Nädalasõnum inglitelt 26.05-01.06.2014

Ariel Seekordse nädalasõnumi toob teieni peaingel Ariel, haldjasarnane ingel, kes aitab sind maistes muredes ja igapäevaeluga seotud asjades ja on ka looduse kaitseingel.

Armsad, elu maa peal füüsilises kehas võib olla imeline. Oled kogenud imelisi aegu ja ka keerukaid ja mõtiskled, miks need imelised ajad ei võiks kesta igavesti. Väljakutsed, mida oma elu õppetundides läbi pead on need, mis panevad sind kogema end oma kehas halvasti sest tunded, mida erinevates elusituatsioonides tunned on tihtipeale kellegi teise omad. Võttes enda omana neid tundeid, kogu sellega kaasnevat energiat mis tuleb läbi teiste inimeste poolt väljaöeldud sõnade kaudu sinuni ja andes läbi selle endale või oma elule hinnanguid koged kannatusi ning elad kellegi teise illusioonis, energias, mis pole sinu kõrgemaks hüvanguks. Lahenduseks on andestamine, eelkõige iseendale, sest sinu sisemaailma sündmused toimuvad sinu enda sees ning oma sisemise tugevuse arendamine.

Sisemine tugevus sõltub suuresti sellest, kui puhas on su füüsiline keha ja meeled. Keskendudes oma mõtetes pidevalt negatiivsetele sündmustele, kutsud pidevalt samaväärseid olukordi oma elus esile. Paljud teist valmistuvad pidevalt halvimaks, elavad minevikus või hauvad kättemaksu. Isegi kui pealispind on naeratav ja sile siis alateadvuses käib lõputu vägivald, hirmud, põgenemine ja muu terror. Armasad, mõelge oma viimase aja unenägudele, mida need teile räägivad? Need on peegeldused sellest, mis toimub sinu alateadvuses ja sinu keha üritab sulle märku anda, mis seal toimub, et saaksid selle vabastada. Sinu hinge tõeline olemus on kõigest sellisest puutumata. Saa rohkem teadlikuks iseendast ja hoia ennast oma südames. See, millele oma südames keskendud, see ka sinu elus juhtub. Keskendu oma tugevustele, võimele erinevates olukordades toime tulla. Saad selle mida sa otsid- otsi tuge oma sisemisele väele mitte haavatavusele, vaid nii koged vabadust, mida sa tõeliselt ihkad.

Loodus pulbitseb praegu elust ja energiast. Kõikjal õitseb ja päevad on täis päikest, vahel ka tormi ja maru. Need viimased on looduse viis ennast puhastada energiatest, mida inimene on loodust kahjustades tekitanud. Vaadakem neid kui võimalusi, ka ise midagi endast vabaks anda. Ammutage puhast armastuse energiat väepaikadest või oma maakodudest, mida hoole ja armastusega olete ehitanud ja korda seadnud. Need on parimad paigad, kust leida tuge oma sisemise väe arendamiseks ja säilitamiseks.

Segast informatsiooni on kõik kohad täis. Selleks, et saaksid leida enda jaoks vajalikke vastuseid, pööra oma pilgud raamatute poole, mis käsitlevad vaimseid teemasid. Internetis saadaval olev info on tihtipeale moonutatud ning sellele on lisatud selle info kirja pannud inimese hinnanguid, vaatenurki või muud, mis on eksitav, segadusse ajav ja rajalt kõrvale suunav. Tunneta iga info puhul, kas see on mulle vajalik ja millise osa sa sealt endale sobivaks saad võtta. Pühenda iga päev veidi aega, et enda teadlikkust läbi raamatute tõsta ja seeläbi end vaimselt arendada.

Imelised päevad on sind ootamas ees. Nendesse päevadesse mahub palju õnnestumisi, millest sa pole osanud unistadagi. Uued ideed, loomingulised puhangud ja suurepärased lahendused on selle nädala märksõnad. Kõik, mida sa ette võtad, toob sulle küllust ja edu. Kui sa hommikul ärkad, siis tee taotlus, et sinu mõtted on täna positiivsed ja kui need hakkavad sellelt rajalt kõrvale kalduma, siis kutsud sa end kohe korrale, ja keskendud uuesti ilusale ja heale. Säilita endas positiivne mõtlemine igal sammul ja ole tänulik kõikide toredate asjade eest, mis su teele satuvad.

Armsad, sinu kaitseinglid on viimasel ajal kogu aeg sinuga kontaktis. Nad toovad sinu teadvusse juhatust ja sõnumeid, mis kannavad endas lahendusi, võimalusi mis lähtuvad vaid armastusest. Mõnikord üritavad nad sinuga ühendust saada läbi laulude, mida korduvalt raadiost kuuled…mõnikord üritavad nad rääkida sinuga ka läbi loomade, laste või täiesti võõraste inimeste, kes toovad sinuni sõnumi millestki, mida sa varem pole tähelegi pannud, kuid nüüd ühtäkki põnevusega uurima tõttad. Armsad, märgake ja kuulake neid sõnumeid ja võtke vastu taeva õnnistused oma ellu.

Mina oled peaingel Ariel ja need on minu tarkused. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus