid viia oma tähelepanu jalataldadele ja kujutleda endale kuldsed juured ning ühendada end mõtte kaudu Emakese Maa südamega ja lasta sealtkaudu armastuse tulel voolata, puhastada, tervendada. Puhas loodus ja puhas toit on samuti suured armastuse allikad- käi looduses sellistes paikades, kus ei käi suuri inimmasse ja loodus on puutumatu, ürgne. Seisata mõne vana ja vägeva puu juures ja nõjatu sellele oma selgrooga ja luba selle puu kaudu armastusel endasse voolata. Otsi kauplusest puhast toitu ja anna seeläbi oma kehale armastust. Õnnista vett mida sa jood oma armastusega öeldes veele “Ma armastan sind” ja su rakud saavad toidetud armastusega. Armastust annab sulle su töö mida sa teed rõõmuga ja kõik tegevused, mida teed naudinguga. Armastust annab sulle ka andmine- kõik mida sa annad oma kallitele, tuleb sulle endale üsna tõenäoliselt mitmekordselt tagasi. Anna armastust iseendale- kiida, tunnusta, premeeri, räägi endale ilusaid sõnu. Tee pidevalt tööd selles suunas, et selle kõige hulka enda elus suurendada, mis annab sulle armastust. Mida rohkem sa õpid ennast armastusega laadima, seda suuremaks muutub armastuse hulk su elus ja võid igas hetkes kogeda, et oled niiväga armastatud ja toetatud siin oma teekonnal. Usalda, et elu soovib sulle vaid head!

Mantra, mida võiksid korrata seansijärgselt on järgmine:

“Ma armastan elu ja elu armastab mind!”

Soovin sulle helget seanssi ja imelist rännakut sisemaailmas!

Rahu ja rõõmurikast armastuse teekonda soovides,

Tänulikkusega,
Jaana