Minust

foto: Kaari Saarma Tuulte keskelt olen ma tulnud,
tähetolmust keha ma saand
Olen valgusest sündinud siia,
mu südamest päike on saand…

Olen valguse laps, olen õnnelaps,olen looduse laps, kõik elav ja hingav mu vennad ja õed…
(11.04.2016)

Juba oma varajases nooruses avastasin, et mul on võime tajuda maailma täiesti erilisel, tunnetuslikul viisil. Kuid elukäigud ja ajastu ei toetanud selle arengut  ja nii jäid minu anded ootama paremaid aegu. 2007 a. asusin õppima psühholoogiat ja sattusin seeläbi eneseotsingute ja muudatuste teele, kus olen olnud pidevas liikumises, õppimises ja arengus tänase päevani. Minu vaimne teekond viis mind kokku energiatöö ja erinevate vaimsete praktikatega ning alates 2011.aastast olen aktiivselt tegelenud intuitiivse energeetilise tervendamisega. Täna olen ravitseja, tervendaja, tunnetaja ja nägija. Minu seansside tulemusel saad kogeda, mis tähendab olla terviklik, iseenda puhtas olemuses seeläbi leiad kontakti ning parema ühenduse ka omaenese võimsa jõuga, mis peitub sinu sees.

Oma vaimsel teekonnal olin sunnitud muutma oma elus kõike- mõttemustreid, uskumusi, toitumis-ja käitumisharjumusi ja olen vabanenud allasurutud tunnetest, hirmudest. Tänu sellele kõnnin nüüd südame teel ning olen leidnud armastuse, usalduse, rahu ja soojuse allika enda seest. Täna võin öelda, et usaldan elu ja selle kulgu täielikult. Olen tänulik iga oma päeva eest mis ma elan, sest tänu pidevale vaimsele arengule on minu elust on saanud maagiline teekond, kus iga hetk on täis imesid.

Minu maailma rikastavad inglid ja vaimsed teejuhid. Looduse ja taimede vägi on mind ennast palju aidanud ja olen sidunud end ka kristallide imelise maailmaga, kus iga kokkupuude pakub uusi ja imesid täis kogemusi. Tegelen igapäevaselt muusika, tantsimise, jooga ja erinevate meditatsioonipraktikatega.

Minu seansid kannavad endas Kuldajastu energiate hõngu. Naudin töötamist inimestega ja olen siin selleks, et aidata sul tagasi saada kontakti iseendaga, oma südamega. Saad seeläbi oma igapäevaelu paremaks ja kvaliteetsemaks muuta- et sa oleksid alati särav, terve ja täis positiivsust ja et su elu oleks täis armastust. Mul on rõõm olla sulle teejuhiks, sind inspireerida ja aidata sul eemaldada takistused ning leida algenergiat, et saaksid kõik oma imelised mõtted ja ideed ellu viia ning kogeda elu tervikliku ja külluslikuna kõikidel tasanditel. NB! Hetkel eravastuvõttudele registreerimist ei toimu kuna järjekord on liiga pikk. Liitu meililistiga, et saada infot kui registreerimine uuesti avatud. 

Külasta ka Elumuutjad.ee lehte facebookis. Jagan seal positiivseid mõtteid, päevasõnumeid ja enesearengut puudutavat infot. Oled teretulnud sellest samuti osa saama.

Iga hetk on täis imesid. Veendu sinagi, et elu võib olla lihtsalt imeline! Selleks, et lubada oma ellu kõike head on parim hetk just praegu!  

Armastusega,
Jaana (Angelica)