Kaugtervendusseansi “Peainglite tervendus” juhised

Armas hing!

Ma tänan sind südamest, et oled otsustanud osaleda kaugtervendusseansil “Peainglite tervendus” ja pühendad veidike aega iseendale, et osa saada ingellikust tervendusest,jumalikust tarkusest, armastusest, heasoovlikkusest ja headusest, mis jõuab sinuni taevastest kõrgustest.

Seanss toimub kolmapäeval, 11.aprillil kell 22.30 ja kestab ca. 45 minutit (olenevalt sinu enda isiklikest sisemistest protsessidest võib kesta ka kauem ja mõningatel juhtudel jätkuda ka öösel).

ENNE SEANSSI on soovituslik teha järgnevat: 

  1. Kui sul vähegi võimalik on, siis võta üks paberileht ja kirjuta sellele: “Ma palun peainglitelt tervendust…”: ning pane sellele kirja seansini jäänud aja jooksul kõik see, millest soovid vabaneda. Pane kirja kõik, millele suudad anda nime. Võid ka keskenduda ühele teemale sügavuti. Mõtted võivad tulla ükshaaval ja parem ongi kui need tulevad sundimatult, seepärast on hea paber enda lähedal hoida ning sinna kohe kirja panna kui midagi meenub. Kui oled valmis, siis põleta enne seanssi see paber ära, andes kõik mured üle peainglitele lahendamiseks nende armastavasse hoolde.
  2. Kui oled lõpetanud,  Siis võta veel üks paber ja kirjuta sellele: MA TAOTLEN OMA ELLU: ….ja lase tulla kõigel sellel heal, mille hulka oma elus soovid suurendada. Need võiks olla soovid millegi sellise järele, mis aitab sul ärgata ja loob elukvaliteeti. Võid taodelda oma ellu suuremat rõõmu, selgust, tõde, lahendusi, vabadust, julgust, armastust, küllust, teotahet, otsustusvõimet, tööd mis on sinu jaoks õige jne- kuula oma sisemust, mille järele sinu hing praegu igatseb. Võid küsida ka raha, et see aitaks sul mõnda oma unistust täita. Seejärel pane see paber silma alt ära, et saaksid seda mõne aja pärast vaadata ja näha, mis vahepeal on muutunud, kust tuled ja kuhu edasi liigud.

Kui tunned, et sul pole hetkel midagi kirjutada siis lihtsalt naudi seanssi.

SEANSIKS VALMISTUMINE:
Lõpeta vähemalt 5 minutit enne seansi algust oma argitoimetused, pane põlema küünlad ja valmis muusika (kontrolli helitugevust!). Muusika käivita peale taotluse ütlemist ja muusika lõppemine on sulle ka indikaatoriks seansi lõppemisest. Kui muusika mängimisel peaks tekkima internetiühendusega probleeme (hakkab hakkima) siis võid lihtsalt vaigistada muusika ja jätkata seansi vastuvõtmist ilma muusikata.

Seejärel heida pikali, et võiksid lasta oma kehal ja meeltel rahuneda. Võta peale kerge tekk, et seansi ajal oleks mugav olla. Jälgi et su käed ja jalad oleksid vabalt (jalgade vahel ca. 40 cm vahe), peopesad ülespoole keeratud, ja keha avatud vastu võtma (väldi ristiasendeid seansi ajal, see on kaitseasend ja blokeerib energiavoogusid). Hinga mõned korrad suu kaudu hästi sügavalt ja aeglaselt sisse ja välja ja lõdvesta teadlikult oma keha. Ole avatud peainglite juhatusele ja nõuannetele (need võivad saabuda seansi ajal mõtetena või vestlusena inglitega)

Kui aeg on käes, lausu seansi vastuvõtmiseks lausu TAOTLUS (mida keskendunumalt (tugeva tahtega) ja aeglasemalt, tunnetades ning võimalusel ka kõva häälega saad lugeda, seda parem:)

"Ma võtan nüüd vastu kaugtervendusseansi "Peainglite tervendus". Ma avan ennast täielikult ingellikule energiale ja annan ennast tervendamiseks peainglite armastavasse hoolde. Ma palun, et peainglid puhastaksid ja tervendaksid mu mõtteid ja kõrvaldaksid kõik minu hirmud, piirangud ja uskumused mis mind takistavad eluülesannete täitmisel. Ma palun suuremat julgust, enesekindlust ning tarkust ja jõudu edasi liikuda. Ma luban täielikult läbi puhta valguskanali kallata ja ankurdada minusse puhast tõde, rahu, armastust, küllust ja üksolemist ja tervendust igal tasandil ning võtan vastu peainglite juhatuse oma elu järgmisteks sammudeks. Saagu kõik toimuma vastavalt minu vastuvõtu võimele Jumaliku kõrgeima plaani järgi ja saagu minu elus toimuma hetkes ja ka edaspidi kõik Jumaliku korra, armastuse, külluse, kerguse, vabaduse, puhtuse, harmoonia, tasakaalu ja rahu energiates!

Käivita muusika, otse youtube link on SIIN:

Seansi lõppedes: Kui muusika lõpeb, on seanss läbi. Võta siis üks hetk ja täna mõttes peaingleid Miikael, Gabriel, Chamuel, Zadkiel, Rafael, Uriel, Jofiel ja Ülestõusnud meistreid (sind on aitamas meister El Morya, Kuthumi, Paul Veneetslane, Serapis Bei, Hillarion, Leedi Nada, St Germain) ja kõiki teisi valgusolendeid ning ingleid kes sind aitasid ja toetasid, Loojat ja muidugi ka iseennast ning saada oma südamest armastust ja tänu igasse oma keharakku.

Joo kohe peale seanssi vähemalt klaasitäis vett, puhas vesi aitab su kehal puhastuda, viib välja toksiinid.

Selle seansi ajal saad osa ingellikust tervendusest ja puhastavast ning laadivast kristallienergiast. Kogu protsessi käigus võid tunda oma kehas erinevaid aistinguid- kõik need hetked kui sa tajud nähtamatut puudutust või tunned, justkui keegi võtaks midagi liigset su seest ära on täiesti normaalsed ja tervendusprotsessi osa. Võid tajuda energiate liikumist spiraalselt, lainetena, soojusena, külmusena. Ole vaatleja, katsu mitte anda toimuvale hinnanguid. Kui sa tunned mingil hetkel seansi vältel raskustunnet mõnes kehapiirkonnas või keha läheb pingesse, kuskil tekib valu, siis hakka teadlikult sügavamalt hingama nina kaudu sisse ja suu kaudu välja. Võid ka sellele tundele öelda: Lahustu armastuses! Igal juhul on see on märk minevikuraskuse vabanemisest. Võid ka kujutleda, et see raske energia väljub iga hingetõmbega su kehast jalataldade, peopesade või pealae kaudu. Kui on olnud seansi eel raske aeg või palju raskeid tundeid, sissepoole lukustatud ja allasurutud tundeid, siis on ka väga suured vabanemised. Mida puhtamaks keha läbi energiaseansside saab, seda vähem on taolisi aistinguid ning need asenduvad aja jooksul heaolu, rõõmu, üksolemise ja rahulolutundega.

Võib juhtuda, et jääd mingis seansi etapis magama, see võib olla keha loomulik reaktsioon ja sellest pole midagi, seanss toimib sinuga energeetilisel tasandil läbi alateadvuse ikka- mõnel juhul on see isegi kasuks kuna siis ei seisa meel tervendusprotsessile vastu. Võid näha seansi ajal pilte, värve, kujundeid, minevikumälestusi, tajuda pimeduse muundumist valguseks, avardumist, laienemist. Ja isegi kui vahest nähtud pildid on sulle arusaamatud või rasked tõlgendada, siis usalda lihtsalt, et su Kõrgem Mina teab, mida sellega peale hakata. Kui sa midagi ei näe ega tunne, siis sellest pole midagi, see võime ajapikku areneb ja on seotud sinu tundlikkusega. Mõnikord piirab tundlikkust ka liigne negatiivsete emotsioonide hulk kehas (hiljutised emotsionaalsed läbielamised). Võid tunda ka seansi jooksul erinevaid emotsioone, tunne need ära ja lase siis nendel minna. Kui sul on mingeid füüsilisi probleeme, siis valutavad kohad saavad erilise tervenduse osaliseks ja võid tunda seansi vältel valu aktiveerumist (toimuma hakkab paranemine) või ka kadumist probleemses piirkonnas.

Kui võtad seanssi vastu esimest korda ja seansi ajal suurt midagi füüsiliselt ei tunne siis tea, et muudatused ja tervendusprotsess leiab su alateadvuse tasanditel ja energeetikas aset ikkagi, kõik saab sulle parimal moel seadistatud just nii, nagu oled hetkel valmis vastu võtma ja sinu keha hakkab paremini tööle, et ka seansijärgselt ise asju vabastada. Tervendusprotsess ja energiate kohandumine algab tavaliselt juba sel hetkel, kui oled teinud otsuse seansil osaleda. Isegi kui sa ise enda juures hilisemaid muutusi tähele ei pane, siis võivad teised tajuda muutusi sinus, et oled kuidagi rahulikum, tasakaalukam, säravam ja sa hakkad usaldama rohkem iseennast ja elu loomulikku kulgu. Tuletan sulle meelde, et selle seansi mõju ei pea kajastuma (kuid võib!) otseselt sulle nähtavate/tajutavate tundmustena seansi ajal vaid tajud muutusi oma igapäevaelus seansijärgselt, kui satud näiteks sind varem häirinud olukordadesse või ka suurt rõõmu toovatesse olukordadesse.

Seansijärgne aeg: Hoia järgnevatel päevadel toitumine kergemana. Kui tunned ennast seansi järgselt või mõnel järgneval päeval halvasti või rohkem emotsionaalsemana, see on märk sellest, et oled mingit rahulolematust alla surunud ja need teemad on üles kerkinud. Sellised madalseisud on vaimse teekonna lahutamatu osa, neid nimetatakse tervenemiskriisiks. Lahendamata psühholoogia on see, mis siis tähelepanu vajab ja raske ning paha olla võib olla seetõttu, et hoiad mingit tunnet või emotsiooni kinni. Allasurutud tunded on vaja ära kogeda- lubada endal tunda- viha, kurbust vms. Tunne vabaneb, kui lubad endal seda tunda. Võid selleks öelda endale lihtsalt: “Ma annan endale loa see tunne, mis praegu on esile kerkinud ära tunda” ja lase sel siis nagu merelainel üles kerkida ja välja vibreerida, nuta kui on vajalik või ela see muul moel füüsiliselt välja. Siis on võibolla vajalik ka andestada nendele inimestele, kellega need energiad seotud on. Igal juhul tuleb kasuks teadlikumalt oma mõttemustritesse vaadata ja see rahulolematuse allikas oma elust kõrvaldada- vahel piisab selleks ka selgest otsusest või suhtumise muutusest antud olukorda. Kindlasti on sel juhul vaja ennast täiendavalt puhastada kuna vabanenud pakett on olnud liiga suur ja aurasse kinni jäänud- siis pese dušhi all oma aurat (lastes veel 2-5 min järjest voolata kehast u. 30 cm kaugusel), mediteeri-kuula või hääli mantraid nt. hea muusikameditatsioon SIIN või tee sporti (mine jooksma), viibi looduses- ole puude all või veekogude läheduses, kuula tervendavat, tsakraid tasakaalustavat muusikat või põleta enda läheduses küünlaid. Ole enda vastu hea ja ära nõua liiga palju! Sa oled täpselt seal, kus sa olema pead, sa kasvad, õpid ja liigud oma teekonnal edasi iga päev!

On suurepärane, kui tunned end seansi järgselt hästi ja tajud endas kvaliteete, mida pole tajunud kunagi varem. Siis võid lihtsalt olla tänulik iseendale ja lihtsalt hoia ennast, lase endal särada ja vii oma armastus maailma!

KUIDAS TUUA ROHKEM PEAINGLITE ABI JA TOETUST IGAPÄEVAELLU:

Inglid on meie kõrval alati kuid nad ei sekku iial meie vabasse tahtesse. Seega aitavad nad siis, kui neid endale appi kutsume ja nende abi palume. Palve ei pea olema keeruline, piisab täiesti lihtsast “Palun armas peaingel…. aita mul….jne” Kristallid aitavad palvel võimeneda (näiteks siis, kui sul on veel raske uskuda, et tõesti inglid võivad sind aidata või sa pole kindel kas palve ikka läheb kohale). Hoia siis palvet lugedes kristalli käes, tipp ülespoole suunatud.  Kuid alati pea meeles, et vastused palvetele ja lahendused tulevad alati inglitele omaselt kõrgeimal moel ja ole lõpptulemuses leplik teadmises, et olgugi mis on, see on sulle parim ja viib sind edasi millegi veelgi paremani kui see, mida sa oskad üldse ise oma peas välja mõelda. Alistumine kõrgemale tahtele pole alati lihtne kuna sisemuses võib olla tugevat vastupanu ja sellega seotud mõttestruktuure- kuid pea meeles, kui alistud elule ja selle loomulikule kulule, on see alati rahu tee.

KUIDAS ERINEVAD PEAINGLID SIND AIDATA SAAVAD?

PEAINGEL CHAMUEL kutsu endale appi armastust ja suhteid puudutavatest küsimustes, karjääriteemades ja siis, kui vajad enesekindlust või tarkust. Võid paluda teda endale ka appi, et saaksid andestada. Kristallidest on sarnane peaingel Chamueli energiale Roosa kvarts.

PEAINGEL URIEL kutsu endale appi kui soovid vabaneda minevikuvalust või vanadest mälestustest, samuti hirmudest. Ta aitab sind ka mõista seda, mida sa mõista ei suuda. Kutsu teda, kui vajad juhatust läbi Jumaliku tarkuse ning südamerahu. Kristallidest sobib Urieli energiaga Merevaik või rubiin.

PEAINGEL RAFAEL kutsu endale appi, kui soovid abi terviseprobleemide lahendamisel- ta annab ka nõu kuidas jõuda parimate spetsialistideni. Ta aitab sind, kui soovid leida oma hingesugulast või abi reisimisel. Samuti võid kutsuda teda appi kui soovid rohkem küllust oma ellu või avada oma loovaid kanaleid. Kristallidest sobib Rafaeli energiaga Malahiit.

PEAINGEL MIIKAEL kutsu endale appi, kui vajad kaitset- nii füüsilist, emotsionaalset kui mentaalset. Kutsu teda, kui vajad rohkem julgust ja enesekindust, samuti jõudu. Kristallidest sobib Miikaeli energiaga Lapis Lazuli.

PEAINGEL GABRIEL  kutsu appi, kui vajad abi suhtlemisel teistega. Samuti võid teda kutsuda aitamaks sul iseendast rohkem hoolida, ennast armastada, ning enda vastu hea olla. Kristallidest sobib Gabrieli energiaga kuukivi, mäekristall.

PEAINGEL ZADKIEL aitab sind, kui vajad oma elus selgust, juhatust ja uusi ideid. Palu teda appi, kui tunned ennast halvasti ja vajad puhastust negatiivsetest emotsioonidest.  Kristallidest sobib Zadkieli energiaga Ametüst.

PEAINGEL JOPHIEL aitab sind õpingute ja õppimisega seotud küsimustes. Võid teda paluda appi ka aitamaks oma lastel koolis paremini toime tulla. Ta aitab tuua ilu kõikjale- nii mõtetesse kui tunnetesse, samuti füüsilisse reaalsusesse. Palu teda appi, kui vajad inspiratsiooni või rohkem rõõmu oma ellu. Kristallidest sobib Jophieli energiaga Tsitriin.

Soovin sulle helget seanssi peainglite armastavas embuses ja imelist rännakut sisemaailmas!

Tänulikkusega,
Jaana