Sõnum inglitelt 21.06.2015

miikael 7Mu armas, sa üritad ennast pidevalt suure jõu ja tahtega läbi elu suruda kuid see tegevus on üsna kurnav ja väsitav ning tihtipeale ei saa sa nii siiski oma tahtmist vaid koged hoopis vastuseisu. Ma soovin, et sa pööraksid oma tähelepanu sellele suurele jõule, mis peitub õrnuses. Alusta sellest, et sa oled õrn iseenda vastu ja eemaldad oma elust kõik selle, mis kutsub sind võitlusesse, rasketesse ja kurnavatesse olukordadesse. Kui sa oled pidevalt valmis sõjaks ja lahinguteks ning ehitad enda südame ümber kaitsemüüre, siis saad alati seda, milleks sa valmis oled. Seepärast kutsu oma ellu selliseid suhteid ja olukordi, mis on sind edasi arendavad, sinu vastu õrnad, head, rõõmutoovad ja südantsoojendavad.  Ole õrn, ja ole seda isegi siis, kui keegi käitub sinu suhtes halvasti- just need inimesed vajavad õrnust kõige enam.

Nii tihti arvad sa, et armastus, head suhted ja enesekindlus, küllus ja kõik muu ilus asetseb sinust väljaspool. Seepärast püüad sa pidevalt läbi välise kompenseerida puudujääke enda sees. Kui tihti otsid sa üha uusi suhteid, olukordi oma elus sooviga olla armastatud, tähelepandud, märgatud ja tunnustatud, tunda et sa oled tahetud, väärtuslik. Hetkeks see kompenseerib puudujääke sinus endas kuid mõne aja pärast tajud siiski tühjusetunnet. See on nii, sest sa ei märka seda imet, mis oled sina ise, mis on sinu sees. Kõik, mida sa otsid on sinu sees olemas, seepärast lõpeta otsimine väljastpoolt ja vaata enda sisse. Kui tihti sa kasutad enda õnnelikuks tegemiseks teisi, seades ennast sõltuvaks nende väljaütlemistest, tahtmistest ja ootustest? Kui tihti sa kaotad niimoodi iseenda ja kaugened iseendast üha enam ja enam seistes sellesama kaevu ees, mis sind nendele tegudele tõukas? Märka neid elulisi mustreid mis aina korduvad ja hoiavad sind sellesama õppetunni lahendamata energias.

Mu armas, palun märka, et terviklikkus algab sinust endast, sinu suhtest iseendaga. Siis oled sa suuteline seadma paika enda kehas ja hinges kõik, et kogu su elu oleks harmooniline ja tasakaalus. Alusta juba täna parima suhte loomist iseendaga, rääkides endaga armastavalt, hoolivalt, kaastundlikult. Andesta iseendale oma vead, mida oled eales teinud ja luba endale seda, mida sa väärid. Luba endal tunda iseenda armastust, tähelepanu ja hellust. Kui sa võtad ennast ja oma keha vastu ja tunnustad iseennast, ehitad üles enesekindlust,  mida ei saa kõigutada ükski jõud ja mis on sõltumatu mistahes maistest jõududest. Otsi toetust, sest toetus ja suhtlemine ei lase sul pead norgu vajuda kuid ära sea ennast kunagi sellest sõltuvaks- sinu elu ja selle otsused, valikud on ikka sinu enda teha. Oluline on, et sa oskaksid eristada, kas sa elad oma elu teiste toel, või seisad püsti sirgelt, iseenese jõul ja hoiaksid seda tasakaalus. Seepärast on väga oluline, et tegeleksid sellega, mis teeb sind õnnelikuks, lubab sul väljendada ennast läbi oma lõputu loovuse ja eneseväljenduse. Kui sa lõpetad enda loovusele vastuseisu ja lased vabaks selle loova jõu mis on sinu sees, siis täidad oma eluülesandeid ja tajud koheselt, kui palju rohkem energiat ja teotahet sinus on.

Mu armas, pööra sellel nädalal erilist tähelepanu vee-elemendi tasakaalustamisele iseendas. Kui su veetarbimine on olnud minimaalne siis vähese veetarbimise korral on kogu keha stressiseisundis, energiate liikumine on takistatud. Sinu keha koosneb veest ja sinu rakud vajavad puhast vett- joo seda teadlikult iga päev. Vesi juhib sinu energiataset ja heaolu. Vesi lubab sul olla voolavam ja aeglustada oma tegemisi, et võiksid märgata selgemalt kus oled hetkel ja millises suunas sa praegu liigud. Seepärast lase vihmapiiskadel pesta endalt maha kõik muremõtted ja suple veekogudes, mis on Emakese maa kingitus sulle. Vesi hoiab su alati liikumises ja tasakaalus- hoia seda kingitust ja tunne sellest rõõmu oma südames.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud ja hoitud, meie, inglid armastame sind kogu südamest ja aitame sul olla sinu jaoks kõrgemal ja parimal võimalikul teel. Ole sa õnnistatud.

Kanaldas: Jaana

19 thoughts on “Sõnum inglitelt 21.06.2015”

Comments are closed.