Sõnum inglitelt novembriks 2019

Armas, Sinu inglid toovad sulle kogu novembrikuu jooksul taevastest kõrgustest headust ja lahkust. Saabuval hingede kuul tuleb sinu juurde palju kalleid lahkunud lähedasi, kelle südamesoov on näha, et sinu sees põleks andestuse leek ja armastuse tuli. Ära ehmata, kui nad ilmuvad su unenägudesse, vaid kuula hoolega, mida neil on sulle öelda, vaata milline on see olek ja energia millega nad ennast ilmutavad. See võimaldab sul ka oma sisemuses lahti lasta nendest asjadest, mida sa seni pole enda jaoks lahti mõtestanud või mõelnud. Armas, nad ei soovi iial, et tunneksid endas mingisugustki süüd. Nad on sinu taevased kaitseinglid kes soovivad, et oleksid õnnelik. Tea, armas et kui ka sinul on neile midagi öelda, kui on midagi mis on jäänud ütlemata, siis võid seda alati teha, olenemata sellest kus viibid, lihtsalt tea, et selleks on alati õige hetk siin ja praegu.

Armas, tea, et see praegune tee, millega seoses oled viimasel ajal konfliktis või rahulolematu olnud, ei ole tõenäoliselt see, mida sulle on ette nähtud. Sa tiirutad ühe ja sama koha peal ringi, kolistad mööda samu mustreid ja ämbreid ja nii aina uuesti ja uuesti. Selleks, et seda muuta tuleb muuta asjaolusid, teha teisiti neid asju, mida oled harjunud ühtviisi tegema kogu elu. See hõlmab ka mõttemustrite muutmist. Teame, et oled harjunud elama füüsilises reaalsuses, seega füüsiline ümberkorraldus sobib sulle, et muuta midagi ka oma sisemuses ja nii saad murda tõkke, mis takistab sul edasi liikumast. Sul tuleb lihtsalt murda oma vanadest mustritest ja piiridest läbi, need lihtsalt ei toimi enam. Kui ütled nendest lahti, tood endas nähtavalt oma varjatud anded ja leiad oma elu tõelise potensiaali.

Tõenäoliselt ei ole sa hetkel oma tegelikust olukorrast päris lõpuni teadlik või oled unustanud teistest inimestest tulenevad tegevused. Sulle võib tunduda, et oled kaotanud millegi tähtsa oma elus ja juurdled, mis see küll olla võib. See, mille oled kaotanud on su enda isiklik vabadus ja paraku tuleb tunnistada, et see kes andis oma vabaduse ära olid sa ise, sest seadsid teiste vajadused ja eesmärgid enda omadest kõrgemale. Kui sa ei keskendu oma vajadustele ja elu eesmärgile, siis sul on väga raske mõista, kuidas jõuda sinna, kuhu tegelikult minna soovid.

Sul tuleb õppida eraldama ennast kõigest sellest, mis ümberringi toimub- mis toimub su perekonna, sõpradega, ühiskonnas, meedias või inimestega tööl, ka kõigest sellest mis toimub maailmas tervikuna. Sa paned nii palju oma energiast kohtadesse, mis tegelikult pole sinu töö või mis mitte mingil moel su hüvanguks pole. See võib tekitada füüsilises kehas väga palju stressi ja pinget, kui lased sel liigselt enda sees võimust võtta, lähed kaasa võõraste emotsioonide ja draamadega. Vererõhk ja stressitase tõusevad koheselt, kui sellega kokku puutud ja see omakorda võib luua väga palju ärevust sinu sees. sest sa tunned end justkui vastutavana teiste inimeste energia eest.  Too ennast vaatleja rolli- sa ei pea selle kõigega emotsionaalselt kaasa minema. Lihtsalt keskendu täielikult iseendale ja lõpeta oma energia jaotamine teistele, lõpetama teistele meelejärele olemise ja küsima endalt: kuidas ma ennast täna tunnen? Kas ma tõesti tahan ennast selle asjaga siduda? Kas see teeb mu õnnelikuks? Ära tee midagi, mis läheb vastuollu sinu enda sisemiste piiride ja tõekspidamistega. Ja pea meeles, et parimad asjad elus juhtuvad, kui oled lõdvestunud, vastuvõtlik ja kuulad oma südame häält.

Sea omad eesmärgid esikohale ja kogu maailm su ümber kohaneb vastavalt. Sa pead olema nüüd vaba ja midagi muutma, olema julge ja otsusekindel küsimustes, mis puudutavad sinu elu. Selleks võib olla vaja teha mingi otsus. Novembrikuu toob suunamuutuse, mida oled vajanud kui lubad sel juhtuda ja sellega koos saabub tasapisi ka õnnelikum, terviklikum ja rahuldustpakkuvam elu.

Katsu sel kuul hoida kõike oma elus tasakaalus. See hõlmab nii sind ennast kui ka kõike seda, mis toimub su elus. Kui sul on kiired ja rohkelt tegemistega täidetud ajad siis võta teadlikult aega puhkamiseks, et tasakaal taastada. Kui oled palju siseruumides, võta teadlikult aega, et käia looduses, end tuulutada ja värsket õhku hingata. Jälgi, et sul oleks kvaliteetaega oma kallima, laste ja perekonnaliikmete jaoks. Jälgi, et sööksid head ja kvaliteetset toitu ja jooksid piisavalt vett. Sa pole siin selleks, et läbi elu tormata vaid selleks, et oma teekonda selle ilus ja rõõmus nautida.

Võimalik, et sul on vaja leida kompromisse suhetes teistega ja teha koostööd, et saavutada edu selles, mida oled soovinud näha lahenemas. Kui jagad oma ideid teistega, siis võivad need muutuda veel paremaks või saavad hoogu juurde. Kui sul on mingi probleem, mis on tekkinud kindlas kohas, kindlate inimestega ja sa ei ole endasse kuidagi rahu leidnud siis võib sul olla abi sellest, kui lihtsalt lähed kasvõi korraks sinna kohta tagasi, kus see tekkis. Sellest võib suur abi olla, et leiaksid taas oma sisemise rahu tagasi. Kui asjad ei suju nii, nagu sa oled soovinud siis tea, et aeg pole nende asjade jaoks veel küps ja võta kõike rahulikult teadmises, et sa ei pea üritama kõike kontrollida, kõik asjad juhtuvad su täiuslikult õigel ajal, usalduses ja lubamises.

Me soovime, et mõistaksid- mõtted loovad su reaalsust, iga mõttega lood seda, mida koged oma elus järgmisel suvalisel hetkel. Ka negatiivsed emotsioonid on mõtete tulemus. Kui sa oled negatiivne ja räägid negatiivselt siis sa justkui mürgitad neid, kes sind kuulavad. Seega ole teadlik sellest, mida sa räägid ja vajadusel muuda suunda, saad seda teha igal hetkel, kui mõistad, et see mida räägid pole tegelikult kuidagi hea ega kasulik. Kui sa hoiad oma mõtted positiivsed siis ei leidu varianti, et midagi saaks halvasti või viltu minna. Kui sul on raske oma negatiivsusest välja tulla, mediteeri koos muusikaga- see puhastab sind ja toob tagasi õigele sagedusele.

Ole julge ja küsi seda, mida sa vajad, väljenda oma soove- nii oma lähedastelt kui meilt, inglitelt sest me oleme su teenistuses, alati valmis sind abistama kui meie poole pöördud. Meie jaoks pole ükski palve tühine ega liiga väike, me aitame sul säilitada usku ja jääda lootusrikkaks ka olukorras, kust väljapääsu ei tundu olevat. Me aitame sul meenutada, et oled siin juba varem olnud, lihtsalt sul on vaja kasutada oma teadmisi ja oskusi. Tee oma hääl kuuldavaks, sest see on tähtis ja oluline, mida sul öelda on.

Armas, me teame , et paljudel teist on olnud rasked ja pimedad ajad. Kuid see periood on olnud ülimalt vajalik, et saaks lahkuda stagneerunud energia. Kui oled juba oma sisemuse avastamise rajal siis oled astunud suure sammu oma parema tuleviku nimel. Sinu olemus pöördub nüüd taas päikese poole, et selle valguses sisemist rõõmu ja uut energiat kogeda. Selles valguses võid kogeda sügavad tundeid ja suurt elurõõmu, sest elul on sulle nüüd nii palju anda kui palju rohkem suudad vastu võtta- su elu saab täidetud imeliste kingituste ja kogemustega. Märka uusi ideid endas ja luba oma loovusel väljenduda just nii, nagu oskad.

Energiad, mis sinu suunas hetkel liiguvad toovad sulle toetust, küllust ja head õnne. Võid kogeda imelisi lahendusi ja ole ka valmis headeks uudisteks, need puudutavad sinu elu ja neid asju, mida oled oodanud väga erilisel moel.

Mina olen peaingel Miikael ja see on minu õnnistus ja sõnum sulle novembrikuuks. Sa oled väga-väga toetatud ja armastatud ning olgu su elutee ja tegemised õnnistatud inglite valguses ja armastuses.

Kanaldas: Jaana

Kui said siit lehelt enda jaoks abi või toetust ja soovid jagada oma tänukingitust, siis võid Elumuutjad.ee valgustöö toetamiseks teha ANNETUSE:
Elumuutjad Oü , a/a: Swedbank, EE652200221060667628
Selgitus: annetus

Suur-suur tänu teile, armsad toetajad selle armastuse ja abi eest, mida Te osutanud olete! Pöördugu teie poole tuhandekordselt tagasi see energia, mida Te juba välja andnud olete või ka edaspidi välja annate!