Tervis

Olen ise mitme aasta jooksul kasutanud ja julgen soovitada Koralliklubi tooteid ning iga päevaga hämmastun aina rohkem nende toodete positiivsest mõjust tervisele ja võimest keha puhastada ja rakutasandil tervendada. Erinevalt tavalistest apteegis saada olevatest toidulisanditest aitab koralliklubi toodetes peituv taimede jõud lahendada terviseprobleemide põhjuseid, koostises olevad ravimtaimede ekstraktid mõjutavad energeetiliselt probleemi allikat ja võimaldavad seeläbi terveneda ja elada täisväärtuslikku elu.

Klubiga liitumine ei eelda mingisuguseid ostu/müügikohustusi. Saad osta nii enda kui oma lähedaste jaoks vajalikku ja hoolitseda tervise eest siis kui seda ise soovid. Iga klubiliige saab osta tooteid 20% odavamalt. Püsikliendi staatuse kinnitamiseks on vajalik sooritada 90 päeva jooksul peale registreerumist min.16 € ost. Kui seda teinud ei ole, siis konto kustutatakse, kuid saad ennast pärast uuesti registreerida.

Tutvu toodetega siin: http://www.coral-club.com/ee

Koralliklubi/Coral club kliendiks saad registreerida siin: https://www.coralorder.com/en/registration/?REF_CODE=106160799100

Läbi selle lingi liitud minu struktuuri ja olen sulle nõustajaks. Lisainfot toodete kohta või soovitusi konkreetse probleemi korral küsi jaana@elumuutjad.ee

Selleks, et võiksid asuda oma tervist parandama soovitan alustada korallivee joomisest ja ning soolestiku puhastamisest parasiitidest. Küsi lisainfot!