Sõnum inglitelt 10.11.2014

7wmp3M1415521404 Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, kelle lõputu tarkus ja kõikvõimas jõud aitavad lahendada ka kõige lootusetumaid olukordi kõige parimal ja kõrgemal võimalikul moel.

Armas, sa tunned ennast väga tihti segaduses olevat ja ei suuda kuidagi otsustada, millises suunas minna. See juhtub siis, kui sa hakkad kuulama rohkem oma mõistuse häält kui oma südame häält. Vanad mõtted ja tunded on su olemuse risustanud. Nii tunned end eksinuna ja ei suuda usaldada iseennast, samuti teisi inimesi ega ka elu üldiselt. Kõik need mustad loorid, mille läbi sa praegu maailma näed, peavad hakkama langema. Ühenduses olek oma väega on vaja sul taastada ja see vajab sinupoolseid otsuseid, tööd ja sekkumist. Sul on vaja ennast puhastada hirmumõtetest, kurbusest, vihast ja lõpetada enesesüüdistamine. Kogu see raskustunne veab sind maaligi ja kisub su sisemuse kokku ning kõik need tunded on nendes uutes vibratsioonides, millesse planeet Maa praegu liigub, on muutunud oma olemuselt enesehävitamiseks. Selliselt elamine muutub üha enam ja enam võimatumaks ning kinnitan sulle, et aeg on käes muutusteks. Ma kinnitan sulle, armas, et kui sa puhastad ennast mürgistest mõtetest ja tunnetest ja valid enda jaoks teise tee, armastuse ja positiivsete tunnete tee siis koged kergust ja rõõmu kõige sügavamatel tasanditel. Sa väärid seda, et see saaks sinu elu lahutamatuks osaks igas hetkes.

Sinu olemus on oma olemuselt ülimalt sõltumatu, vaba ja sa võid kõndida mööda oma teed väga edukalt omapead. Kuid sa vajad väga ka teisi kauneid hingi oma teele, kes aitavad sul täiendada sinu mängulist, rõõmsat ja helget poolt, mõjutades sind sellega, kuidas nad elu naudivad ja sellest rõõmu tunnevad, sind inspireerivad, midagi loovad ning seeläbi aitavad sul elada tervikumalt. On aeg viia tasakaalu oma suhted teiste inimestega ja taastada selliseid kontakte, mis on su elus alati olemas olnud inimestega keda armastad ja kes on vaimus sinu elu lahutamatuks osaks sellest hoolimata kas nendega igapäevaselt suhtled või mitte. Oled need suhted kas siis aja, energia või tahtmise puudumisel, aga oma sisemiste küsimuste lahendamisel ametis olles lihtsalt unarusse jätnud. Oled oma armsate lähedastega ühendatud küll energeetilisel teel, aga suhtlemine reaalses elus on lõputu potensiaal ja rõõmuallikas. Seega võta ennast kokku ja elusta see kaunis osa oma elust ning ammuta sellest allikast puhast valgust ja armastust, ma kinnitan sulle, et see kõik on sinu jaoks ikka veel olemas ja ootel ning ületab su elu üle vaid heaga.

Ma näen väga selgelt, kuidas oled oma suhetes vaevlemas armastuse valus. See rebib sind pidevalt tükkideks, kuigi võid oma ellu valida ka midagi muud. Sinu sisemine tarkus on selle valu tõttu sulgunud ja sisemus tuimaks muutunud kuid sa saad selle uuesti avada ja tunda taas armastust oma südames. Tervenemine algab seestpoolt väljapoole. See tähendab seda, et kõik need valusad olukorrad, mida oma suhetes tunned, peegeldavad sulle seda valu, mis sinu sees vajab tervendamist- on see üksilduse tunne, lein, reetmise tunne, liigne kontroll või sõltuvused, kõige sellega on vaja tegeleda ning endast vabastada. See võib aega võtta, kuid ole kannatlik iseeendaga- miski ei juhtu üleöö ja igas asjas on oma loomulik rütm. Kohtle ennast kogu selles protsessis kui maailma kõige armsamat olevust, suhtu endasse hoolivuse, õrnuse ja teadlikkusega. Märka rohkem ennast, seda mida sinu keha sulle räägib ükskõik millise sinu eluvaldkonna kohta. Seejärel too ennast väljapoole oma sisemaailmast ja taasta kontakti emakese maaga- vii ennast loodusesse, suhtle puude, taimede ja loomadega. Neil on sulle nii palju öelda, just läbi vaikuse. Loodus on sulle parimaks toetajaks ja tervendajaks ning sa märkad seda kiiresti, kui paned tähele, milline on sinu enesetunde muutus peale looduses viibimist. Läbi looduse uueneb sinu võime selgemalt mõelda ja oma elu selgemalt näha, mille saad tuua oma igapäevaellu rohkem selgust ning märgata koheselt läbi väikeste muutuste elluviimise ka tulemusi.

Armas, kõik need riivid ja lukud ja rauduksed, mida sa oma südame ette pidevalt kaitseks armastuse eest ehitad sulgevad armastuse voolu sinu ellu. Tõde on, et sa tegelikult ei vaja seda kaitset, sest sinu ümber on kaitsmas sind su kaitseinglid, vaimsed teejuhid ja armastavad inimesed, kellest keegi pole sinu teel lihtsalt niisama. Lihtsalt usalda oma südant ja sisetunnet ning sa ei eksi iial oma teelt. Parim kaitse sulle on elamine avatud südamega, tingimusteta armastuses.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

3 thoughts on “Sõnum inglitelt 10.11.2014”

  1. Väga raske on aga end puhatada mürgistest mōtetest ja tunnetest.
    Kuigi sooviks kōiki neid loetud ridu järgida, siis paraku ei oska inimhing sellega iseseisvalt toime tulla.
    Aga selle lugemine tekitas seesmise rahu 🙂

  2. tänan teid ,nende toredate seanside eest.tunnen teie toetavad suhtumist, väiksed muutused on juba toimunud,osalen rõõmuga järgmises seansil.

Comments are closed.