Kristalliteraapia

kristalliteraapia-1-150x150Kristalle on tervendamiseks ja inimkeha harmoniseerimiseks kasutatud juba aegade algusest peale. Usutakse, et kristallid aitavad praegusel muutlikul ajastul maa peale tuua Atlantise ja Lemuuria kuldajastu energiaid, mis on inimesele suureks abiks energiataseme tõstmisel.

Kristalliteraapia on energiat taastav ja keha tervendav seanss. Kristalliteraapia töötab loomuliku energia ja kristallenergiaga mis pärineb poolvääriskividest, et parandada inimese tervist ja heaolu.

kristalliteraapia-3Elu jooksul ja ka eelmistes eludes võib olla inimese energiakehasse ja tsakratesse kogunenud hulk energeetilisi blokeeringuid. Kui meie tšakrad või aura on tasakaalust väljas, siis see tekitab elus terve rea füüsilisi, emotsionaalseid, mentaalseid või vaimseid probleeme. Kristalliteraapia tasakaalustab inimkeha just nendel tasanditel ja vabastab neid blokeeringuid.

Kristallid aitavad väga hästi ligi pääseda allasurutud emotsioonidele. Samuti töötavad nad väga harmooniliselt inimese enda energiaga, tõstavad vibratsioone ja annavad kehale impulsi paremaks toimimiseks. Sobivad tervendavad kristallid valitakse välja iga kliendi jaoks eraldi ja asetatakse tšakratele, kogu kehale või ka keha ümber kus nad aitavad lõdvestuda, aktiviseerivad ja toetavad keha loomulikku tervenemisprotsessi, tõstavad energiataset füüsilises kehas ja aura kihtides. Kristalliteraapias kasutatakse teraapia võimendamiseks ka kristallkuule, kristallvardaid, pendlit ja kristallsaua.

Kristalliteraapia seanss algab tavaliselt lühikese konsultatsiooniga ning toimub rahulikus ja meeldivas õhkkonnas. Kristalliteraapiat tehakse läbi riiete. Mõnikord võib inimene ka seansi ajal uinuda, näha unes oma eelmisi elusid, võib tekkida selgust või lahendusi probleemidele.

Kristalliteraapiasse tulemiseks ei pea sul olema füüsilisi vaevusi. Põhjuseks võib olla väsimus, energiapuudus, stress, unetus, pingeline eluperiood või lihtsalt soov oma ellu selgust tuua.

Kristalliteraapia seanss 1,5 tundi 50 €

BRONEERI AEG

Kõik seansid on erinevad ja Sinu seansi kogemuse määrab ära Sinu sisemine tarkus. Mida puhtamad on meie meeled, füüsiline keha, emotsionaalsed ja hingelised tasandid, seda kiiremini on meil võimalik liikuda täieliku õndsuse tasandile, kus valitseb rahu, tasakaal, selgus ja kaastunne, tingimusteta armastus ja kõige hea lubamine meie ellu.

Suurepäraseid tulemusi annavad kristalliteraapia seansid ravikuurina 2-3 seanssi 3-4 nädalaste vahedega.

Kristalliteraapia aitab tasakaalustada kõiki energiakeskusi ehk tšakraid. Kas sinul võib olla probleeme tšakratega? – loe sellest lähemalt siit.