Kaugtervendusseansi “Küllus ja lõputu rõõm” juhised

Armas kaugtervendusseansil “Küllus ja lõputu rõõm” osaleja!

Seanss toimub teisipäeval 12. märtsil kell 22.30 ja kestab ca. 48 minutit (olenevalt sinu enda isiklikest sisemistest protsessidest võib kesta ka kauem).

Kui sul vähegi võimalik on, siis võta enne seanssi üks paber ja kirjuta sellele kõik see, millest oled valmis loobuma  ja lahti laskma oma elus (mõttemustrid, olukorrad, vanad uskumused jne) ning põleta see paber andes kõik mured mõttes üle Looja armastavasse hoolde.

Seejärel võta teine paber ja kirjuta sellele kõik see, mida soovid luua oma ellu, millest sa unistad- on need siis paremad suhted, uued tööalased võimalused, hea tervis, raha millegi jaoks vms. Ole oma soovides täpne ja kirjuta see vormis: “MUL ON…. või MA OLEN…” Seejärel anna kõik oma unistused, mis paberil kirjas mõttes üle inglitele ja pane see paber kuhugi silmade alt ära (nt. oma külluselaekasse) ning vaata seda paberit aasta pärast, siis näed, mis su elus on vahepeal muutunud ja kui palju sinu soovidest on tegelikult täitunud või täitumise poole teel.

Lõpeta vähemalt 5 minutit enne seansi algust oma argitoimetused, pane põlema küünlad ja valmis muusika. Muusika käivita peale taotluse ütlemist ja muusika lõppemine on sulle indikaatoriks seansi lõppemisest.

Seejärel heida pikali ja võta peale ka tekk, et võiksid lõdvestuda ja lasta oma kehal ning meeltel rahuneda. Hinga mõned korrad sügavalt sisse ja välja ja lõdvesta teadlikult oma keha.

Kui aeg on käes, lausu seansi vastuvõtmiseks lausu TAOTLUS:  

"Ma võtan nüüd vastu kaugtervendusseansi "Küllus ja lõputu rõõm". Ma lasen praegu vabaks kõik sisemised vastupanud, blokeeringud ja piirangud mis ma enda ümber olen ehitanud. Ma lasen vabaks kõik, mis takistab mul olemast kontaktis oma kõrgema olemusega ning elamast oma elu avatud südamega terviklikuna, täielikus armastuses, rõõmus ja külluses. Ma lasen vabaks ka kõik selle, mis takistab mul usaldamast elu ja selle kulgu. Ma annan vabaks kõik mõttemustrid, sõltuvused ja hirmud, mis mind enam ei toeta ja mis takistavad mul elamast elu, mida olen tõeliselt väärt. Ma ühendan end lahti kõikidest vanadest, mustadest ja mulle ebavajalikest energiatest, mida minu hing enam ei vaja õppimiseks ja arenemiseks. Nüüdsest alates asun ma külluse, rõõmu, rahu ja armastuse teele. Ma avan ennast vastuvõtmiseks ingellikule tervendusele ja külluse-energiatele. Ma luban inglitel täielikult minusse kallata ja ankurdada puhast rahu, armastust, küllust ja üksolemist ning ma võtan rõõmuga vastu kõik uuenenud sagedused, Universumi imed ja kingitused. Ma võtan vastu külluse ja rõõmu oma ellu igal tasandil. Saagu kõik toimuma minu jaoks nii, nagu hetkel on parim." 

Käivita muusika (kui võimalik, siis palun kasuta muusika kuulamiseks kõrvaklappe), otselink muusika kuulamiseks on SIIN:

Seejärel sule seansi ajaks oma silmad.

Selle seansi ajal saad osa tervendavast Allika energiast, Looja armastusest ja ingellikust tervendusest ning kogu protsessi käigus võid tunda oma kehas erinevaid aistinguid- kõik need hetked kui sa tajud nähtamatut puudutust või tunned, justkui keegi võtaks midagi liigset su seest ära on täiesti normaalsed ja tervendusprotsessi osa. Võid tajuda energiate liikumist spiraalselt, lainetena, soojusena. Kui sa tunned mingil hetkel seansi vältel külmust, raskustunnet siis transformeeruvad ja vabanevad negatiivsete mõtete tagajärjel tekkinud energiad. Kui keha läheb pingesse, siis liiguta jalgu või käsi (võid teha mõned ringid) ja hakka teadlikult sügavamalt hingama nina kaudu sisse ja suu kaudu välja. Võid ka kujutleda, et see raskus väljub iga hingetõmbega su kehast jalataldade, peopesade või pealae kaudu. Kui on palju raskeid tundeid (negatiivsete mõtete ja viha järelprodukt) siis on ka väga suured vabanemised. Kui kehas hakkab pakitsema, sügelema või tekib tahtmine niheleda, siis lihtsalt hinga sellesse kohta või lausu mõttes sellele valule: Lahustu armastuses! Mida puhtamaks keha läbi energiaseansside saab, seda vähem on taolisi aistinguid ning need asenduvad aja jooksul heaolu, rõõmu, üksolemise ja rahulolutundega. Ole selle seansi ajal valmis ka andestama inimestele, kellega seotud probleeme sulle võidakse näidata. Kui sul kerkib mõttes või silme ette mõni selline sinu jaoks probleemne inimene, kellega on sisemisi lahendamata ebakõlasid, siis andesta talle ja iseendale, et seda raskust temaga seoses oled endas kandnud ja lase sel minna. See on sinu võimalus mingi sulle valu põhjustanud teemaga endas rahu teha ja see lõplikult lahti lasta.

Võib juhtuda, et jääd seansi ajal magama, see võib olla keha loomulik reaktsioon ja sellest pole midagi, seanss toimib sinuga energeetilisel tasandil läbi alateadvuse ikka- mõnel juhul on see isegi kasuks kuna siis ei seisa meel tervendusprotsessile vastu. Võid näha seansi ajal pilte, värve, kujundeid, minevikumälestusi, tajuda pimeduse muundumist valguseks, avardumist, laienemist. Võid ka kuulda või näha kuidas inglid sinuga räägivad, sind toetavad ja abistavad. Kui sa midagi ei näe ega tunne, siis sellest pole midagi, see võime ajapikku areneb ja usalda lihtsalt, et sinu kõrgem olemus võtab need juhatused ja teadmised vastu mis sul on vaja. Võid tunda ka seansi jooksul erinevaid emotsioone, tunne need ära, koge veidi ja lase siis nendel minna. On soovitav mitte jääda liiga pikalt pidama mingisse negatiivsesse tundesse, võid selle lõpetada koheselt kui otsustad, et see on minevik ja ei kajasta enam sinu praegust hetke.  Kui sul on mingeid füüsilisi probleeme, siis valutavad kohad saavad erilise tervenduse osaliseks ja võid tunda seansi vältel valu aktiveerumist (misjärel saab toimuda paranemine) või ka kadumist probleemses piirkonnas.

Seansi lõppedes võta üks hetk ja täna mõttes oma kaitseinglit, peaingleid ja kõiki teisi abistavaid ingleid ja kõrgeid valgusolendeid kes sind aitasid, Loojat ja muidugi ka iseennast ja ütle endale: “Ma usaldan elu. Ma usaldan elu ja usun, et sel on minu jaoks varuks alati vaid parim. Ma armastan elu ja elu armastab mind! Ma olen väärt kõiki neid häid asju, mida elu mulle anda soovib.” Tunneta nende lausete mõju oma kehas. Võid seda ka seansijärgsel perioodil mõnda aega korrata, et su alateadvus võtaks selle omaks.

Kui võtad seanssi vastu esimest korda ja seansi ajal suurt midagi füüsiliselt ei tunne siis tea, et muudatused ja tervendusprotsess leiab su alateadvuse tasanditel ja energeetikas aset ikkagi, kõik saab sulle parimal moel seadistatud just nii, nagu oled hetkel valmis vastu võtma. Tervendusprotsess ja energiate kohandumine algab tavaliselt juba sel hetkel, kui oled teinud otsuse seansil osaleda. Kui sa ise enda juures muutusi tähele ei pane, siis võivad teised märgata, et oled muutunud rahulikumaks, tasakaalukamaks, säravamaks ning asjad, mis pikka aega pole su elus kuskile poole liikunud hakkavad peagi positiivses suunas liikuma ja arenema. Ole siis avatud, usalda Universumit- liigu elu vooluga kaasa ja võta need muutused enda ellu rõõmuga vastu.

Seansijärgne aeg: joo kohe peale seanssi palju vett- energiaravi aitab kehas vedelikud liikuma ja puhas vesi aitab su kehal puhastuda ja välja pesta selle, mis peab minema. Hoia järgnevatel päevadel toitumine kergemana- eelista taimetoitu ja väldi raskeid toiduaineid (sealiha, valgest jahust ja suhkrust tooted). Värsked salatid, mahlad, smuutid, soojad supid on soovituslikud. Kui tunned ennast mõnel järgneval päeval halvasti või rohkem emotsionaalsemana, see on märk sellest, et oled mingit rahulolematust alla surunud ja need teemad on üles kerkinud ja sul on vaja sellega tegeleda. Siis on vaja teadlikumalt oma mõttemustritesse vaadata ja see rahulolematuse allikas oma elust läbi uue mõtlemise kõrvaldada- vahel piisab selleks lihtsalt andestamisest ja suhtumise muutusest. Kindlasti on sel juhul vaja ennast täiendavalt puhastada kuna vabanenud pakett on olnud liiga suur ja aurasse kinni jäänud- siis pese dušhi all oma aurat (lastes veel 2-5 min järjest voolata kehast u. 30 cm kaugusel), mediteeri või tee sporti (nt.mine jooksma), viibi looduses- ole puude all või veekogude läheduses, kuula loodusehääli, tervendavat muusikat või põleta enda läheduses küünlaid või kasuta enda puhastamiseks viirukisuitsu.

Iga sinu mõte mis on laetud hea tundega toob sinuni kõik mida vajad! Ära sea oma soovidele ajalisi piiranguid, mõned asjad täituvad varem, mõned hiljem. Sulle on oluline teadmine, et su mõtete seemned on universumisse külvatud ja seal nad ka kasvama hakkavad. Seepärast jätka oma soovide soovimist ja kuula oma sisetunnet vajalike sammude osas- sulle tuleb pidevalt juhatus mida järgmiseks teha kui oled piisavalt palju iseendaga ja vaikselt kuulad.  Väldi igasuguseid ootusi ning ole vastuvõtlik sellele, mida elu su teele toob- universum on lõputult külluslik ja sina oled kõike seda head väärt, mida Kõiksuse Looja sulle, oma armastatud lapsele anda soovib. Märka neid väikesi, imelisi hetki kus sinu sees on suurem rõõm kui iial varem- mida rohkem endas rõõmu ära tunned, seda rohkem oskad valida oma ellu kogemusi mis sulle rõõmu toovad ning seda rohkem rõõm su südames end sulle ilmutab. Elu on imeline ja sina oled imeline! Pea seda alati meeles.

Helget seanssi ja imelist rännakut oma sisemaailma soovides,

Armastuse ja tänulikkusega,
Jaana