Sügisese pööripäeva kaugtervendusseansi juhised

Abundance-Mandala1Armas hing,

Ma tänan sind südamest, et oled otsustanud osaleda sügisese pööripäeva kaugtervendusseansil ja pühendad veidike aega iseendale oma imelise tuleviku, sisemise rahu, tasakaalu, tervise ja heaolu nimel.

Seanss toimub pühapäeval, 23.septembril kell 22.30 ja kestab ca. 49 minutit (olenevalt sinu enda isiklikest sisemistest protsessidest võib kesta ka kauem ja mõningatel juhtudel jätkuda ka öösel).

ENNE SEANSSI: Palun võta üks paberileht ja veidi aega, et kirjutada üles oma soovid eelseisvaks perioodiks- mida sa soovid luua, kogeda, omada oma elus (ca. aastaks järgmise sügisese pööripäevani). Ja ära unusta seda paberit koostades kirjutada stiilis: Mul on…; Ma olen…;. Siin ei pea mõtlema ainult füüsilistest asjadest vaid ka nendest väärtustest, mida enda elus suurendada soovid (rahu, rõõm, naer, jõud jne). Paber pane silma alt ära kindlasse kohta, kust saad selle nt. aasta pärast leida ja lugeda ning mõista, milline edasiminek on vahepeal toimunud.

Teine oluline paberileht on “Minu eesmärgid”. See paber peaks järgnevate nädalate jooksul olema võimalikult tihti sinu silmade ees ja saad seda vajadusel täiendada, ka juba täidetud ülesanded maha tõmmata. Püstita reaalsed eesmärgid ja ära anna neile eesmärkidele hinnanguid- kui suured, väikesed need on, kas pead nende täitumist reaalseks või ebareaalseks- lihtsalt pane need kirja ja pärast seanssi asu tegutsema väiksematega seotult, suuremad jaga väiksemateks etappideks ja tee samme, valikuid ja otsuseid nende teostumise suunas. Eesmärkide hulka võid kirjutada ka need asjad, mida tead, et pead tegema kuid mille tegemist lükkad pidevalt edasi. Eesmärgistatud tegutsemine aitab hoida mees/naisenergiaid tasakaalus ja annab elule suuna ning mõtte!

SEANSIKS VALMISTUMINE:

Lõpeta vähemalt 5 minutit enne seansi algust oma argitoimetused, pane põlema küünlad ja valmis muusika (kontrolli helitugevust!). Muusika käivita peale taotluse ütlemist ja muusika lõppemine on sulle ka indikaatoriks seansi lõppemisest. Kui muusika mängimisel peaks tekkima internetiühendusega probleeme (hakkab hakkima) siis võid lihtsalt vaigistada muusika ja jätkata seansi vastuvõtmist ilma muusikata.

Seejärel heida pikali, et võiksid lasta oma kehal ja meeltel rahuneda. Võta peale kerge tekk, et seansi ajal oleks mugav olla. Jälgi et su käed ja jalad oleksid vabalt (jalgade vahel ca. 40 cm vahe), peopesad ülespoole keeratud, ja keha avatud vastu võtma (väldi ristiasendeid seansi ajal, see on kaitseasend ja blokeerib energiavoogu). Hinga mõned korrad suu kaudu hästi sügavalt ja aeglaselt sisse ja välja ja lõdvesta teadlikult oma keha.

Kui aeg on käes, lausu seansi vastuvõtmiseks lausu TAOTLUS (mida keskendunumalt ja aeglasemalt ning kõva häälega saad lugeda, seda parem:) :

"Ma võtan nüüd vastu pööripäeva kaugseansi ja inglite tervenduse. Ma taotlen oma alateadvuse puhastumist mustast, haigusttekitavast ja mulle ebavajalikust energiast; ebavajalikest seostest ja kõigest sellest mis mind enam ei teeni. Kõik minu mõtted, sõnad ja käitumine, millega olen end ise hävitanud, iseenda vastu elanud, palun need energiaväljad minust eemaldada nii sügavalt, kui võimalik. Palun puhastust oma seksuaaltasandile, elujõutasandile, hingetasandile, suhtlemistasandile, edasiliikumistasandile, mõttetasandile. Palun puhastust ka kõikidest nendest negatiivsetest valusatest blokeerivatest energiatest, mida teised inimesed on mulle suunanud oma sõnade, mõtete ja käitumise läbi, mille kaudu olen elus kogenud valu ja kannatusi. Ma võtan vastu kõik positiivsed muutused oma ellu ja luban nüüdsest sündida kõikidel imedel oma elus. Ma usun oma soovide täitumisse ja võtan vastu kõik Universumi pööripäeva kingitused. Sündigu kõik suurema selguse, rahu, harmoonia, valguse ja armastuse nimel minu kõige kõrgemaks hüvanguks ja nii, nagu mulle on parim."

Seejärel käivita muusika, otse youtube link on SIIN

Seansi lõppedes: Kui muusika lõpeb, on seanss läbi. Võta siis veel üks hetk ja täna mõttes peaingleid, kes sind aitasid (Miikael, Gabriel, Chamuel, Zadkiel, Rafael, Uriel,Jofiel) ja Ülestõusnud meistreid, kõiki teisi valgusolendeid ja ingleid kes sind aitasid ja toetasid, Loojat ja muidugi ka iseennast ning saada oma südamest armastust ja tänu igasse oma keharakku. Täna ka oma soovide täitumise eest ja kogu selle armastuse eest mis sulle elu jooksul osaks on saanud, keskendu kogu südamest tänutundele ja võimenda seda 10X, 100X, 1000X.

Joo kohe peale seanssi vähemalt klaasitäis vett, puhas vesi aitab su kehal puhastuda, viib välja toksiinid.

Selle seansi ajal saad osa ingellikust tervendusest ja puhastavast ning laadivast kristallienergiast. Kogu protsessi käigus võid tunda oma kehas erinevaid aistinguid- kõik need hetked kui sa tajud nähtamatut puudutust või tunned, justkui keegi võtaks midagi liigset su seest ära on täiesti normaalsed ja tervendusprotsessi osa. Võid tajuda energiate liikumist spiraalselt, lainetena, soojusena, külmusena. Ole vaatleja, katsu mitte anda toimuvale hinnanguid. Kui sa tunned mingil hetkel seansi vältel raskustunnet mõnes kehapiirkonnas või keha läheb pingesse, kuskil tekib valu, siis hakka teadlikult sügavamalt hingama nina kaudu sisse ja suu kaudu välja. Võid ka sellele tundele öelda: Lahustu armastuses! Igal juhul on see on märk minevikuraskuse vabanemisest. Võid ka kujutleda, et see raske energia väljub iga hingetõmbega su kehast jalataldade, peopesade või pealae kaudu. Kui on olnud seansi eel raske aeg või palju raskeid tundeid, sissepoole lukustatud ja allasurutud tundeid, siis on ka väga suured vabanemised. Mida puhtamaks keha läbi energiaseansside saab, seda vähem on taolisi aistinguid ning need asenduvad aja jooksul heaolu, rõõmu, üksolemise ja rahulolutundega.

Võib juhtuda, et jääd mingis seansi etapis magama, see võib olla keha loomulik reaktsioon ja sellest pole midagi, seanss toimib sinuga energeetilisel tasandil läbi alateadvuse ikka- mõnel juhul on see isegi kasuks kuna siis ei seisa meel tervendusprotsessile vastu. Võid näha seansi ajal pilte, värve, kujundeid, minevikumälestusi, tajuda pimeduse muundumist valguseks, avardumist, laienemist. Ja isegi kui vahest nähtud pildid on sulle arusaamatud või rasked tõlgendada (nt. sümbolid), siis usalda lihtsalt, et su Kõrgem Mina teab, mida sellega peale hakata. Kui sa midagi ei näe ega tunne, siis sellest pole midagi, see võime ajapikku areneb ja on seotud sinu tundlikkusega. Mõnikord piirab tundlikkust ka liigne negatiivsete emotsioonide hulk kehas (hiljutised emotsionaalsed läbielamised). Võid tunda ka seansi jooksul erinevaid emotsioone, tunne need ära ja lase siis nendel minna. Kui sul on mingeid füüsilisi probleeme, siis valutavad kohad saavad erilise tervenduse osaliseks ja võid tunda seansi vältel valu aktiveerumist (toimuma hakkab paranemine) või ka kadumist probleemses piirkonnas.

Kui võtad seanssi vastu esimest korda ja seansi ajal suurt midagi füüsiliselt ei tunne siis tea, et muudatused ja tervendusprotsess leiab su alateadvuse tasanditel ja energeetikas aset ikkagi, kõik saab sulle parimal moel seadistatud just nii, nagu oled hetkel valmis vastu võtma ja sinu keha hakkab paremini tööle, et ka seansijärgselt ise asju vabastada. Tervendusprotsess ja energiate kohandumine algab tavaliselt juba sel hetkel, kui oled teinud otsuse seansil osaleda. Isegi kui sa ise enda juures hilisemaid muutusi tähele ei pane, siis võivad teised tajuda muutusi sinus, et oled kuidagi rahulikum, tasakaalukam, säravam ja sa hakkad usaldama rohkem iseennast ja elu loomulikku kulgu. Tuletan sulle meelde, et selle seansi mõju ei pea kajastuma otseselt sulle nähtavate/tajutavate tundmustena seansi ajal vaid tajud muutusi oma igapäevaelus seansijärgselt, kui satud näiteks sind varem häirinud olukordadesse. Kasvab sinu teadlikkus ja oskus erinevates situatsioonides oma keskmesse jääda.

Seansijärgne aeg: Hoia järgnevatel päevadel toitumine kergemana. Kui tunned ennast seansi järgselt või mõnel järgneval päeval halvasti või rohkem emotsionaalsemana, see on märk sellest, et oled mingit rahulolematust alla surunud ja need teemad on üles kerkinud. Lahendamata psühholoogia on see, mis siis tähelepanu vajab. Allasurutud tunded on vaja ära kogeda- lubada endal tunda- viha, kurbust vms. Tunne vabaneb, kui lubad endal seda tunda, lase sel siis nagu merelainel üles kerkida ja välja vibreerida. Siis on võibolla vajalik ka andestada nendele inimestele, kellega need energiad seotud on, vahest ka välja nutta, naerda. Igal juhul tuleb kasuks teadlikumalt oma mõttemustritesse vaadata ja see rahulolematuse allikas oma elust kõrvaldada- vahel piisab selleks ka selgest otsusest või suhtumise muutusest antud olukorda  Kindlasti on sel juhul vaja ennast täiendavalt puhastada kuna vabanenud pakett on olnud liiga suur ja aurasse kinni jäänud- siis pese dušhi all oma aurat (lastes veel 2-5 min järjest voolata kehast u. 30 cm kaugusel), mediteeri või tee sporti (mine jooksma), viibi looduses- ole puude all või veekogude läheduses, kuula või hääli mantraid, kuula tervendavat muusikat või põleta enda läheduses küünlaid.

On suurepärane, kui tunned end seansi järgselt hästi ja tajud endas kvaliteete, mida pole tajunud kunagi varem. Siis võid lihtsalt olla tänulik iseendale ja lihtsalt hoia ennast, lase endal särada! Lase oma armastus lihtsalt südamest valla ja tea, et su südame tarkus juhatab sind ja armastus, mida iseenda vastu tunned, kaitseb sind alati!

NÕUANDEID JA SOOVITUSI seansijärgseks ajaks:

  • Vabane ohvrirollist. Kui sulle on omane teisi oma elu raskustes süüdistada, kui tunned et sind ei mõisteta, solvud tihti ja olen nördinud ja pettunud siis lubad sa olla endal elu olukordade ohver. Tõde on see, et sa pole kunagi päriselt ohver kui sa just ise ei luba endal just niimoodi tunda. Sul on alati võimalus astuda ohvrimõtlemisest üle, sa võid alati anda igale olukorrale oma elus just sellise tähenduse nagu sa valid anda. Alati, kui tunned et sind on koheldud halvasti või ebaausalt mõtle sellele, mida sa sellest kõigest võitsid? Küsi endalt ka, miks sa lubad just sellel inimesel või olukorral end ohvriks muuta? Mõtle seejärel, kuidas sa saaksid oma tunnetust sellest sündmusest muuta nii, et sa end ohvrina ei tunneks? Kaalu oma valikuvõimalusi: kas peaksid sellele inimesele vastu hakkama? Või hoopis minema kõndima? Või hoopis muutma seda konteksti, milles kogu seda olukorda näed? Pea meeles, et keegi ei saa sulle haiget teha ilma sinu enda loata, keegi ei saa sind alandada kui sa ise ennast austad.
  • Tee kindlaks, millised asjad sinu energiataset tõstavad, mis sinu energiat toidab, millest sa saad rõõmu ja häid emotsioone mis su energiaväljasid tugevdavad. Pane need asjad kirja ja tee iga päev sellest nimekirjast midagi. Mõned näited: jalutamine, aias töötamine, lemmikrestoranis käimine, hea tee joomine ja samal ajal looduse imetlemine, joogaga tegelemine, lastega aja veetmine, erilise toidu valmistamine, tantsimine, joonistamine, mõne hobiga tegelemine jne.
  • Liigu aeglaselt– kui sa liigud kiiresti ja tormad ühest kohast teise siis puudub kokkupuude sellega, mida tõeliselt koged. Kui aga aeglustad elutempot saad olla ühenduses sellega, mis on ehe ja tõeline. Vali iga päev üks asi, mida teha aeglaselt, pöörates sellele täiel määral oma tähelepanu. Võid alustada 15 minutist. See võib olla kõndimine, hingamine, söömine. Kui valid söömise siis imetle toidu väljanägemist, lõhna. Mälu väga aeglaselt nagu see oleks su esimene ja viimane suutäis. Väärtusta toidu maitse iga nüanssi. Kui valid kõndimise siis kõnni väga aeglaselt, võid aeg-ajalt isegi seisatada, et imetleda rohuliblet, vaadelda kuidas tuul lehti liigutab, kuulata ümberringi olevaid hääli, helisid. Märka kõike, mis püüab su tähelepanu kui sa liigud aeglaselt.
  • Aeg iseendale. Võta endale üks päev nädalas kus sa tõesti mitte midagi ei tee. Kui see on palju siis võta endale kasvõi üks tundki. See on väga julge tegu. Kohtu iseendaga, ka kõikide nende osadega endast mida sa näha ei taha. Puhka ja ole lihtsalt iseendaga. Võta ennast oma käte embusse kaissu ja anna oma armastust iseendale.
  • Ole väga tähelepanelik “märkide” suhtes, eriti nende mis tulevad nõuannetena nendelt inimestelt kellega sa kokku puutud. Sa räägid mõne inimesega ja ta räägib sulle millestki mis sulle lahendusi pakub, sind suunab teerajale mida sa ise pole märganudki. Need on sõnumid sulle kõrgemalt poolt, inglid räägivad ka läbi teiste inimeste- võta need vastu ja püüa näha veelgi sügavamale nende sõnumite taha.
  • Ütle elule “jah!” Igas päevas tuleb ette hetki, vahest tobedaid ja jaburaid, vahest tõsiseid ja vihaseksajavaid, vahest kurbi ja nukrusttekitavaid ja ükski hommik me ei tea, millise “kingitusega” me üles ärkame. See kõik on osa elust, inimeseks olemise kogemusest. Vali ärkamise hetkel elu- ütle endale “Jah, seda ma just praegu tahangi.” Sellega muudad kõik mis on enda jaoks õnnistuseks. Ütle endale ka igal hommikul: “Looja korraldab mu elu täna ja kogu aeg. Olgu tänane päev ja kõik see, mis minuga päeva jooksul juhtub Looja eriline kingitus, mis on täis tähendusi ja õnnistusi.”

Aitäh, sulle imeline hing, et sa oled olemas ja tea, et sa oled väga-väga armastatud!

Helget seanssi ja imelist rännakut sulle oma sisemaailma soovides,

Armastuse ja tänulikkusega,
Jaana