Sõnum inglitelt 14.12.2014

miikael Nädalasõnumit vahendab peaingel Miikael, ta annab sulle algatusvõimet, tahtejõudu, liikuvust ning elujõudu, et võiksid järgida oma teed ning täita oma ülesandeid pingutusteta ning rahulikult ning aitab sul tunda, et oled nii vaimses kui füüsilises mõttes kaitstud.

Armas, liiga kaua aega oled sa varjanud enda sees seda, mida sa tegelikult mõtled ja tunned sest kardad seda, kuidas teised sinu aususele võivad reageerida. Sa hoiad ennast tagasi olemaks see, kes sa tegelikult oled. Iga kord, kui sa püüad etendada kedagi teist, valetad või jätad rääkimata asju mida tahaksid välja öelda, kurnad end asjatult ning hoiad ennast tagasi elamaks elu, mis teeb sind tõeliselt õnnelikuks. See pinge ja raskus surub sind maaligi. Aeg on käes “tõeline sina” päevavalgele tuua, nii iseenda kui ka teiste pärast. Usu armas, et sa oled väga armastusväärne ja sa väärid, et sind armastataks sellisena, nagu sa tegelikult oled. Sa väärid kergust, rõõmu ja armastust. Kui sa lased lahti hinnangutest nii endale ja teistele ja räägid oma armsate lähedastega südamest-südamesse, olles kogu selles protsessis armastavalt aus ning väljendades seda, mida sa tunned, annad sa võimaluse nii iseendale kui ka teistele kasvamiseks ja arenguks ning viid oma suhted täiesti uuele tasandile. Tea, et sa oled selles protsessis täielikult toetatud ja mida rohkem sa oled aus iseenda ja teistega, seda kõrgem on sinu energiatase ja oled edukam igas oma eluvaldkonnas.

Sõltud praegu liiga palju teiste armastusest ja see tekitab igapäevaelus palju negatiivseid emotsioone, armukadedust ja hirmusid. Tea, armas, et sinu õnn ja võime kogeda end armastatuna ei saa teistest sõltuda, sest nii tunned end alati poolikuna ja oled õnnetu, kui tajud, et sind piisavalt ei armastata või sinu armastust vastu ei võeta. Oled harjunud, et teise inimesega koos olles tunned ennast rohkem terviklikuna ja õnnelikuna. Hea tunne tekib, sest ta aitab sul olla paremini kooskõlas sellega kes sa tegelikult oled- seepärast arvadki, et kuskil on keegi, kes täidab selle osa, mis sinus puudu jääb. Kuid kui imeline sinu elu võiks olla kui sa ise täidad selle osa endas ja avad end armastuse õnnistustele kõrgemal tasandil – nii võid tunda endas pidevalt head tunnet ja kõikehõlmavat armastuse tunnet. Tõeline kunst on olla kooskõlas iseendaga sõltumata teistest inimestest. See tuleneb võimest tunda end armastatuna ja olla armastatud iseenda poolt. Sul on vaja puhastada end emotsioonidest ja andestamatuse valust ning suhtumine iseendasse vajab muutmist positiivsemaks. Sul on vaja kontakti iseendaga sest olles teadlik oma mõtetest, tunnetest, emotsioonidest, tajud sa oma sisemaailma ja näed millist osa sina oma elus mängid ning seeläbi oled sa paremas kontaktis ka kõige ümbritsevaga. Sul on vaja ennast aktsepteerida sellisena nagu sa oled ja ennast heaks kiita, näha jumalikkust iseendas, sest see sa oled- jumalikult täiuslik hing täiuslikus kehas, nagu sind loodi. Nii koged armastust iseendas ja kõiges ümbritsevas ilma sellele tingimusi esitamata ja tunned end kindlamana, kuna pole siis kõigutatav teiste poolt tulevast või mittetulevast armastusevoost.

Nii nagu meri võib olla vahest vaikne ja tormine võib ka olla sinu elu vahest täis kiireid muutusi, teinekord on kõik justkui seiskunud, vaikne ja rahulik, ootamas uut lainet. Sellised rahulikud, vaikuseajad on olulised, et saaksid lasta oma meelel rahuneda, iseendasse vaadata ja minevikus toimunu endast vabastada. Kui sa neid endale ülimalt olulisi vaikuseperioode ignoreerid ja üritad iga hinna eest tegevusi leida ei anna sa endale võimalust puhastumiseks, tasakaalustumiseks ja energia kogumiseks. Nii kannad endaga jätkuvalt kaasas minevikupagasit, takistades nii oma elulisi protsesse ja ei lase uutel ideedel, võimalustel oma ellu tulla. Pese enda meeled vaikuses minevikusündmustest puhtak ja transformeeri sinuga juhtunud halvadd asjad õnnistusteks, et võiksid jätkuvalt püsida elu voolus ja vaadata taas optimistlikult oma tulevikku.

Oleme sisenemas pikka vaikuseperioodi ja talvine pööripäev, millega see nädal lõpeb tuleb koos noorkuuga – see on samaaegselt ka uute alguste aeg. Üks peatükk on taas lõppemas ja algamas on uus. Lase praegu julgelt kõigel, mis sind kurnab minna sest on vaja end valmis seada vastu võtma kõike seda head, mida sinu jaoks külluses on. Vabane kõigest, mis sind piirab, takistab, kurnab. Sa võid juba praegu märgata vaikseid märke, mis vihjavad muutustele, isiklikule kasvule ja arengule. Võta need kõik julgelt vastu ja tee muutused kooskõlas oma sisetundega. Rõõmutoovad kogemused, küllus ja armastus on sind ees ootamas, sul on endal vaja vaid säilitada oma usk, lootused ja jääda positiivseks igas eluhetkes. Oota vaid head, ole põnevil ja püsi tänulikkuse tundes, nii jõuab sinuni kõik, mida sa vajad kõige täiuslikumal moel.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga õnnistatud ja armastatud.

Kanaldas: Jaana Kuus

2 thoughts on “Sõnum inglitelt 14.12.2014”

Comments are closed.