Tervendusseanss

Minu tervendusseansile on oodatud igaüks, kel on mõni füüsiline või hingeline probleem, milles vajab abi, juhatust leidmaks vastuseid ja väljapääsu ning lõpetamaks vanu mõttemustreid, mis on neid seisundeid tekitanud. Võid seansile tulla ka siis, kui su elus on väga suured muutused või tunned elus paigalseisu, lihtsalt energiapuudust. Ükskõik, kus sa hetkel oled, aitan sind lähemale sinu sisemisele jõule ja terviklikule, loomulikule olemusele.

Olen aastaid praktiseerinud erinevaid tehnikaid ja saanud universumist juhatust omaenda tervendusmeetodi väljaarendamiseks. Selle seansi ajal ei kasuta ma kindlaid tehnikaid vaid tegelen inimese energiasüsteemi taastamise ja energiakeskuste korrastamisega just nii, nagu minu Kõrgem Mina ja kliendi Kõrgem mina juhatavad. See võib hõlmata kätega energeetilist tervendamist, vestlust. Kasutan tervendamiseks puhast Algallika energiat ja vajadusel ka ingellikke abilisi. See, mida seansi ajal tunnen või sõnumitena vastu võtan, annan edasi ja me pöörame selle kohe seansi ajal tervendusse. Saad seansi ajal väga palju teada oma eluliste mustrite tekkest ja sellest teadlikuks saades oled võimeline neid muutma. Tunned seansi jooksul samm-sammult kuidas su kehas energia liikuma pääseb, erinevad rasked kihid vabanevad ja su südamesse heade asjade jaoks ruumi juurde tuleb.

Peamised teemad, millega seansi ajal tegeleda on: 

  • Armastus. Lähisuhted. Suhete puhastamine ja parandamine.
  • Suhe rahaga. Külluse toomine inimese ellu.
  • Tervisega seonduv, isiklik energiatase.
  • Töösuhted ja töökohaga seonduv.
  • Kooli ja õppimisega seonduv.
  • Lapsed ja lastega seonduvad probleemid. Viljastumine. Rasedus ja sünnitus.
  • Lein (suhete lõppemisest tingitud või lähedase kaotusega seotud)
  • Eluülesanded. Kas ja kuhu liigud oma eluteel.

Seanss algab vestlusega, kus selgitame välja sinu jaoks hetkel probleemsed valdkonnad. Tegeleme väga aktiivselt nendega kogu seansi jooksul. Seansile tulles on tähtis olla avatud ja rääkida asjadest mis muret teevad nii nagu need on- siis saan sind ka kõige paremini aidata.

energiaraviSeansi ajal suunan inimese keha isetervenemisprotsessi, mis jätkub ka peale seanssi. Tähtis on mõista, et keegi ei saa kedagi terveks teha, tervenema hakkab inimese keha ise ja selleks on vaja aega. Sellest hoolimata tunned peale seanssi ennast rahulikumana ja täis uut energiat – su keha on rohkem tasakaalus ja sa oled vaba nendest asjadest, mis sulle muret valmistasid. Väga oluline on järgida seansi ajal saadud nõuandeid, sest iga tervenemise aluseks on tahe terveneda ja ka koostöö.

See tervendusseanss on teekond valgusesse, avardumisse aidates sul tulla peast südamesse  ja viies sind samm-sammult paremate suhete, suurema hingerahu, eneseteostuse, rõõmu, külluse ja armastuseni oma elus.

Seansid hõlmavad: tsakrad
– südamekeskuse avamist ja tasakaalustamist
– mees-ja naisenergiate tasakaalustamist
– energiakeskuste puhastamist, aktiveerimist ja tasakaalustamist
– mõtte ja tundekeha ning teiste energiakehade energeetilist puhastamist ja tasakaalustamist, mõttemustrite puhastamist (sh. erinevad piirangud,uskumused, hirmudest vabanemine)
– vanade, oma aja ära elanud energeetiliste sidemete läbilõikamist
– konsultatsiooni

Kui sa vajad praegu positiivset muutust oma ellu siis oled õiges kohas!

Tervendusseansi (energiaravi+konsultatsioon 1,5 tundi) tasu 70 €

BRONEERI AEG