Sõnum inglitelt 20.10.2014

peaingel miikael 9 Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, kes toetab ja aitab sind sinu eluteel, andes sulle juhatust, julgust ja kindlust, et su teekond oleks alati täidetud rõõmu ja armastusega.   

Mu armsad, on kätte tulnud aeg teha teatavaks oma tõelised tunded- see tähendab seda, et ma kutsun sind üles rääkima südamest-südamesse oma kalliste lähedastega ja väljendama neile seda, mida sa endas tunned. Sa oled varjanud oma tõelisi tundeid ja jätnud ütlemata ilusaid sõnu, mis väljendavad sinu armastust. Sinu inglid aitavad sul olla selles protsessis aus ja rääkida oma armastavat tõtt. Lase minna kõikidel hinnangutel, mis sul on nii enda kui teiste kohta. Nii lubad sa oma armsatel osa saada sinu loomulikust olemusest ja see aitab tugevdada kõiki sinu suhteid, sest vaid nii tajud sa sügavuti, et sind armastatakse seetõttu, kes sa tegelikult oled.  Usalda ennast, sinu tõeline mina on väga armastusväärne ja meeldiv, sa ei pea ennast sellest eraldama. Mida rohkem sa lubad endal olla tõeline, seda kõrgem on ka sinu energiatase ning sulle saab osaks suurem edu igas eluvaldkonnas.

Sa püüad tihti omada kontrolli teiste inimeste ja olukordade üle ja kui see ei õnnestu, tajud endas pettumust, reetmist ja veel paljusid teisi negatiivseid tundeid, mis su energiavälja risustavad ja seda kahjustavad. Tajudes elu pidevalt võitlusena võitled sa tegelikult iseenda vastu ja ka elu loomuliku voolu vastu. Armas, vaata loodusesse, kuidas sa saaksid takistada näiteks puudelehtede mahalangemist, lillede õitsemist või jõevoolu? See pole sinu võimuses sest Looja on oma tarkuses asjad juba täiuslikult paika seadnud. Miks ometi püüad sa siis oma elus nii kiivalt ujuda vastuvoolu ja panna asju liikuma oma ideaalmaailma illusioorsete piltide järgi, selle järgi, kuidas sinu mõtetes asjad võiksid olla? Armas, sa võid julgelt anda kõik oma mured vabaks ja lõpetada selle võitluse, mis sind õnnelikuks ei tee. Looja kannab hoolt kõikide pisiasjade eest, sinul on vaid vaja uskuda, et kõik mis su elus juhtub on sulle hea, leida üles oma õppetunnid ja usaldada- sa lähed õiges suunas ja kõik laheneb alati täiuslikul moel. Selle asemel, et muretseda ja oma peas skeeme välja mõeldes pingeid luua, naudi parem oma elu ja tunne rõõmu igast hetkest, mis sulle on antud.

Ma kutsun sind üles austama iseennast. Sa oled tundlik ja seepärast teed endale liiga, kui nuhtled ennast sellepärast, et pole “täiuslik” sellisena, nagu sa ennast oma vaimusilmas kujutled. Tea, armas, et sa annad endast parima selles olukorras, milles sa praegu oled. Sul on vaja olla rohkem aega iseendaga, vaikuses ja rahus, et võiksid näha puuduste asemel seda ilu, tarkust ja arukust mis sinus on. Anna endale aega üksi olemiseks ja otsi lähedust veega- joo palju vett ja viibi veekogude lähedal, luba vee puhastavatel omadustel minema uhuda kõik need negatiivsed mõtted, mis sul iseenda kohta on ja kõik need negatiivsed mina-pildid, mida sa iseenda kohta oled loonud. Seejärel luba endal osa saada iseenda piiritust armastusest, mille lõputu vägi su südame tõeliselt särama lööb. See armastus täidab su elu kõige selle heaga, mida oled nii väga oodanud. Sul on vaja vaid endal lubada see kõik vastu võtta.

Sa tunned ennast tihti segaduses olevat ja ebakindlalt teadmata, kas võtta ette uusi samme oma elus või mitte. Sinus räägib sisemine hääl, mis tõukab sind tegudele kuid sa kahtled, sest sind saadab hirm teha midagi valesti. Ma kinnitan sulle, et see, mida sa oma sisemuses kuuled, on tõene, see on Jumalik juhatus, mis jõuab sinuni läbi su tunnete, mõttete ja uute lennukate ideede. Need uued ideed on vastused sinu palvetele, seepärast asu liikuma selles suunas. Kui sul on raskusi mõne inimese usaldamisega, siis pööra nendele tunnetele oma tähelepanu ja tervenda neid läbi andestamise. Luba oma egol sellest kõigest välja jääda ja lase jumalikul tarkusel end juhatada. Sinu sisemine juhatus näitab sulle teed, nüüd ja alati, mu armas.  Sa ei pea teadma, kuhu see sind välja viib, lihtsalt järgi seda ja sind ootavad ees imed.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Ma tänan sind. Sa oled väga armastatud ja õnnistatud.

Kanaldas: Jaana Kuus