Sõnum inglitelt 11.05.2015

Nothing-to-Worry-About Armas, praegu võid pisut kergemalt hingata ja lõdvestuda oma Jumalikku olemusse. Ees on ootamas pisut rahulikumad ajad ja sa oled puhkuse auga ära teeninud- on aeg jõudu koguda. Ajal mil su elus toimuvad suured muutused on täiesti loomulik, et tunned kohati paigalseisu või isegi ebakindlust tuleviku suhtes. On loomulik karta muutusi ja tunda nende ees hirmu, kuid oled juba liiga pikaks ajaks kinni jäänud enda loodud kapslisse. Seepärast vaata täie enesekindlusega tulevikku- Sina ise vastutad oma õnne eest ja sul on võimalus muuta kõike just selliseks, nagu sa soovid.

Armas, kõik need piirangud, mis sa enda ümber oled seadnud on võtnud su vabaduse ja ei lase sul elada oma elu ja kasutada täielikult selle piiritut potensiaali ja võimalusi. Sa võid neid piiranguid märgata igal sammul mis sa teed ja neid endale teadvustades on sul võimalik need endast maha jätta ja vabaks saada. Ära lase ennast mõjutada mitte kellelgi, eriti veel teistel, kes elavad oma piiratud kastis ja on loobunud oma unistustest. Sinus endas on jõud muuta oma elu just selliseks nagu sa soovid- rahuldustpakkuvaks ja terviklikuks, täidetud rõõmu ja rahuloluga. Mõtle hoolega järgi- mis on see, mida sa soovid ja kaalu erinevaid saadaolevaid võimalusi sest võimalusi on sulle tegelikult piiritult. Tea, et universum toetab alati sinu soove, mis kajastavad vabadust, loovust ja vajadust avarduda ning aitab sind nii sinu suhetes kui ka materiaalsetel tasanditel. Kui sa teed valiku, hakkab universum sinu heaks tööle, et sind igati aidata su teel.

Sa oled osake loodusest, seepärast mine ka ise kaasa looduse loomuliku rütmiga ja külva oma kauniste mõtete ja tunnete seemned mulda, et need saaksid hakata kasvama ja arenema tuues sulle just sellise tuleviku, nagu sa südames ihkad. Sul on vaja ka, et sa laseksid kõigel vanal täielikult minna- kõik mida sa muuta ei suuda, lase lihtsalt lahti ja see toob su südamesse kergenduse ja rõõmutunde. Lahti laskmine on äärmiselt vajalik, kuna siis saab see, mille nimel oled palvetanud, realiseeruda sulle parimal moel. Iga lõpp, ükskõik kui suur või väike on sulle millegi uue ja veelgi parema algus.

Kasuta oma julgust, et liikuda edasi oma tõeliste südamesoovide rajal. Sinu edukus ei tulene mitte ootamisest vaid sellest, kui tõsiselt sa ise pühendud oma soovide täideviimisele. Mõnikord on vaja võtta riske ja olla julge, pidev kahtlemine ei tööta kunagi sinu kasuks. Sa oled sündinud selleks, et olla julge ja enesekindel- isegi kui sulle on sisendatud juba lapsepõlvest peale teisiti. Tunne seda elevust, mida toob sulle iga väiksemagi sammu astumine oma unistuse poole ja sa näed kui palju rõõmu ja enesekindlust see sulle annab. Nii muutud samm-sammult kindlamaks ja tasakaalukamaks ning viid ellu oma unistused. Need tähtsad elulised muutused, mida ammu oled kavandanud ja plaaninud teha- aeg on nendeks muutusteks nüüd küps. Usalda oma sisetunnet ja kuula oma sisemist juhatust. Sulle antakse alati üks samm korraga- sinu roll on kuulata oma intuitsiooni ja selle järgi tegutseda ning asjad ellu viia.

Mu armas, ka kõige suuremas kaosest leidub alati väljapääs. Tee rahu iseendaga ja lõpeta vastuvoolu ujumine ja usalda, et kõik laabub sulle parimal moel. Luba endal puhata ja nautida seda mis sul on, ning anna kõik oma mured, vaevad ja hirmud üle Looja armastavasse hoolde. Tema armastav jõud hoolitseb su eest alati ja toetab sind täielikult. Meie, inglid mõistame, et õppetunnid planeedil maa võivad sind vahel endast välja viia, kuid selleks oled sa siia tulnud- õppima, kogema, arenema. Seepärast tunne rõõmu oma elust, armasta ning tunne tänulikkust. Tule käesolevasse hetke, tunneta oma südame imet ning koge seda armastust, millega sind on õnnistatud.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Oled väga armastatud ja alati kõrgemalt poolt toetatud ning kaitstud.

Kanaldas: Jaana Kuus

16 thoughts on “Sõnum inglitelt 11.05.2015”

Comments are closed.