Sõnum inglitelt 22.02.2015

archangel-michaelArmas, vahel sulle tundub, et oled kaotanud oma tee ja su elu on kaotanud sügavama mõtte. See juhtub siis, kui oled kaotanud oma eesmärgi tehes asju, mis võivad pakkuda sulle küll rahalist kompensatsiooni, kuid sellest saadav rõõm jääb väheseks või puudub hoopis. Proovi oma eesmärgid uuesti üles leida, vii vajadusel ellu muutused ja otsi positiivseid vaatenurki selles, mida sa teed. Sa saad alati seda, millele sa keskendud. Rõõm, mida sa tunned oma tegemistest, kannab sind edasi su eluteel ja avab sulle järgmise ukse väga kergelt. Rõõm tuletab sulle meelde, et sa ei vaja mitte kannatusi vaid tähtsaim on sinu sisemine õnn. Võta see lihtsalt vastu. Sa juba oledki õnnelik.

Aeg on pöörata taas oma füüsilise keha puhastamisele- sinu vaimse heaolu seisukohalt on oluline sisemine puhtus ja tasakaal ja selle poole võiksid püüelda igal oma eluhetkel. Iga kord, kui sa tunned negatiivseid mõtteid enda üle võimust võtmas, on see sulle märk sellest, et sinu olemus on reostatud kas siis väliste tegurite tagajärjel  (paljud kannavad endaga kaasas emotsionaalset mürki, mida üksteisega teadmatult vahetatakse) või siis sinu sisemaailma segaduse ning minevikusündmuste tagajärjel. Vali nüüdsest alates puhtus nii oma mõtetes kui tegudes ja vaata üle oma elustiil- kui oled liigselt keskendunud raha teenimisele siis too oma keskendatus tagasi ka iseendale ja oma heaolule- ma luban sulle, et kui sa keskendud rohkem iseendale ja hoiad oma meeled puhtana ning ennast tasakaalus, saabub su ellu kõik see, mida sa vajad kerguse ja rõõmuga.

Armas, juba varasest lapsepõlvest alates oled tundma õppinud hinnangutes elamise reaalsust. Igal sinu eluetapil ja eluhetkel on sind hinnatud- kõigepealt said teiste hinnangute osaliseks ja seeläbi õppisid nägema iseennast ja iseendale hinnanguid andma. Need hinnangud pole olnud alati positiivsed ja ei lähtunud sinu kõrgemast olemusest vaid püüdsid sind suruda ühiskonna poolt välja töötatud skaalasse. See on kolmandas dimensioonis elamise tagajärg ja see mõjutab sinu olemust tänases päevas väga tugevalt, sest sinu mina-pilt kannab endaga kaasas negatiivset infot sinu enda kohta, mis pole kooskõlas sinu hinge sügava olemuse ja harmoonia seadustega.

Su elu ei saa võtta positiivset suunda, kui sa lakkamatult keskendud halvale ja annad oma reaalsusele negatiivseid hinnanguid. Pidev rahulolematus, enda võrdlemine teistega ja sisemuses tekkivad vihahood annavad märku sulle sellest, et midagi su mõttemaailmas on väga valesti ja ainult sina saad seda teadvustades teha pöörde paremuse poole- nii oma mõtetes kui tegudes. Su elu võtab tõeliselt positiivse suuna siis, kui tunned oma südames, et sind ümbritsev ja sinu elukogemused on sulle rõõmu toovad ja heasoovlikud.  Taotle, et kõik sinu elukogemused oleksid harmoonias kõigega, mis on hea ja aktsepteeri asju sellisena nagu need on. Jälgi oma mõtteid ja kõnet pikema ajaperioodi jooksul, kõrvaldades sellest hinnangud- sa võid olla tõeliselt uhke enda üle, kui suudad oma igapäevaelus hinnangutele põhineva mõtteviisi endast välja juurida. Kingi oma südamest andestus kõikidele, kes iganes sulle eales on valu põhjustanud ja soovi neile rahu, õnne ja õnnistust. Kingi oma armastust alati, kui saad -armastus, mida sa kingid tasutakse sulle alati tuhandekordselt.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud ja ma saadan oma kaitsva ja puhastava kiire sinu üle, et saaks lahustuda kogu negatiivsus, mida endaga kannad. Ole sa õnnistatud ja olgu rahu sinuga.

Kanaldas: Jaana Kuus