Sõnum inglitelt 05.07.2015

QiaF6t1412578627 Armas, sul on praegu raske näha kõike seda, mis su elus on objektiivselt- oled sulle muret tekitavasse situatsiooni end nii sisse mässinud ja lasknud oma emotsioonidel tormipilvi moodustada. Oled seeläbi kaotanud oma jõudu ja heaolu. Ma palun sul astuda üks samm tagasi ja püüda näha kõike seda, mis su elus hetkel toimub läbi suurema pildi. Kui vaatled olukorda ja asjaolusid pikemaajaliselt, siis näed, et hetkeolukord on vaid üks sammuke sinnapoole, kus võid tunda rahu ja rõõmu. Püüa näha, mis on sinu osa kogu selles olukorras ja mida sa saad sellest kõigest õppida.  Ja ma tuletan sulle meelde, et suheldes teistega ära lasku kaitsesse ega võta nende käitumisi ega tegusid isiklikult- igaüks on vastutav iseenda elu eest ja eluliste valikute eest ja saad neid vaid aktsepteerida. Sa ei saa kedagi takistada tegemast oma valikuid, isegi kui need sinu arvates ei vii seda inimest edasi. Igaüks peab oma õppetunnid ise läbi tegema ja läbi kogema selle, mis tal on veel kogemata oma maistes õppetundides. Lahenda kõik olukorrad lähtudes armastusest ja sisemisest tarkusest ja jää kaastundlikuks, armastavaks igas hetkes.

Sa kurdad selle üle, et ei kuule sisemist juhatust või see pole piisavalt selge. See tuleneb sellest, et oled kaotanud ennast igapäevaelu kiirustamisse ja ei lase endal piisavalt rahulikult olla. Juhatus tuleb kui sa lõpetad pideva rääkimise ja oled vaikselt, tegevusetu ning lihtsalt kuulad- oma mõtteid, oma keha. Kui sa kuulad, võib sinu keha hakata sulle valu näol millestki märku andma, võib tulla ka uusi ideid, kuidas oma elu ja tegemisi paremaks muuta. Kui sa kuulad, näed sa selgemalt oma mõttemustreid, mis sulle elulisi kannatusi pidevalt tekitavad ja saad võimaluse neid muuta. Kui sa kuulad, siis märkad neid illusioone milles elad ja lõpetad oma elu pideva võrdlemise väljamõeldistega. Kui sa kuulad, tärkab sinus uus lootus ja usk. Kui sa kuulad, saad ennast paremini tundma ja leiad parema kontakti iseendaga ning armastuse iseenda vastu. Kui sa kuulad, saad oma minevikul minna lasta, näed enda osa oma elu loomises ja saad teha uued, paremad valikud tulevikku silmas pidades. Kõik see saab juhtuda, kui oled vaikselt ja vastuvõtmise seisundis, lihtsalt kuulad, vaikselt ja kannatlikult. Sa ei pea midagi tagant sundima. Lihtsalt mine loodusesse, toitu kergelt ja joo palju vett ning võta aeg maha, et kuulata. Sa tuled tagasi millegi uuega, seda ma sulle luban.

On veel üks tähtis teema millest ma täna tahan rääkida ja see on oskus oma piire seada. Sinu soov teisi aidata ja neid igati teenida on väga suurepärane- niikaua, kuni annad teistele midagi väärtuslikku oma heategude näol ja tunned ennast selle juures hästi, saad tagasi energiat ja rõõmu, on kõik hästi. Kuid kui sina ise nende koormate all hakkad ägisema ja väsimusest kokku varised siis enam nii tore ei ole. Kui sa väsimusest hoolimata, tujutult, süütundest või kohustusest lähtuvalt kedagi püüad aidata siis võid sa küll mingi asja lõpule viia aga see pole enam tore mitte kellegi jaoks, asjaga seotud. Nii külvad vaid mürki kõigi teie suhetesse ja seda ise teadvustamata, rikkudes suhete omavahelist tasakaalu ja harmooniat. Sul on vaja pöörata tähelepanu iseendale ja austada oma piire- millest üle astudes hakkad mängima sellel libedal jääl, kus andmine hakkab toimuma sinu heaolu arvelt. Sa tead tegelikult väga täpselt kus on sinu piirid ja sul on vaja seda alati endale meelde tuletada ning õigel hetkel see piir tõmmata sest keegi teine ei näe sinu sisse, nemad ei ole sina. Kui sina ise austad oma piire ja väljendad ennast teistele seda piisavalt selgelt, õpivad ka nemad tasapisi neid piire ära tundma ja austama. Sinul on vaja vaid jääda truuks iseendale ja osata öelda vajadusel “ei”, mis tähendab alati “jaa” sulle endale.

Armas, anna endale praegu aega puhkamiseks ja niisama olemiseks. Ole koos lähedastega ja tunneta omavahelist toetust ja armastust. Õpi väikestelt lastelt, kasvõi niisama nende jälgimise põhjal- nende elurõõm, kergus ja helgus on avardavad ja südantavavad. Kui sa kogud endasse positiivseid mälestusi ja õnnelikke hetki aitavad need sul mööda eluteed edasi liikuda. Sa oled täielikult kaitstud, toetatud, hoitud ja armastatud. Olgu rahu alati sinu südames.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Sa oled väga armastatud ja ole sa õnnistatud Sinise leegi valguses ja armastuses.

Kanaldas: Jaana

28 thoughts on “Sõnum inglitelt 05.07.2015”

Comments are closed.