Tähetarkus- Veenus Jääras

veenusVeenus liigub nüüd Jäära majas! Meie elusid sütitab taas uus ilu, kirg ja lubadus, kui Koidutäht aktiveerib armsad uued suunad meie hingedele, kuhu julgelt liikuda. Kuni 29. maini võib oodata, et maailma naised avavad meid õnne ja kogemuste uute rinnete jaoks ja võib oodata jumalannade armu, mis toob meie meeltesse ja kehadesse uut Valgust.

Ma ennustan järgmisi teemasid esile kerkimas, kui Veenus läbib Jäära märki: vastasseis naistega; naiste jõustamine; suhetes võimu nihked naiste poole; naiste kangelaslikkus; uus loominguline väljendus ja suunad; edu ja võit läbi naiste juhtimise; tunnetuslik kaunistamine; taasleitud geenius; tervise, perekonna ja elutingimuste paranemine; äkiline transformatsioon ja võit kriisis; ja püha ja legendaarse sissejuhatamine.

Rohkem, kui miski muu, on Veenuse transiit Jääras kavandatud meid julgelt ja kaunilt juhatama kogemuse kõrgematesse tsüklitesse. Oma loomult stimuleerib selle mõju suuremat usaldust ja julgust meis kõigis, me lihtsalt peame ära tundma Veenuse mikrokosmilised vormid Maa peal, võtma kinni tema käest, kui ta selle sirutab ja põgenema seiklusesse, millel on solaarsüsteemi kõige armsam energia.

Veenus Jääras kohendab tule elementi Maa peal. See tähendab, et me peame nüüd teadlikult ühenduma tule jõuga, et teha kõige kauneimaid samme ja luua oma tuleviku jaoks kõrgeimat potentsiaali. Mida tähendab „ühenduma tule jõuga?“ See tähendab olla seikluslik, julge, kütkestav, loov, innustunud, agressiivne, kirglik, otsustav, tegevusele suunatud ja juhtima kus iganes ja kuidas iganes. See on aeg, mil särada läbi julguse ja loovuse segu, aeg mil julgelt liikuda uutesse ja kõrgematesse eluviisidesse. Kandke endaga kaasas karneooli ja te ühendute tule maagiaga…

Olümpose õnnistused sajavad Maa peale Veenuse ühenduse ajal Uraaniga, 14., 15. ja 16. mail. Selle all pean ma silmas jumalikke täiustumisi, ilu, teadmisi ja teadlikkust, mis saadakse välgunoolena. Nautige neid päevi, sest Olümpose portaal on siis avatud. Me võime ka oodata ootamatuid ja õnnelikke muutusi oma ajaliinis, mis ülendab soodsalt meie tuleviku kogemusi. Ka aja jaotamine on neil päevil õnnistatud, minge siis vooluga kaasa, kui teie ajakava muutub.

Lõpetuseks on mul tõsine hoiatus meestele, kes on teinud ja teevad kurja naistele: 18., 19. ja 20. mail, kui Veenus teeb aspekti Saturnile Skorpionis, toovad naised teile suurt valu ja tekitavad sügavaid haavu. Teie kuritarvitamist on nähtud ja teotatud. Teie naiste ja tütarde eest makstakse kätte. Halvim teie soost leiab teid ja piinab teid eelseisva Marsi transiidi ajal läbi Skorpioni. See on halastamatu ja traumeeriv. Nautige oma karmat ja kui pimedus langeb, siis pidage meeles, et te olete selle ära teeninud.

Igaveses julguses,
Astroloog Salvador Russo
Tõlkis Tiina Hoel