Täiskuu kaugtervendusseansi “Puhtus kehas ja hinges” juhised

9290126Armas kaugseansil osaleja!

Ma tänan sind, et oled otsustanud osaleda täiskuu kaugtervendusseansil:
“Puhtus kehas ja hinges” ja pühendad aega iseenda tervise, heaolu ja parema elu loomise nimel.

Seanss toimub teisipäeval 29. mail kell 22.30 ja kestab ca. 50 minutit (olenevalt sinu enda isiklikest sisemistest protsessidest võib kesta ka kauem ja mõningatel juhtudel jätkuda ka öösel).

Kui sul vähegi võimalik on, siis võta praegu üks paberileht ja pane sellele kirja seansini jäänud aja jooksul kõik see, millest soovid vabaneda. Mõtted võivad tulla vahest ükshaaval, seepärast on hea paber enda lähedal hoida ning sinna kohe kirja panna kui midagi meenub. Võid kirja panna oma negatiivseid mõtteid, aga ka viha või süütunne kellegi suhtes, samuti armukadedus, hirmud, sõltuvused, terviseprobleemid. Põleta enne seanssi see paber ära, andes kõik mured mõttes üle Looja armastavasse hoolde.

SEANSIKS VALMISTUMINE:
Lõpeta vähemalt 5 minutit enne seansi algust oma argitoimetused, pane põlema küünlad ja valmis muusika (kontrolli helitugevust!  Antud muusikat on soovitav kuulata kõrvaklappidega, üsna tugeva heliga). Muusika käivita  peale taotluse ütlemist ja muusika lõppemine on sulle indikaatoriks seansi lõppemisest.

Seejärel heida pikali, et võiksid lasta oma kehal ja meeltel rahuneda. Võta peale kerge tekk, et seansi ajal oleks mugav olla. Jälgi et su käed ja jalad oleksid vabalt (jalgade vahel ca. 40 cm vahe), peopesad ülespoole keeratud, ja keha avatud vastu võtma (väldi ristiasendeid seansi ajal). Hinga mõned korrad suu kaudu hästi sügavalt ja aeglaselt sisse ja välja ja lõdvesta teadlikult oma keha.

Kui aeg on käes, lausu seansi vastuvõtmiseks lausu TAOTLUS :

"Ma võtan nüüd vastu täiskuu kaugseansi "Puhtus kehas ja hinges". Ma lasen vabaks kõik minevikukogemused ja üleliigse mõtteenergia, mida endaga kaasas kannan ja vabastan oma hirmud. Ma ühendan nüüd end lahti kõigest mis mind enam ei teeni ja kõigist, kes minu eluenergiast toituvad ja luban sel kõigel lahustuda valgusesse. Ma luban täielikult nüüd läbi puhta valguskanali kallata ja ankurdada minu hingekristalli ja energiaväljadesse puhast valgust, mis toob mu ellu suurema selguse, rahu, rõõmu ja armastusetunde kui iial varem. Saagu kõik toimuma vastavalt minu vastuvõtu võimele Jumaliku kõrgeima plaani järgi ja saagu minu elus toimuma hetkes ja ka edaspidi kõik Jumaliku korra, armastuse, kerguse, vabaduse, puhtuse, harmoonia, tasakaalu ja rahu energiates!"

Käivita muusika:

Seejärel sule seansi ajaks oma silmad.

Seansi lõppedes: Kui muusika lõpeb, on seanss läbi. Võta siis veel üks hetk ja täna mõttes oma peaingel Miikaeli ja vaimseid hoidjaid ja teejuhte kes sind aitasid, Loojat ja täna ka iseennast ning saada oma südamest armastust ja tänu igasse oma keharakku.

Joo kohe peale seanssi vähemalt klaasitäis vett, puhas vesi aitab su kehal puhastuda ja välja pesta selle, mis peab minema.

Selle seansi ajal saad osa puhtast ja tervendavast valgusest ja ingellikust ning kristallitervendusest. Kogu protsessi käigus võid tunda oma kehas erinevaid aistinguid- kõik need hetked kui sa tajud nähtamatut puudutust või tunned, justkui keegi võtaks midagi liigset su seest ära on täiesti normaalsed ja tervendusprotsessi osa. Võid tajuda energiate liikumist spiraalselt, lainetena, soojusena, külmusena. Võibolla tunned, kuidas sinu mõtted lihtsalt tulevad ja lähevad, lahustuvad ära. Ole vaatleja, katsu mitte anda toimuvale hinnanguid. Kui sa tunned mingil hetkel seansi vältel raskustunnet mõnes kehapiirkonnas või keha läheb pingesse, siis hakka teadlikult sügavamalt hingama nina kaudu sisse ja suu kaudu välja. See on märk minevikuraskuse vabanemisest. Võid ka kujutleda, et see raskus väljub iga hingetõmbega su kehast jalataldade, peopesade või pealae kaudu. Kui on olnud seansi eel raske aeg või palju raskeid tundeid, sissepoole lukustatud ja allasurutud tundeid, siis on ka väga suured vabanemised. Kui kehas hakkab pakitsema, sügelema või tekib tahtmine niheleda, siis lihtsalt hinga sellesse kohta või lausu mõttes sellele valule: Lahustu armastuses! Mida puhtamaks keha läbi energiaseansside saab, seda vähem on taolisi aistinguid ning need asenduvad aja jooksul heaolu, rõõmu, üksolemise ja rahulolutundega.

Võib juhtuda, et jääd mingis seansi etapis magama, see võib olla keha loomulik reaktsioon ja sellest pole midagi, seanss toimib sinuga energeetilisel tasandil läbi alateadvuse ikka- mõnel juhul on see isegi kasuks kuna siis ei seisa meel tervendusprotsessile vastu. Võid näha seansi ajal pilte, värve, kujundeid, minevikumälestusi, tajuda pimeduse muundumist valguseks, avardumist, laienemist. Ja isegi kui vahest nähtud pildid on sulle arusaamatud või rasked tõlgendada, siis usalda lihtsalt, et su Kõrgem Mina teab, mida sellega peale hakata. Kui sa midagi ei näe ega tunne, siis sellest pole midagi, see võime ajapikku areneb ja on seotud sinu tundlikkusega. Mõnikord piirab tundlikkust ka liigne negatiivsete emotsioonide hulk kehas (hiljutised emotsionaalsed läbielamised). Võid tunda ka seansi jooksul erinevaid emotsioone, tunne need ära ja lase siis nendel minna. Kui sul on mingeid füüsilisi probleeme, siis valutavad kohad saavad erilise tervenduse osaliseks ja võid tunda seansi vältel valu aktiveerumist (toimuma hakkab paranemine) või ka kadumist probleemses piirkonnas.

Kui võtad seanssi vastu esimest korda ja seansi ajal suurt midagi füüsiliselt ei tunne siis tea, et muudatused ja tervendusprotsess leiab su alateadvuse tasanditel ja energeetikas aset ikkagi, kõik saab sulle parimal moel seadistatud just nii, nagu oled hetkel valmis vastu võtma ja sinu keha hakkab paremini tööle, et ka seansijärgselt ise asju vabastada. Tervendusprotsess ja energiate kohandumine algab tavaliselt juba sel hetkel, kui oled teinud otsuse seansil osaleda. Isegi kui sa ise enda juures hilisemaid muutusi tähele ei pane, siis võivad teised tajuda muutusi sinus, et oled kuidagi rahulikum, tasakaalukam, säravam ja sa hakkad usaldama rohkem iseennast ja elu loomulikku kulgu.

Seansijärgne aeg: Hoia järgnevatel päevadel toitumine kergemana. Kui tunned ennast seansi järgselt või mõnel järgneval päeval halvasti või rohkem emotsionaalsemana, see on märk sellest, et oled mingit rahulolematust alla surunud ja need teemad on üles kerkinud. Lahendamata psühholoogia on see, mis siis tähelepanu vajab. Allasurutud tunded on vaja ära kogeda, lubada endal tunda- viha, kurbust vms. Tunne vabaneb, kui lubad endal seda tunda. Siis on võibolla vajalik ka andestada nendele inimestele, kellega need energiad seotud on. Igal juhul tuleb kasuks teadlikumalt oma mõttemustritesse vaadata ja see rahulolematuse allikas oma elust kõrvaldada- vahel piisab selleks ka selgest otsusest või suhtumise muutusest antud olukorda ja seda, mis see täpselt on ei pea seda kaugelt otsima, see on viimase 2-4 nädala sündmuste-mõtete-tunnete tagajärg. Kindlasti on sel juhul vaja ennast täiendavalt puhastada kuna vabanenud pakett on olnud liiga suur ja aurasse kinni jäänud- siis pese dušhi all oma aurat (lastes veel 2-5 min järjest voolata kehast u. 30 cm kaugusel), mediteeri või tee sporti (mine jooksma), viibi looduses- ole puude all või veekogude läheduses, kuula või hääli mantraid, kuula tervendavat muusikat või põleta enda läheduses küünlaid.

Parimad tervendajad ja edasise puhtuse säilitajad sinu jaoks on:
– Vesi: joo vähemalt 2 liitrit päevas puhast vett, võid vett laadida ka kristallidega (nt. mäekristall, roosa kvarts, šungiit on väga sobivad), selleks aseta lihtsalt kristall vette ja lase seista üleöö.
– Päike: soojendab ja annab energiat, laeb organismile vajaliku D-vitamiiniga. Päike on rõõmuallikas ja võid alati kui lamad õues ja võtad päikest paluda  alati päikesel ka valgustada ja puhastada sinu hingekristalli!
– Tervislik toit: eelista taimset, puhtalt kasvatatud toitu ja väldi raskeid ja keha koormavaid toiduaineid (liha, valgest jahust tooted ning valget suhkur). Ka gluteeni tarbimist võiks vähendada või hoopis vältida. Palju rohelist (spinat, brokkoli, erinevad maitsetaimed ja salatid) on parim rakutoit. Kasuta toidu valmistamisel ka Himaalaja soola, mis sisaldab 84 eluks vajalikku mineraalainet. Joogiks on head värskelt pressitud mahlad, smuutid, ingveri-sidrunitee, piparmündi või melissitee või teised sulle meeldivad taimeteed.
– Treening: (jooksmine, jooga, tantsimine, kõndimine jne.)- igasugune füüsiline liigutamine aitab liigutada ka energiaid kehas, emotsioone liigutada välja ja kui seda tehakse veel looduses või värskes õhus, siis on sellel topelt puhastav mõju.
-Värske õhk: Sügav hingamine varustab rakkusid hapnikuga mis ei lase haigustel kinnituda, hingamine paneb tundma sind rohkem elavana. Looduses jalutamine on hingele parim.
Puhkamine ja rahulik uni: oluline on, et sul oleks piisavalt vaba aega et puhata ja ennast taastada, muidu kurnad lihtsalt oma energiavarud tühjaks. Uneajal toimubki kehas taastumine, seepärast eemalda kõik segajad ja vajadusel palu ka ingleid appi, et nad aitaksid sul öösel väga rahulikult magada ja korralikult välja puhata.

On suurepärane, kui tunned end seansi järgselt hästi ja tajud endas kvaliteete, mida pole tajunud kunagi varem. Siis võid lihtsalt olla tänulik iseendale ja lihtsalt hoia seda puhtust mis sinus imeliselt hiilgab. Lase oma armastus lihtsalt südamest valla ja tea, et see armastus kaitseb sind alati! Aitäh, sulle imeline hing, et sa oled olemas ja oled just selline, nagu sa oled!

Helget seanssi ja imelist rännakut oma sisemaailma soovides,

Armastuse ja tänulikkusega,
Jaana