Kaugtervendusseansi “Isiklik vägi ja elujõud” juhised

Armas hing!

Ma tänan sind südamest, et oled otsustanud osaleda täiskuu kaugtervendusseansil “Isiklik vägi ja elujõud” ning pühendad veidike aega iseendale, et võtta vastu ingellikku tervendust, saada paremasse kontakti oma isikliku väega ning taastada elujõudu.

Seanss toimub pühapäeval, 26.augustil kell 22.30 ja kestab ca. 38 minutit (olenevalt sinu enda isiklikest sisemistest protsessidest võib kesta ka kauem ja mõningatel juhtudel jätkuda ka öösel).

ENNE SEANSSI on soovituslik teha järgnevat: 

Kui sul vähegi võimalik on, siis võta üks paberileht ja mõtle nendele asjadele/inimestele, mis/kes sinu  elujõudu raiskavad ja kirjuta paberile:

“Ma lasen vabaks endast …”

Mõned näited: kurbus, muretsemine, viha, hirm (millegi konkreetse pärast), väärtusetuse tunne, (vale)häbi, hoolimatus, uhkus, valelikkus, häbelikkus, ärevustunne, mõistmatus, usaldamatus, ülemeelikus, mingid tugevalt kaasakiskuvad antipaatiad ja sümpaatiad, ohvriroll, välised nõudmised, teiste arvustamine, enda võrdlemine teistega, enese madaldamine, hirm selle ees mis sinust arvatakse, hirm teistele meeldimise/mittemeeldimise ees, enda sundimine tegema asju mida sa tegelikult teha ei taha, enese piitsutamine, seosed _________-ga (inimese nimi) jne.

SEANSIKS VALMISTUMINE:
Lõpeta vähemalt 5 minutit enne seansi algust oma argitoimetused, pane põlema küünlad ja valmis muusika (kontrolli helitugevust!). Muusika käivita peale taotluse ütlemist ja muusika lõppemine on sulle ka indikaatoriks seansi lõppemisest. Kui muusika mängimisel peaks tekkima internetiühendusega probleeme (hakkab hakkima) siis võid lihtsalt vaigistada muusika ja jätkata seansi vastuvõtmist ilma muusikata.

Seejärel heida pikali, et võiksid lasta oma kehal ja meeltel rahuneda. Võta peale kerge tekk, et seansi ajal oleks mugav olla. Jälgi et su käed ja jalad oleksid vabalt (jalgade vahel ca. 40 cm vahe), peopesad ülespoole keeratud, ja keha avatud vastu võtma (väldi ristiasendeid seansi ajal, see on kaitseasend ja blokeerib energiavoogusid). Hinga mõned korrad suu kaudu hästi sügavalt ja aeglaselt sisse ja välja ja lõdvesta teadlikult oma keha.

Kui aeg on käes, lausu seansi vastuvõtmiseks lausu TAOTLUS (mida keskendunumalt (tugeva tahtega) ja aeglasemalt, tunnetades ning kõva häälega saad seda lugeda, seda parem:) :

"Ma võtan nüüd vastu täiskuu kaugtervendusseansi "Isiklik vägi ja elujõud". Mina, ______________(oma nimi) oma olemuse südamest käsin kõiki iseenda aspekte ja osasid, mis on mööda Universumit laiali pöörduda minu juurde puhtana tagasi nüüd. Ma käsin ka kõiki energiaid ja olevusi, kes on minu energiaväljades või mu kehas ja kes pole joondunud meistritasemega valgest valgusest lahkuda kohe praegu. Ma annan vabaks oma kehast kõik kogemused mida ma enam ei vaja. Ma luban vabaneda kõigel sellel, mis takistab ja piirab minu elujõu vaba voolamist. Ma võtan vastu oma isikliku jõu ja lasen endal olla see kes ma olen siin ja praegu. Ma võtan vastu kõik selle, mis on minu kõrgeimaks hüvanguks, kooskõlas minu vastuvõtmisvõime ja sisemise tarkusega. Ma võtan vastu inglite tervenduse kõigil oma olemuse tasanditel, isikliku loovenergia, suurenenud elujõu, parema tervise ja isikliku väe. 

Käivita muusika, otse youtube link on SIIN

Seansi lõppedes: Kui muusika lõpeb, on seanss läbi. Võta siis üks hetk ja täna mõttes peaingleid Miikael, Gabriel, Chamuel, Zadkiel, Rafael, Uriel, Jofiel ja Ülestõusnud meistreid (sind on aitamas meister St Germain, Quan Yin, kõiki teisi valgusolendeid ja ingleid kes sind aitasid ja toetasid, Loojat ja muidugi ka iseennast ning saada oma südamest armastust ja tänu igasse oma keharakku.

Joo kohe peale seanssi vähemalt klaasitäis vett, puhas vesi aitab su kehal puhastuda, viib välja toksiinid.

Selle seansi ajal saad osa ingellikust tervendusest ja puhastavast ning laadivast kristallienergiast. Kogu protsessi käigus võid tunda oma kehas erinevaid aistinguid- kõik need hetked kui sa tajud nähtamatut puudutust või tunned, justkui keegi võtaks midagi liigset su seest ära on täiesti normaalsed ja tervendusprotsessi osa. Võid tajuda energiate liikumist spiraalselt, lainetena, soojusena, külmusena. Ole vaatleja, katsu mitte anda toimuvale hinnanguid. Kui sa tunned mingil hetkel seansi vältel raskustunnet mõnes kehapiirkonnas või keha läheb pingesse, kuskil tekib valu, siis hakka teadlikult sügavamalt hingama nina kaudu sisse ja suu kaudu välja. Võid ka sellele tundele öelda: Lahustu armastuses! Igal juhul on see on märk minevikuraskuse vabanemisest. Võid ka kujutleda, et see raske energia väljub iga hingetõmbega su kehast jalataldade, peopesade või pealae kaudu. Kui on olnud seansi eel raske aeg või palju raskeid tundeid, sissepoole lukustatud ja allasurutud tundeid, siis on ka väga suured vabanemised. Mida puhtamaks keha läbi energiaseansside saab, seda vähem on taolisi aistinguid ning need asenduvad aja jooksul heaolu, rõõmu, üksolemise ja rahulolutundega.

Võib juhtuda, et jääd mingis seansi etapis magama, see võib olla keha loomulik reaktsioon ja sellest pole midagi, seanss toimib sinuga energeetilisel tasandil läbi alateadvuse ikka- mõnel juhul on see isegi kasuks kuna siis ei seisa meel tervendusprotsessile vastu. Võid näha seansi ajal pilte, värve, kujundeid, minevikumälestusi, tajuda pimeduse muundumist valguseks, avardumist, laienemist. Ja isegi kui vahest nähtud pildid on sulle arusaamatud või rasked tõlgendada, siis usalda lihtsalt, et su Kõrgem Mina teab, mida sellega peale hakata. Kui sa midagi ei näe ega tunne, siis sellest pole midagi, see võime ajapikku areneb ja on seotud sinu tundlikkusega. Mõnikord piirab tundlikkust ka liigne negatiivsete emotsioonide hulk kehas (hiljutised emotsionaalsed läbielamised). Võid tunda ka seansi jooksul erinevaid emotsioone, tunne need ära ja lase siis nendel minna. Kui sul on mingeid füüsilisi probleeme, siis valutavad kohad saavad erilise tervenduse osaliseks ja võid tunda seansi vältel valu aktiveerumist (toimuma hakkab paranemine) või ka kadumist probleemses piirkonnas.

Kui võtad seanssi vastu esimest korda ja seansi ajal suurt midagi füüsiliselt ei tunne siis tea, et muudatused ja tervendusprotsess leiab su alateadvuse tasanditel ja energeetikas aset ikkagi, kõik saab sulle parimal moel seadistatud just nii, nagu oled hetkel valmis vastu võtma ja sinu keha hakkab paremini tööle, et ka seansijärgselt ise asju vabastada. Tervendusprotsess ja energiate kohandumine algab tavaliselt juba sel hetkel, kui oled teinud otsuse seansil osaleda. Isegi kui sa ise enda juures hilisemaid muutusi tähele ei pane, siis võivad teised tajuda muutusi sinus, et oled kuidagi rahulikum, tasakaalukam, säravam ja sa hakkad usaldama rohkem iseennast ja elu loomulikku kulgu. Tuletan sulle meelde, et selle seansi mõju ei pea kajastuma (kuid võib!) otseselt sulle nähtavate/tajutavate tundmustena seansi ajal vaid tajud muutusi oma igapäevaelus seansijärgselt, kui satud näiteks sind varem häirinud olukordadesse või ka suurt rõõmu toovatesse olukordadesse.

Seansijärgne aeg: Hoia järgnevatel päevadel toitumine kergemana. Kui tunned ennast seansi järgselt või mõnel järgneval päeval halvasti või rohkem emotsionaalsemana, see on märk sellest, et oled mingit rahulolematust alla surunud ja need teemad on üles kerkinud. Lahendamata psühholoogia on see, mis siis tähelepanu vajab. Allasurutud tunded on vaja ära kogeda- lubada endal tunda- viha, kurbust vms. Tunne vabaneb, kui lubad endal seda tunda, lase sel siis nagu merelainel üles kerkida ja välja vibreerida. Siis on võibolla vajalik ka andestada nendele inimestele, kellega need energiad seotud on, vahest ka välja nutta, naerda. Igal juhul tuleb kasuks teadlikumalt oma mõttemustritesse vaadata ja see rahulolematuse allikas oma elust kõrvaldada- vahel piisab selleks ka selgest otsusest või suhtumise muutusest antud olukorda.  Kindlasti on sel juhul vaja ennast täiendavalt puhastada kuna vabanenud pakett on olnud liiga suur ja aurasse kinni jäänud- siis pese dušhi all oma aurat (lastes veel 2-5 min järjest voolata kehast u. 30 cm kaugusel), mediteeri-kuula või hääli mantraid nt. hea muusikameditatsioon SIIN või tee sporti (mine jooksma), viibi looduses- ole puude all või veekogude läheduses, kuula tervendavat, tsakraid tasakaalustavat muusikat või põleta enda läheduses küünlaid. Ole enda vastu hea ja ära nõua liiga palju! Sa oled täpselt seal, kus sa olema pead, sa kasvad, õpid ja liigud oma teekonnal edasi iga päev!

On suurepärane, kui tunned end seansi järgselt hästi ja tajud endas kvaliteete, mida pole tajunud kunagi varem. Siis võid lihtsalt olla tänulik iseendale ja lihtsalt hoia ennast, lase endal särada, lase armastusel endast väljenduda! Lase oma armastus lihtsalt südamest valla ja loo oma unistuste elu teadmisega, et su südame tarkus juhatab sind su teel!

Õnnelikku teekonda soovides,

Tänulikkusega,
Jaana