Sõnum inglitelt 17.11.2014

km6Vdb1416121210 Nädalasõnumi toob teieni peaingel Miikael, võimas kaitseingel, kes oma sügavsinise energia ja valgusmõõgaga suudab lahustada mistahes negatiivsust ja aitab sul leiad julgust ja enesekindlust, et võiksid elada oma elu rahuloleva, rõõmsa ja terviklikuna.

Armas, ajal mil su elus toimuvad suured muutused on täiesti loomulik, et tunned ebakindlust tuleviku suhtes.On loomulik karta muutusi ja tunda nende ees hirmu kuid oled juba liiga pikaks ajaks oma eluga takerdunud ja kinni jäänud enda loodud kapslisse. Sina ise vastutad oma õnne eest ja sul on võimalus muuta kõike, mida sa eales soovid.

Sul on võimalik luua endale parem elu, paremad suhted, parem tervis. Tea, et Sa oled osake loodusest, seepärast on sinu elu loomulik osa ka sünd, surm ja uuestisünd. Selleks, et võiksid tuua oma ellu kõike seda uut, mida sa oma südames ihkad, on vaja, et sa laseksid kõigel vanal täielikult minna. Ja need kogemused olgu rõõmutoovad, jäta oma hirmud sellest kõrvale. Ole lihtsalt tänulik kõikide nende õppetundide eest, mida oled kogenud sest see kõik on toonud sind siia, praegusesse hetke. Iga lõpp on sulle millegi uue ja veelgi parema algus.

Armas, kõik need piirangud, mis sa enda ümber oled seadnud on võtnud su vabaduse ja ei lase sul elada oma elu ja kasutada täielikult selle võimalusi. Sa võid neid piiranguid märgata igal sammul mis sa teed ja neid endale teadvustades on sul võimalik need endast maha jätta ja vabaks saada. Ära lase ennast mõjutada mitte kellelgi, eriti veel inimestel, kes elavad piirangutes ja on loobunud oma unistustest. Sinus endas on jõud muuta oma elu just selliseks nagu sa soovid- rahuldustpakkuvaks ja terviklikuks, täidetud rõõmu ja rahuloluga. Mõtle hoolega järgi- mis on see, mida sa soovid ja kaalu erinevaid saadaolevaid võimalusi sest võimalusi on sulle tegelikult piiritult. Tea, et universum toetab alati sinu soove, mis kajastavad vabadust, loovust ja vajadust avarduda ning aitab sind nii sinu suhetes kui ka rahaliste vahenditega. Kui sa teed valiku, hakkab universum sinu heaks tööle, et sind igati aidata su teel.

Kasuta oma julgust, et liikuda edasi oma tõeliste südamesoovide rajal. Sinu edukus ei tulene mitte ootamisest vaid sellest, kui tõsiselt sa ise pühendud oma soovide täideviimisele. Mõnikord on vaja võtta riske ja olla julge, pidev kahtlemine ei tööta sinu kasuks. Tunne seda elevust, mida toob sulle iga väiksemagi sammu astumine oma unistuse poole ja sa näed kui palju rõõmu ja enesekindlust see sulle annab. Nii muutud samm-sammult kindlamaks ja viid ellu oma unistuse. Need tähtsad elulised muutused, mida ammu oled kavandanud ja plaaninud teha- aeg on nendeks muutusteks nüüd küps. Usalda oma sisetunnet ja kuula oma sisemist juhatust. Sulle antakse üks samm korraga- sinu roll on vaid tegutseda ja asjad ellu viia.

Ka kõige suuremas kaosest leidub alati väljapääs. Tee rahu iseendaga ja lõpeta vastuvoolu ujumine ja usalda, et kõik laabub sulle parimal moel. Luba endal lõdvestuda ning anna kõik oma mured, vaevad ja hirmud üle Looja armastavasse hoolde. Tema armastav jõud hoolitseb su eest alati ja toetab sind täielikult. Sa oled väga armastatud. Sa oled täiuslik. Meie, inglid mõistame, et õppetunnid planeedil maa võivad olla vahel väga rasked, kuid selleks oled sa siia tulnud- õppima, kogema. Seepärast naudi oma elu, armasta ja tunne rõõmu ning tänulikkust sellest, mis on ja tule käesolevasse hetke, ning koge seda elu imet, millega sind on õnnistatud.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Oled väga õnnistatud ja alati kaitstud.

Kanaldas: Jaana Kuus

3 thoughts on “Sõnum inglitelt 17.11.2014”

Comments are closed.