Inglite sõnumid sinule

Inglite sõnumid on personaalne, ainult sinule mõeldud tervendav seanss e-maili teel, mille läbi saad teada, missuguseid nõuandeid inglid ja Su vaimsed juhid tahavad Sulle just praegu kõige enam edasi anda, selleks, et Sa saaksid südamesse rahu ja olla oma elus õnnelik. Personaalsed sõnumid inglitelt aitavad vabastada energiat kui oled oma elus kinni jäänud ja annavad juhiseid, et suunata sind positiivsetesse muutustesse, mida hetkel oma ellu vajad. Sõnumi pikkus on ca. 5-6 lk.

Võid küsida 2 lisaküsimust oma elu kohta või kirjutada lühidalt oma probleemist, millele vastuseid otsid (pole kohustuslik)

Seansi tasu: 35 EUR

Seansi toimumiseks on vaja: 

1. Palun saada oma sooviavaldus e-mailile: 

koos hiljutise fotoga endast, millel su silmad on näha, oma ees-ja perekonnanimi (naistel abiellumise korral neiupõlvenimi) ning sünnikuupäev (päev/kuu/aasta) ja sünnikoht ning oma küsimused (kuni 2) millele vastust või abi soovid leida.

2. Tee ülekanne summas 35.- EUR  (konto nr: EE652200221060667628, saaja: Elumuutjad Oü, selgitus: inglite sõnum ja oma nimi). Lisa palun oma sooviavaldusele ka märge sellest, millal ülekanne on tehtud.

Seansi tulemuse saad 5 tööpäeva jooksul oma e-mailile. Täpse päeva millal sõnumi edastan, kinnitan e-maili teel siis, kui olen sõnumisoovi kätte saanud.

Kui tunned, et vajad elus veidike suunamist ja sul on usku taevastesse jõududesse siis inglid saavad sulle abiks olla.  

TAGASISIDE: 

Naine,46a. Olen Sinult saadud sõnumi eest väga tänulik! Sinult saadud kirjatükki olen korduvalt ja korduvalt lugenud ning püüdnud sisu enda jaoks võimalikult lahti mõelda. Alanud on ka mitmed huvitavad kehalised protsessid minu sees, mis kergitavad esile erinevaid emotsioonitulvasid, et saaksin enda negatiivsete energiatega tegeleda. Seega on sõnum väga tõhus abivahend enda avastamisel ja edasi liikumisel. Aitäh!

Naine, 38a. Aitäh Sulle selle sõnumi eest!!! Lugesin esimese korra läbi, seal oli kõike – äratundmist, kergendust, selgust, aga ka palju, mille üle mõelda! Aitäh Sulle veelkord! Kirjutan kindlasti hiljem uuesti ja tegelikult oli mul küsimusi rohkemgi, nii et äkki tohin ma millalgi veel oma inglikeste poole pöörduda.
Ma kartsin küsimust, mis puudutas mu elukaaslast, aga see sõnum oli nii kergendav ja sisimas mu tunnet või teadmist kinnistav. Veelkord südamlikud tänud Sulle abi eest!

Naine, 25a. Soovisin esimese lugemise peale ruttu tagasisidet anda….täielik de ja vu…istusin ja lugesin ja teadsin täpselt, et olen seda kirja lugenud…isegi mehe möödumine selja tagant oli tuttav tunne.

Naine, 38a. Suured tänud inglite sõnumi eest! Sain enda kohta väga palju informatsiooni, sain teada ka seda et minu suurimaks takistuseks on olnud alateadlik hirm kuid minu töö on nüüd sellest hirmust vabaneda ja sellest võitu saada. Loen seda sõnumit ikka ja jälle ja iga korraga saan selgemaks miks mul seni kõik on nagu seisnud. Olen tohutult tänulik inglitele et nad on mind senini nii palju aidanud, kui olen olnud suhteliselt kuristiku äärel, siis nüüd tean nemad on mind aidanud. Tuhanded tänud inglitele eriti minu kaitseinglile. Viimasel ajal olen tunnetanud ja aru saanud et inglid on minu ümber ja hoolitsevad minu eest. Olukorrad kus ma oleks pidanud viga saama inglid on mind kaitsnud ja antud olukorra lahendanud. Aitäh aitäh aitäh inglitele. Olen õnnelik ja tean et ei TOHI negatiivsusele enam jõudu anda. Palun täna veelkord Ingleid minu poolt!!! 

Naine, 29a. Suured tänud!!! Täitsa uskumatu sõnum- tundsin ennast kohe ära! Super!

Naine, 45a. Tänan südamest väga hea sõnumi eest! Esimene reaktsioon oli nutmine (ilmselt loomulik?!). Täna uuesti lugedes sain aru, et olen tõesti enda alateadvuse väga vale infoga (eriti raha suhtes ja juba alates varasest noorusest) programmeerinud ja soovin seda likvideerida (programmi muuta; alateadvuse “puhastada” vms).

Naine, 40a. Ma tänan sind südamest inglite sõnumi eest. Mu elus toimusid päris suured muutused, mõistsin ühtäkki mida pean tegema ja kuhupoole liikuma. Väga huvitav oli see kuidas sõnumile järgnevatel päevadel kõik minu hirmud lihtsalt plehku panid, tundsin et nende asjade suhtes mida varem kartsin enam hirmusid pole. See on müstika! Aitäh!