Sõnum inglitelt 24.05.2015

metatron Armas, sügaval oma olemuses sa tead, mida tähendab sisemine rahu. Oled seda elu jooksul tihti kogenud, ometi selle mingil põhjusel kaotanud, siis taas leidnud ja jälle kaotanud. Sa ei saa elada oma südame tõdede ja sisemise tarkuse vastu mitte kunagi ja rahu kaotamise põhjuseks on sinu enda valikud- kas otsustad mingil hetkel kõndida mööda iseenda tingimusteta aktsepteerimise ja armastamise radasid või suundud kannatuste rajale, elades iseenda vastu. Kui sa üritad elada kellegi teise tõdede järgi, surud end pidevalt alla, üritades end panna leppima millegiga, mis sulle tegelikult ei sobi-  ei saa sa kasvada ega areneda ning saavutada oma kõrgemat potensiaali- nii hoiad end kinni olukorras, mis pole sinu kõrgemaks hüvanguks. Koged selles olukorras olles emotsioone ja kurnad ennast millegi pärast, mida sina ei saa muuta, mis ei sõltu sinust.  Alati on olemas positiivne vaatenurk või lahendus igale konfliktsituatsioonile sinu elus, ka sinu sisemaailmas ja anna lihtsalt selle lahenduse leidmine Looja armastavasse hoolde ning võta praegu enda jaoks aeg maha, et leida endas üles sisemine tasakaal, et võiksid taas tunda oma südames sügavat rahu ja armastusetunnet.

Emotsionaalsed olukorrad su elus peavad lõppema. Need kurnavad sind ja viivad su pidevalt tasakaalust välja. Nende emotsioonide ja olukordade niidid viivad välja sinu minevikku- oled elanud tuhandeid aastaid ja paljusid elusid, omandades kogemusi ja õppetunde, mis on pannud sind reageerima teatud moel või viisil. Seepärast on vaja likvideerida algpõhjused, mis neid olukordi sinu minevikukogemustest loovad ja läbi hirmude ärevus-ja paanikaseisundeid tekitavad, sest muidu võitled vaid tuuleveskitega ja sarnased olukorrad tulevad aina uuesti ja uuesti su ellu tagasi. Vaata otsa nendele situatsioonidele, mis seoses teiste inimestega või elu endaga sind ärritavad, sinus hirmu tekitavad. Mida sa saaksid muuta oma elus, et need situatsioonid taganeksid rahu tasandile või eemalduksid sinu elust täielikult?  Mida rohkem sa suudad muuta seda, kuidas sa mingis olukorras reageerid, seda rohkem hakkab muutuma sinu igapäevareaalsus paremuse poole, kus sind ootab rahu, rõõm ja armastus. Seepärast võta iga olukord tänuga vastu ja tunne rõõmu, et see on tulnud sind arendama ning õpetama. Mida rohkem sa oma minevikumustritest lahti lased, seda enam koged, et sind ümbritseb armastus, igavesest ajast igavesti.

Mu armas, sa ei pea oma elus leppima millegi vähimaga kui küllus igal elutasandil. Võibolla oled mõne elutasandi enda jaoks juba korda saanud, kuid mõne teise tasandiga vaevled ikka veel, kolistades samades pimedates nurgatagustes nagu läbi elu oled teinud- nägemata enda jaoks lahendust silmapiiril paistmas. Lahendus on sinu jaoks siinsamas olemas. Kui sa hoiad väga kiivalt vanast kinni, siis kuidas saaks uus su ellu ilmuda ja su unistused täituda, kui su elus ja südames selle jaoks pole lihtsalt ruumi? Oled püüdnud kiivalt hoida kinni millestki, mis kunagi su hinge toitis, kuid käesolevas hetkes sind tegelikult ei rahulda- ükskõik kui palju sa ka iseennast, oma suhtumist, vaatepunkte või uskumusi ka muuta ei üritaks.  Sul on vaja lihtsalt kõigest lahti lasta ja usaldada oma unistusi ja oma kõrgema olemuse lõputut tarkust ja väge, tuua su ellu vaid parim. Usalda oma sisetunnet ja liigu sellega kaasa. Sa väärid seda, et kogu rõõmu ja armastuseenergia mida sa endast välja kiirgad mitmekordistuks ja seeläbi teeniks ka teisi. Nüüd on aeg oma tähelepanu ja energia sellele pühendada, et luua puhas ja tugev kasvupinnas selleks, et kõik su unistused saaksid täituda. Astu julgelt oma teel edasi, usaldades, et sinu jaoks sünnib ka edaspidi vaid parim. Sa väärid kõike millest unistad ja ava oma peopesad taevalaotuse poole, et see vastu võtta.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud ja hoitud, sinu üle valvatakse igal hetkel. Ole sa õnnistatud.

Kanaldas: Jaana Kuus 

20 thoughts on “Sõnum inglitelt 24.05.2015”

Comments are closed.