Sõnum inglitelt oktoobriks 2019

Armas, oktoobrikuu kuldne vägi on sind puudutamas ja sulle positiivset energiat ning õnne toomas. Selles kuus ei pea sa liiga suuri riske võtma sest kuldne valgus toetab ja aitab sind igati su tegemistes. Kuid on väga oluline, et sa alati mõtleksid kõik hästi läbi, enne kui tegutsema asud, et kõik oleks ikka kooskõlas sellega, mida sa soovid ning et saaksid tegutseda lähtudes headest eesmärkidest, jäädes samal ajal ausaks ja õiglaseks. Ära jäta kasutamata neid juhuseid, mida elu sulle pakub, sest su ees avanevad ootamatud võimalused ning su südamel on õige eesmärgi nimel jõudu ja tugevust saavutada just seda, mida praegu kõige enam vajad.

Võibolla oled viimastel aegadel kogenud, et sinus on soov minna tagasi millegi vana juurde, sa ülistad seda vana kogemust või olukorda või inimsuhet, justkui see oleks parim võimalik, mis sinuga iganes on juhtunud. Selles mustris ja minevikus hoiab sind hirm uue ees ning arusaam, justkui elus puuduks areng ja progress. Kuid see on alati olemas. Vana juurde tasub tagasi minna vaid siis, kui selle vanaga on toimunud progress, kui see on arenenud samas tempos mis sina. Kui seal arengut aga pole toimunud, siis võid kogeda teatavat pettumustunnet ja saad seeläbi hea õppetunni, sest sa pead alati tegema valikuid oma elus oma südamehääle järgi käesolevas hetkes, mitte minema kolistama minevikku ja valima sealt esimese ettejuhtuva mugava asja, kuid mis paraku enam kuidagi su energiatega enam ei resoneeru ja sulle selga ei mahu. Ära raiska oma aega ja väärtuslikku energiat valesid valikuid järgides või valedele inimestele lootes ja usalda, need uued asjad mis sinuni praeguses hetkes jõuavad, on täpselt sinu praeguse olemusega kooskõlas.

Kui sa asud spirituaalsele teekonnale ja hakkad uurima seda, mis peitub su sees, siis võid tunda, et ühtäkki kõik probleemid võimenduvad, probleeme on nii palju – ei saa öösel magada, esile kerkivad terviseprobleemid, tekivad ebakõlad või probleemid lähedastega, tööga jne. Seda võib võrrelda justkui tammi lahti laskmisega- kõike (emotsioone, pisaraid, segaseid mõtteid) voolab nii palju ja seda kõike on su jaoks liig-mis liig. Kõik võib tunduda vastumeelt ja tahaks selle kõige eest põgeneda. Probleemid millega sul pole aega ega tahtmist olnud varasemalt tegeleda pole ju tegelikult kuhugi kadunud- nad on seal ja ootavad millal sa nendele tähelepanu pöörad. Kui sa seda hakkad tegema ja lõpuks asud oma sisemusest vabastama neid asju mis sinna kinni on jäänud siis väheneb ka probleemide hulk, meeled rahunevad ja kõik stabiliseerub- sa saad jälle rahulikult magada ning tunned rõõmu oma käesolevast hetkest.

Luba praegu kaunil valgel valgusel, mida rahu- ja armastuseinglid sulle pakuvad endasse siseneda ja see peidab endas võimet lahustada kõik rahutuse ja ärevustunded,mured, stressi, blokeeringud ja valud, millega hetkel silmitsi seisad. Kõik on hästi, siin ja praegu. Võid tunda, kuidas su südamesse ja kogu olemusse saabub tasakesi vaikus, selgus ja sisemine rahu. Võta veel üks hetk, et seda vaikust kuulata ja tunnetada ning luba sellel üle kogu oma elu kõigi tasandite voolata…sinu tahtest seda teha piisab.

Emake maa on andnud sulle kõik vajalikud taimed, mis aitavad sinus elu jooksul katki läinud ja vanematelt päritud katkisi energeetilisi koode parandada ja muundada. Oktoobrikuus too enda juurde lavendli eeterliku õli imeline tervendav vägi, määri seda peopesadele ja hinga seda sisse, et end ergutada kui oled väsinud. Pane mõned tilgad lavendliõli oma padjale, et su uni oleks sügavam ning rahulikum. Sega seda pesemisvahendi hulka, kui oled dušši all, et puhastada oma energiakeha. Kui määrid seda oma otsmikule või kulmude vahele, kolmandale silmale, siis leevendad liigsest ülemõtlemisest tingitud pingeid, suurendad oma intuitiivset teadlikkust ja kuuled selgemalt oma sisemist südametarkust, mis sind edasi juhatab. Lavendel aitab sind just nii, nagu sulle on parim.

Suhted arenevad ja kasvavad kogu aeg ning isegi, kui mingi olukord su suhetes tekitab sulle palju meelehärmi, siis katsu mõista õppetundi, mis selles peitub. Teised inimesed ja nendega seotud olukorrad, eriti need mis tükivad pidevalt korduma on peegeldus su enda sisse maetud minevikuvalust, mis vajab lahti mõtestamist, mõistmist ja sinu enda armastust, et saaksid selle vabaks lasta ja näha kõike oma elus selgelt, ilma uduloorideta. Kui sa oled mõnes oma suhtes teise inimesega juba täielikult alla andnud, siis inglid soovitavad sul muuta suunda ja tuua usk oma ellu tagasi läbi andestamise, sest millesse iganes sa ka oled takerdunud, kõike seda on võimalik parandada, kui sul on usku ja tahet. Su süda ei pea olema kalk ja kivist selleks, et saaksid armastada. Armastus vajab emotsionaalset avatust. Su süda ja kogu olemus peab olema pehme ja voolav, et armastuse sügavad tasandid sinu armastuse kogemuse osaks saaks olla. Kõigil on vahest aegu, kus tuleb ujuda tumedas vees ja kust väljapääsu ei paista olevat kuid kui oma südames palud selgust ja avanemist armastusele ning siis uuesti kõik asjad selgema pilguga üle vaatad, leiad ka lahendused. Negatiivsus ja muretsemine toob sulle seda, mida sa ei soovi, positiivsus seevastu kannab endas head õnne ja imepäraseid juhtumisi. Kahe inimese vahelistes suhteid hoiab elus armastuse side, mille vahel põleb armastuse leek. See armastuseleek on alati elus, kuid seda tuleb toita ja selle eest hoolitseda, et see oma väge ei kaotaks ja ereda leegiga põleks.

Sul võib olla unistusi ja need ajavad sinus lausa üle ääre ning sa soovid neid jagada oma sõprade või kallite inimestega sest vajad nende toetust, et edasi liikuda. Jagades oma südame sügavat soovi, unistust võid vahest kuulda aga esimese asjana: “Vaata ette, see pole su jaoks õige; sa ei suuda või ei oska seda” jne. See võib su soovi hävitada, kuid võib seda ka tugevdada, sest su alateadvus pole valedega nõus. Igal juhul jää kindlaks oma soovile, sest tihti ütlevad inimesed seda, mida nad ei mõtle vaid seetõttu, et kardavad ise su valguses väikeseks jääda. Samuti võib tegemist olla inimesega, kelle mõju su elule on toksiline, seega vaata hoolega, kas teievaheline suhe sulle päriselt peale toksilisuse ka midagi annab ja kui ei anna siis lõpeta see. Tõelised sõbrad tunnustavad su unistusi ja annavad sulle tiivad, et saaksid oma unistuse poole liikuda! Ole tugev ja täis usku iseendasse ja oma võimetesse sel teekonnal, mil liigud läbi tundmatuse oma südamesoovi poole. Olgu sul julgust, sest see võimaldab sul vastu võtta uusi väljakutseid, et oma elu edendada. Kui läbid need testid ja takistused, mida elu ette võib tuua, avanevad sulle uued uksed, täiesti uus maailm ja sa leiad enesest selle imelise aarde, mida oled seni varjul hoidnud.

Oktoober on suurepärane aeg, et millelegi uuele algus panna. Kui sul on asju, projekte, millega oled soovinud alustada kuid siiski seda edasi lükanud siis tea, et nüüd on aeg teha omapoolsed sammud ja ellu viia see, mida oled soovinud. Kui sa ühendad oma isikliku tahte ja jõu siis on tulemused lausa maagilised. Kui teed algust ning astud kasvõi kõige väiksemagi sammu soovitud suunas, võid tunda väga reaalselt kuidas sinust vabanevad varjatud jõud ja sa saad sellest tohutut energiat, uusi ideid, et edasi minna. Oktoobrikuu energia kannab sind kergelt ja helgelt su unistuste täitumise suunas.

Mina olen peaingel Miikael ja see on minu õnnistus ja sõnum sulle oktoobrikuuks. Sa oled väga-väga toetatud ja armastatud ning olgu su elutee ja tegemised õnnistatud inglite valguses ja armastuses.

Kanaldas: Jaana

Kui said siit lehelt enda jaoks abi või toetust ja soovid jagada oma südameheadust, siis võid Elumuutjad.ee valgustöö toetamiseks teha ANNETUSE:
Elumuutjad Oü , a/a: Swedbank, EE652200221060667628
Selgitus: annetus

Suur-suur tänu teile, armsad toetajad selle armastuse ja abi eest, mida Te osutanud olete! Pöördugu teie poole tuhandekordselt tagasi see energia, mida Te juba välja andnud olete või ka edaspidi välja annate!